رشد کار شکسته انتظارات برای مارس به عنوان نرخ بیکاری و افزایش به 3.5%

یک جنرال موتورز مونتاژ کارگر حرکت یک موتور V6 استفاده در انواع جنرال موتورز اتومبیل و کامیون ها و تقاطع از خط مونتاژ نهایی در GM Romulus انتقال قدرت گیاه در Romulus, میشیگان, اوت 21, 2019.

ربکا کوک | ایسنا

اشتغال بخش غیرکشاورزی رشد به مراتب بیشتر از حد انتظار در ماه فوریه به عنوان شرکت در ادامه به استخدام میان رشد coronavirus را بترساند.

وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد که اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 273,000 شغل جدید در ماه در حالی که نرخ بیکاری 3.5% بود که مطابق با پایین ترین سطح خود در بیش از 50 سال است. جایگزین افزایش بیکاری است که تعداد کسانی که به دنبال کار و برگزاری مشاغل نیمه وقت به دلایل اقتصادی افزایش یافت و به 7 درصد.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود به دنبال حقوق و دستمزد رشد 175,000 و 3.5 درصد بیکاری در سطح. درآمد متوسط ساعتی رشد 3 درصد بیش از سال گذشته در راستای تخمین می زند در حالی که متوسط کار در هفته به عنوان یک کلید اندازه گیری بهره وری درآورده تا 34.4 ساعت.

وجود دارد بیشتر خبر خوبی برای بازار کار: قبلی دو ماه برآورد شد تجدید نظر بالاتر در مجموع 85,000. دسامبر منتقل شد تا از 147,000 به 184,000 در حالی که ژانویه رفت از 225,000 به 273,000. کسانی که تجدید نظر به ارمغان آورد و سه ماه به طور متوسط تا قوی 243,000 در حالی که ماهانه به طور متوسط افزایش در سال 2019 شد 178,000.

با وجود قوی اعداد وال استریت بود عنوان ضرر و زیان بیشتر ناشی از نگرانی ها پیرامون اثرات coronoavirus شیوع هر چند روز جمعه آتی بودند خود را پایین بعد از این گزارش.

“این می تواند کامل گزارش اشتغال بازار می شود برای برخی از زمان گفت:” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک.

دستاوردهای شد در سراسر بسیاری از بخش ها به عنوان کل اشتغال در سطح آمار 158.8 میلیون نزدیکی آن دسامبر 2019 رکورد.

مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی به رهبری راه را در ایجاد شغل با 57,000 موقعیت های جدید. خدمات غذایی و آشامیدنی مکان هر دو اضافه شده 53,000 در حالی که دولت در اشتغال رشد 45,000 با توجه به سرشماری استخدام و دولت آموزش و پرورش است. ساخت و ساز اضافه شده 42,000 با تشکر ادامه داد: آب و هوای ملایم در حالی که خدمات فنی و حرفه ای کمک 32,000 مالی و افزایش 26,000 بخشی از یک 160,000 به دست آوردن بیش از 12 ماه گذشته.

در این نظر سنجی از خانواده های استخدام, افزایش 126,000 در حالی که صفوف بیکاران کاهش 105,000.

“در حالی که آن را خیلی زود برای دیدن تاثیر coronavirus در بازار کار ما می گویند بازار کار در یک جای خوب قبل از این ویروس شروع به گسترش” گفت: نیک پناهگاه اقتصادی مدیر تحقیقات در کاریابی شرکت واقع است. “اما چند ماه آینده خواهد شد یک آزمایش چقدر انعطاف پذیر این بازار کار است.”

مشاغل بازار هنوز هم به نظر می رسد قوی

شغل شماره گرفت و بر اهمیت ویژه در ماه فوریه به عنوان نگرانی تشدید بیش از تاثیر اقتصادی از رمان coronavirus هر چند در این گزارش پوشش داده شده قاب زمان قبل از نگرانی بیش از این بیماری شدت یافته است.

بسیاری از شاخص ها تا کنون نشان داده اند کمی آسیب. مدعیان باقی می ماند به خوبی در روند اخیر در آینده در 216,000 در آخرین خواندن پنج شنبه. کاریابی شرکت رقیب خاکستری و کریسمس نیز گزارش روز شنبه که اخراج برنامه ریزی شده در واقع کاهش 16 درصد از ماه ژانویه است. و کلید ISM خوانش در هر دو تولید و خدمات نشان می دهد شرکت ها هنوز برنامه ای برای استخدام.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به تمرکز بر آمار مربوط به بازار کار گفت:” لیز ان san francisco news رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در چارلز شواب. “مصرف کننده این نوع از چیزهایی نگه داشته شناور است.”

بسیاری از مصرف کننده های مربوط به امتیازات داده شده اند هر چند گزارش های رسیده در حال حاضر تا حد زیادی پوشش مراحل اولیه coronavirus ترساندن و تیز اخیر بازار سهام در نوسانات.

با اندازه بزرگ از عدم قطعیت در اطراف این بیماری اثرات آن ممکن است احساس در افزایش و نه به طور ناگهانی. اما اگر ترک ها شروع به شکل اولین اعلامیه به احتمال زیاد خواهد شد در آمار اشتغال.

“اگر ما شروع به رسیدگی به کارهای راه آنها به کار گرفته شده در ایتالیا و کره جنوبی بسته شدن مدارس و داشتن موظف لغو سفر و, رویدادهای ورزشی, من فکر می کنم هیچ راهی وجود دارد ما نمی شروع به دیدن آن در بازار کار و در ضریب اطمینان مصرف کننده و هزینه های” san francisco news گفت.

دریافت واکنش بازار در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>