جفری اپستاین دوست Ghislaine ماکسول بازداشت شده در کودک آزاری, توطئه دروغ اتهامات

جفری اپستاین و Ghislaine ماکسول حضور de Grisogono حامیان 2005 وال استریت سری کنسرت بهره وال استریت افزایش با عملکرد راد استوارت در Cipriani وال استریت در 15 مارس 2005 در شهر نیویورک است.

جو Schildhorn | پاتریک McMullan | گتی ایماژ

اف بی آی در صبح روز پنج شنبه در بازداشت جفری اپستین دوستان زمان و ادعا procurer Ghislaine ماکسول به اتهام توطئه با اپستاین به سوء استفاده جنسی از کودکان و همچنین دروغ در مورد او انجام دادگاه فایل ها را نشان دهد.

دستگیری انگلیسی ها در جامعه ماکسول بر شارژ موجود در شش-تعداد کیفرخواست می آید تنها چند روز قبل از اولین سالگرد ثروتمند سرمایه گذار اپستاین خود بازداشت در مورد جنسی کودکان در ترافیک اتهامات عنوان شده علیه.

اپستاین 66 ساله به جرم مجرم جنسی بود که یک دوست سابق رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیل کلینتون و همچنین بریتانیا شاهزاده اندرو کشته های خود را در یک زندان فدرال در منهتن در ماه اوت گذشته پس از رد وثیقه.

Maxwell, 58, اولین فرد با عنوان جرم جنایی متهم در ارتباط با اپستاین را به اتهام سوء استفاده جنسی به غیر از او. او تکرار هرگونه تخلف است.

کیفرخواست متهم ماکسول کمک به او در اواسط 1990s استخدام و داماد قربانیان در زیر سن 18 سالگی به عنوان جوان به عنوان 14 سال, به طوری که اپستاین می تواند از نظر جنسی سوء استفاده از آنها در منازل مسکونی در شهر نیویورک پالم بیچ فلوریدا و سانتافه جدید مکزیک نیز در ماکسول خانه خود در لندن ،

“در برخی موارد ماکسول بود و در حال حاضر برای شرکت در سوء استفاده جنسی از جزئی قربانیان” کیفرخواست می گوید.

آن را نیز می گوید که او “بارها و بارها دروغ گفته زمانی که سوال در مورد رفتار او” تحت سوگند در طول یک حقوقی رسوب در سال 2016 به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه.

NBC News با استناد به قانون اجرای منابع گفت که ماکسول دستگیر شد در بدفورد, New Hampshire در حدود 8:30 صبح پنج شنبه. او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در یک دادگاه فدرال مدتی پنج شنبه.

به طور معمول یک فرد متهم در فدرال پرونده جنایی است که برای اولین بار ارائه شده در منطقه فدرال که در آن آنها دستگیر شدند و نه لزوما در منطقه که در آن آنها متهم هستند.

اف بی آی و یک سخنگوی باراک اوباما برای منطقه جنوبی نیویورک است که prosecutishsng مورد بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این SDNY که برنامه ریزی یک کنفرانس مطبوعاتی در روز ماکسول بازداشت ظهر و پنج شنبه در پایین منهتن.

اپستین قربانیان به نام برای دستگیری ماکسول که دختر از اواخر خوار media mogul و کلاه بردار رابرت ماکسول تا کنون پس از اپستاین متهم شد در ماه ژوئیه گذشته.

ماکسول که اپستین سابق و دختر بود که یک بار پرداخت می شود برای مدیریت خواص شده است متهم قربانیان کمک به او برای به دست آوردن یک جریان ثابت از زنان جوان خود را برای برآوردن وسواس وسواس با دریافت چند “ماساژ” در هر روز.

کیفرخواست علیه ماکسول تحویل تا توسط یک هیئت منصفه فدرال در منهتن می گوید که این اتهامات ناشی از نقش او را “در استثمار جنسی و سوء استفاده از چند جزئی دختران توسط جفری اپستاین.”

“به طور خاص از حداقل و در مورد سال 1994 تا به یک جمله و یا در مورد سال 1997 ماکسول به کمک تسهیل و کمک به جفری اپستین سوء استفاده از جزئی دختران در میان دیگر بند کمک اپستاین به استخدام و داماد و در نهایت آزار قربانیان شناخته شده به ماکسول و اپستاین به سن زیر 18,” کیفرخواست می گوید.

“قربانیان به عنوان جوان 14 ساله زمانی که آنها مرتب بودند و مورد آزار قرار گرفته توسط ماکسول و اپستاین هر دوی آنها می دانستند که برخی از قربانیان در واقع سن زیر 18 سال.”

کیفرخواست علیه ماکسول تحویل تا توسط یک هیئت منصفه فدرال در منهتن می گوید که اتهامات علیه خود را ناشی از نقش او را “در استثمار جنسی و سوء استفاده از چند جزئی دختران توسط جفری اپستاین.”

اپستاین دستگیر شد سال گذشته در شمال نیوجرسی فرودگاه پس از پرواز از فرانسه است. کیفرخواست متهم او را از sexully سوء استفاده از ده ها تن از دختران زیر سن قانونی از سال 2002 از طریق 2005 در خوابگاه های لوکس در منهتن در بالای سمت شرق و در پالم بیچ فلوریدا.

او به اتهام قاچاق جنسی کودکان و توطئه برای ارتکاب قاچاق جنسی کودکان در این کیفرخواست که ادعا شده که او با کمک تعدادی از unnamed توطئه گران.

اپستاین قبلا التماس کرد گناه را به دولت اتهامات جنایی در فلوریدا که شامل پرداخت به یک دختر زیر سن قانونی برای خدمات جنسی. او فقط 13 سال در زندان بود اما رایگان زیادی از آن زمان در کار آزاد است.

اپستاین شد یک مجرم جنسی ثبت شده به دلیل تقاضای خود را در فلوریدا مورد که به عنوان بخشی از یک بسیار بحث برانگیز توافق با دادستان فدرال در جنوب فلوریدا به اتهام او و چند ناشناس همکاران در اتهامات جنایی فدرال.

– گزارش های اضافی توسط CNBC کوین Breuninger

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *