سابق بارگذاری درایور پاک شده از راه اندازی یک شمشیر حمله به پلیس در خارج از کاخ باکینگهام یافت شده است جرم توطئه ترور حمله تنها چند ماه پس از آزادی.

Mohiussunnath Chowdhury, 28, از Luton, در حال برنامه ریزی برای هدف یاد سایت های گردشگری از جمله موزه مادام توسو Piccadilly سیرک و لندن Pride parade با استفاده از یک وسیله نقلیه چاقو و تفنگ.

او به خصوص تثبیت شده در خانواده سلطنتی و صحبت در مورد راه اندازی یک حمله در طول دو دقیقه سکوت در روز یادبود.

در دسامبر 2018, Chowdhury به اتفاق آرا پاک با یک پیر بیلی داوران از یک شمشیر حمله تروریستی در نزدیکی دروازه های کاخ باکینگهام سال قبل.

Madame Tussauds was considered a possible target
تصویر: موزه مادام توسو در نظر گرفته شد ممکن است هدف

که داوران مسابقه معتقد بودند او ادعا می کند که او تا به حال در نظر گرفته نشده به کسی آسیب برساند و او به سادگی می خواستم به خودکشی به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس مسلح.

او محور اول به قلعه ویندسور و سپس به کاخ باکینگهام در جستجوی سربازان به کشتن به گفته دادستان در اصلی دادگاه.

یک افسر پلیس بود و در سمت چپ با یک جای زخم در سراسر دست او را پس از محاکمه به گریبان شمشیر از Chowdhury در یک مبارزه خشونت آمیز.

بیشتر از انگلستان

در حالی که در بازداشتگاه, Chowdury جلب یک طرح در سلول زندان خود را از یک اسلامگرای افراطی فریاد “الله اکبر” [خدا بزرگ است] که او را آتش یک افسر پلیس در درب به 10 خیابان داونینگ.

اما چودری گفت: هیئت منصفه او احساس گناه در بریتانیا به حمایت از جنگ داخلی در یمن و می خواستم پلیس به او شلیک مرده است.

Mohiussunnath Chowdhury talked about launching an attack during the two minutes' silence on Remembrance Day. File pic
تصویر: Chowdhury صحبت در مورد راه اندازی یک حمله در طول دو دقیقه سکوت در روز یادبود. فایل عکس

او گفت که چگونه مادرش بود دوقطبی و او را افسرده.

اما حضور آنلاین خود را نشان داد او شروع به حمایت از دولت اسلامی و شروع به ارسال نظرات افراطی ادعا ملکه خواهد سوزاند و در جهنم است.

اسکاتلندیارد بود بنابراین در رابطه با دختری است که در یک ماه گذشته چهار تیم مخفی مونتاژ و اعزام به چک کنید اگر او در حال برنامه ریزی یک حمله دیگر.

کسانی که تحت پوشش ماموران موفق به برنده شدن اعتماد و او را متقاعد کند که آنها دلسوز به مشاهدات خود را به عنوان او شروع مباهات است که او را فریب داوران در اولین محاکمه توسط پیرایش ریش خود را و تغییر ظاهر خود را.

A police officer walks away with the sword. Pic: Met Police
تصویر: یک افسر پلیس پیاده روی دور با شمشیر بهبود توسط پلیس در خارج از کاخ باکینگهام. عکس: ملاقات پلیس

او خندید و به عنوان او صحبت کرد در مورد زندان deradicalisation طرح و صحبت از راه اندازی یک حمله با زندانی دیگری به عنوان به زودی به عنوان این که دیگر زندانی شد.

“این واقعا خنده دار, هرگز آن را با این نسخهها کار. آنها این نتایج اما هرگز آن را با این نسخهها کار,” او گفت:.

Chowdhury قرار داده شده است بر روی یک بال در Belmarsh امنیت بالا در زندان با برخی از خطرناک ترین زندانیان فلسطینی از جمله احمد حسن که راه اندازی یک شکست خورده بمب گذاری در یک قطار لوله در پرشن سبز در سال 2017.

در روز پس از آزادی او از زندان Chowdhury بود دوباره ارسال نظرات افراطی آنلاین و حتی یک ویدیو از خود با Glock air pistol.

او منتشر شد و در 18 دسامبر 2018 و 29 دسامبر او تا به حال راه اندازی یک Instagram صفحه نوشته شده و یک دادگاه طرح از خود و از افسر پلیس که در حال خلع سلاح او در خارج از کاخ باکینگهام.

در 8 ژانویه او نوشته شده یک مقاله در “تعالی جهاد” و در 11 ژانویه او نوشته شده یک تصویر روی جلد این مجله Dabiq.

پنج روز بعد او به سوالات در مورد ثبت نام در یک سلاح گرم دوره آموزشی در دورست.

The sword Chowdury used. Pic: Met Police
تصویر: شمشیر Chowdhury استفاده می شود. عکس: ملاقات پلیس

اسکاتلندیارد تصمیم به اعزام یک تیم مخفی افسران به رفتار و برخورد و پیگیری Chowdhury حرکات با اولین افسر که با استفاده از نام “Zulf” مستقر در 30 ژانویه.

مخفی افسران ترغیب Chowdhury به افشای برنامه های خود را برای دومین حمله در ابتدا با صحبت کردن با صدای بلند در مورد جهاد در فروشگاه مرغ که در آن او کار می کرد.

زمانی که افسران مرتب به ملاقات در یک مسجد محلی در 24 فوریه چودری گفت: آنها را مورد پیگرد قانونی برای اقدام به حمله در کاخ باکینگهام.

او به آنها گفت که او “در نظر گرفته شده برای کشتن یک سرباز به نام جهاد” اما او تا به حال شده است در معرض توسط افسران پلیس.

وی با اشاره به دادگاه گفت: افسران “این یک احساس بسیار خوبی به رفتن در برابر ملکه و برنده یک احساس بسیار خوبی به گوش قاضی خواندن گزیده ای از قرآن که خود او تا به حال برجسته شده است.”

توصیف خود را در حمله به کاخ باکینگهام چودری گفت: او پانچ بیهوشی و بیدار در پشت ون پلیس اما افزود: “اگر خدا می خواهد من را در این راه دوباره پس از آن…”.

در یک گفتگو در 31 مارس سال گذشته ثبت شده توسط دستگاه های گوش دادن در تخت استفاده شده توسط مخفی افسران Chowdhury به آنها گفت که او آماده بود تا “دوباره”.

او گفت: افسران: “من نمی درگذشت و در عین حال شما می دانید چه کنم ؟ من شهاده [شهادت] پس از آن را حتی سخت تر در حال حاضر subhanallah [ستایش خدا] از آنجا که در حال حاضر من می دانم آنچه من خانواده بوده است.

“من باید در زندان برای 30 سال به علاوه” او گفت:.

“من به آنها گفتم که چرا من آن را انجام داد. من به آنها گفتم که آنها کثافت حتی در خود دادگاه و در عین حال پس از همه این است که هر فرد در هیئت منصفه خدا آنها می گویند گناه نیست, آره, این imaan [ایمان] راست.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او افزود: “زندگی کوتاه است, برادران, چه ترسناک است نه دانستن که در آن شما در حال رفتن برای پایان دادن به. شهاده شما را تضمین بهشت, الله اکبر [خدا بزرگ است].”

او در مورد اهداف با مخفی افسران ویژه روز یادبود و افتخار و با استفاده از یک تفنگ و یک خودرو اما در پایان Chowdhury اصرار او به تنهایی عمل می کنند.

فرمانده ریچارد اسمیت رئیس اسکاتلندیارد ضد ترور فرمان گفت: “Mohiussunnath Chowdhury بسیار خطرناک فردی است.

“او کاملا متعهد به ایجاد آسیب به مردم به عنوان بسیاری از او می تواند. من فکر می کنم شواهد ما جمع آوری شده از طریق ما پنهان افسران و که ما را قبل از دادگاه به وضوح نشان داد قصد مرگبار.”

18 ژوئن Chowdhury شنیده شد تمرین چاقو حمله با خواهر, Sneha گفتن او را که بخش هایی از بدن برای حمله به.

دو روز بعد او به او گفت: “من اطلاع من در امروز. من انجام یک حمله دیگر bruv”.

خواهر او گفت: “فرض شما فقط با داشتن یک روز امروز init. که آنچه در آن است”.

اما Chowdhury اصرار داشت: “نه من جدی در این مورد هم در حال حاضر”.

Chowdhury و خواهر خود دستگیر شدند در 3 جولای سال گذشته سه روز قبل از سالانه غرور مارس از طریق لندن به میدان ترافالگار.

در اتاق خواب خود در خانه و خانواده پلیس یک چاقوی آشپزخانه زیر تشک چوبی آموزش شمشیر و اسلش علامت بر روی یک بوم کمد لباس که در آن او تا به حال تمرین سلاح سرد تکنیک های.

Sneha Chowdhury به اعدام محکوم شد یک تعداد از عدم افشای اطلاعات در مورد اعمال تروریسم و پاک از دیگر شمارش از همان اتهام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de