جف بزوس باعث می شود سفر به آمازون انبار و فروشگاه مواد غذایی در میان کارگر نگرانی های ایمنی

جف بزوس موسس و مدیر اجرایی Amazon.com Inc. ، صحبت می کند و در باشگاه مطبوعات ملی در واشنگتن در روز پنج شنبه, سپتامبر. 19, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس روز چهارشنبه در یک سفر به یک مرکز پاسخگویی آمازون و کل مواد غذایی فروشگاه به عنوان کارگران باید به نام شرکت برای بهتر محافظت از آنها در برابر coronavirus.

این دیدار می آید به عنوان بزوس و آمازون مواجه شده اند انتقاد از انبار کارگران غذاهای کل کارکنان اتحادیه مقامات و قانونگذاران در مورد عدم اقدامات حفاظتی برای کارکنان که به ادامه کار در میان شیوع کروناویروس.

شرکت توییتی تصویری از بزوس بازدید از امکانات پوشیدن یک ماسک صورت. بزوس نشان داده شده است گرفتن درجه حرارت خود را چک به عنوان او وارد مرکز پاسخگویی سپس با چت انبار کارگران به عنوان او راه می رود از طریق تسهیلات. او همچنین تورهای یک کل غذاهای محل که در آن او تشکر کارکنان در سراسر فروشگاه شوخی که او نمی تواند لرزش دست خود را.

این معلوم نیست که آمازون انبار و تمام مواد غذایی فروشگاه قرار دارد. نمایندگان از آمازون نیست فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

بزوس نگهداری نسبتا کم مشخصات در میان اوج انتقاد. ماه گذشته او با ارسال یادداشتی به کارکنان است که در آن او را ستود و آنها را برای ادامه کار در میان شیوع و گفت: او مشغول به کار بود برای به دست آوردن اضافی ماسک صورت برای کارگران است.

غذاهای کل کارگران در صحنه سراسر کشور “مریض” در هفته گذشته به تماس برای مرخصی با حقوق برای کارگران در قرنطینه و بهداشت و درمان-مراقبت از پوشش به صورت پاره وقت و فصلی کارگران در میان دیگر خواسته است.

هفته گذشته سه آمازون انبار در جزیره استاتن دیترویت و ایلینوی رفت به تقاضا است که این شرکت نزدیک امکانات خود را پس از آنها گزارش موارد مثبت coronavirus. کارگران در تاسیسات در جزیره استاتن شناخته شده به عنوان JFK8 برگزار شد یکی دیگر از اعتراض روز دوشنبه پس از کریس Smalls یک کارگر است که سازماندهی این اعتراض از کار اخراج شد. Smalls می گوید که او از کار اخراج شدند که منجر به اعتراض. آمازون گفت که او از کار اخراج شد برای نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل.

آمازون به عنوان به تعطیل گفت: تنها درصد کمی از کارگران در تاسیسات شرکت در تظاهرات و وجود اختلال در عملیات.

این شرکت اعلام کرده است تعدادی از جدید اقدامات ایمنی در امکانات آن در هفته های اخیر. آمازون افزایش فرکانس و شدت تمیز کردن در تمام سایت های خود و نیاز است که کارکنان بهداشتی و تمیز خود را از ایستگاه های کاری در آغاز و پایان هر شیفت. آن را نیز آغاز شده مصرف کارکنان هنگامی که درجه حرارت آنها گزارش کار و عرضه کرده است و آنها را با ماسک صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>