جاوید پیشنهاد های مختلف مستند قوانین بر اساس سن به بازگشایی اقتصاد

بریتانیا باید به نوبه خود توجه خود را به اقتصاد در حال حاضر از آن است که از طریق اوج coronavirus بحران ساجد جاوید گفته است که اخبار آسمان.

در اولین منحصر به فرد مصاحبه تلویزیونی پس از پله پایین به عنوان صدراعظم او گفت که دولت “به درستی قرار داده و سلامت عمومی”است.

اما او خواست بوریس جانسون در حال حاضر تمرکز بر روی بهبود اقتصادی پس از بازجویی بانک مرکزی انگلیس پیش بینی است که اقتصاد را به گزاف گویی از آنچه در آن پیش بینی خواهد بود که عمیق ترین رکود اقتصادی در 300 سال است.

Andrew Bailey
‘اقتصاد را بهبود می یابند در 2021’

“من فکر می کنم یک V-شکل بازیابی چالش برانگیز خواهد بود. و من می دانم که بانک مرکزی انگلیس گفت: ممکن است” آقای جاوید گفت.

“از آن ساخته شده است یک مجموعه کامل از مفروضات در سراسر آرامش مستند و پایان دادن به آن را به طور کامل در سه ماه. و آن را می گوید خود که آن را در بهترین حالت نامشخص است.

“من فکر می کنم آن را فقط مانند ویروس خود را, اجازه دهید برای بهترین امید اما اجازه دهید برنامه ریزی برای بدترین و این بدان معناست که شما در حال گرفتن هر عمل شما فکر می کنم لازم است و ممکن است در حال حاضر به مطمئن شوید که ما سریعترین بازیابی ممکن است.”

آقای جاوید پر است از ستایش برای او شاگرد و جانشین Rishi Sunak که گفته بود “کاملا درست” به “استفاده مالی شلیک به مداخله و کاهش” در کوتاه مدت.

بیشتر از Covid-19

او گفت: در حال حاضر باید توجه پرداخت می شود و برای اطمینان از سلامت سیستم بانکی برای کمک به بهبود اقتصادی در حالی که اصرار وزیران به “اجرای اقتصاد داغ” به منظور تعادل کنترل coronavirus با شیوع گسترده تر تاثیر طولانی مدت مستند.

Chancellor of the Exchequer Rishi Sunak
تصویر: صدراعظم Rishi Sunak

وقتی که می آید به سیستم بانکی سابق صدراعظم و سرمایه گذاری بانک گفت: “نگران سلامت بانک های ما” و گفت: آنها ممکن است مجبور به افزایش سرمایه بیشتر به اطمینان حاصل شود آنها نه تنها جذب زیان اما همچنین در ادامه از اعطای وام.

“به دلیل اقدام های صورت گرفته بیش از 10 سال گذشته پس از آخرین بحران مالی بانک ها سرمایه گذاری شده آنها رو بیشتر نوع بافر به عنوان آن را از همیشه قبل از به طوری که آنها می تواند جذب مورد انتظار ضرر و زیان بر اساس بانک انگلستان سناریو.

“اما ما لازم نیست که بانک ها هستند که فقط قادر به جذب ضرر و زیان است. ما نیاز به بانک ها هستند که قادر به قرض دادن به کسب و کار ما به ویژه به بنگاههای کوچک و متوسط بیش از نیمی از بنگاههای کوچک و متوسط تکیه تنها بر روی وام های بانکی آنها به منبع اصلی خود را بدهی.

“بنابراین ما نیاز به بانک ها که نیست بیایید می گویند مرتب کردن بر اساس ایمنی-اولین تصادف در موقعیت’. ما را مجبور به ایستادن و قد بلند بود با اعتماد به نفس و قرض دادن به کسب و کار. این چیزی است که من هستم نگران است.”

وزیران همچنین ممکن است نیاز به ارائه برخی از مرتب کردن بر اساس از حمایت بانک های خود را برای بدترین انجام وام.

“نکته دوم این است که شاید دولت باید گرد و خاک کردن برخی از برنامه ها وجود داشت که پس از آخرین بحران مالی در آنچه که به نام یک نوع بد ‘بانک’ سیاست بود که هرگز به درستی اجرا و در پایان به دلیل نبود نیاز,” او گفت:.

“شما ممکن است نیاز به چیزی. شما باید نوعی از حمایت بانک ها با برخی از بدترین انجام وام و سعی کنید برای کمک به بانک ها در این راه به طوری که آنها به نوبه خود می تواند کمک به اقتصاد و به من قرض بدهید.”

آقای جاوید برجسته ترین محافظه کار را نیز علنا تماس برای اقتصاد باز می شود به عنوان سریع که ممکن است به طوری که موارد جدید و تلفات ویروس ادامه خواهد داد اما در ظرفیت بیمه خدمات درمانی برای مقابله است.

Sajid Javid arrives at Number 10... and so does the man who will replace him
تصویر: آقای جاوید پر است از ستایش خود را برای حمایت Rishi Sunak

“ما در حال رفتن به مجبور به همزیستی با این ویروس به صورت من فکر می کنم بسیاری از ماه اگر نه به طور بالقوه سال است. اما ما باید برای پیدا کردن یک راه به جلو و این به این معنی شما در حال استراحت, به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید,” او گفت:.

“اقتصاد در حال اجرا از شما می توانید می گویند در راه است که شما در حال تلاش را به حساب نه تنها مرتب کردن بر اساس ضرورت به کنترل ویروس بلکه گسترده تر تاثیر بر جامعه – آن کار ضرر و زیان کسانی که فرصت های از قبل پیش بینی به خصوص برای افراد جوان است.

“افزایش خشونت خانگی و کودک آزاری از سلامت روانی موارد است. همه است که باید به حساب گرفته شود.”

او علنا ساخت این استدلال که زمان صدراعظم و مایکل گوو کابینه دفتر وزیر شده اند گزارش شده است ساخت به بخش خصوصی در هفته های اخیر – بازتاب نگرانی از نمایندگان مجلس محافظه کار و اهدا کنندگان.

آقای جاوید است از این دیدگاه که دولت باید آغاز محدودیت های بلند اگر R شماره زیر 1 – نرخ که در آن عفونت های جدید دیگر افزایش – به جای انتظار تا زمانی که این ویروس به طور کامل سرکوب شده است.

“و همچنین به عنوان گوش دادن به دانشمندان ما نیز نیاز به دقت فکر می کنم در مورد تاثیر بر بقیه جامعه و اقتصاد و شغل و گسترده تر اجتماعی و این به این معنی من فکر می کنم که وقتی که می آید به باز کردن شما می خواهید برای رفتن به آنجا و به عنوان سریع به عنوان شما می توانید” سابق صدراعظم گفت.

Government shows 'rate of infection' video
30 مارس: دولت ویدئو توضیح می دهد که COVID-19 ‘میزان عفونت’

اما آقای جاوید همچنین می داند که reigniting اقتصاد خطرات reigniting گسترش این بیماری است.

یک گزینه ممکن است به قوانین مختلف برای گروه های سنی مختلف به منظور هر دو سعی کنید برای حفاظت از افراد مسن و کسانی که بیشتر در معرض COVID-19 در حالی که همچنین اقتصاد و نیروی کار جوان در حال حرکت یک بار دیگر.

“ما نباید رد کردن یک گزینه است که با تمرکز بر حفاظت از آسیب پذیرترین اما می دهد آزادی بیشتر به دیگران,” او اضافه شده است.

“ما می دانیم در حال حاضر که نرخ مرگ و میر افراد جوان می گویند با سن کمتر از 45 خیلی پایین تر از دیگران است. و این ممکن است مورد که در آینده ما می توانید پیدا کردن یک راه است که ما تمرکز بر حفاظت از ما در کسانی که آسیب پذیر هستند.”

در دراز مدت آقای جاوید غریزی Thatcherite می خواهد بریتانیا برای پیدا کردن یک راه برای بازگشت به قوانین مالی و زندگی در آن به معنی.

موسسه مطالعات مالی (IFS) تخمین زده می شود نشسته بر روی یک بدهی شمع £250bn در پایان سال پنج برابر مقدار پیش بینی شده قبل از coronavirus بحران رسید.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

نخست وزیر آن را روشن ساخته است او مخالف است و به هر ریاضتی به تعادل کتاب.

سابق خود صدراعظم روشن است او مخالف است – و در این مورد او صحبت می کند برای بسیاری از محافظه کار نمایندگان مجلس – مالیات افزایش می یابد که او هشدار خواهد بود “خود شکست” و “خفه کردن هر گونه بهبود اقتصادی”.

“بسیاری از چیزها تغییر خواهد کرد به عنوان یک نتیجه از این بحران یکی از چیزهایی است که نباید تغییر درک ما از این مدل اقتصادی که منجر به بالاترین نرخ رشد ممکن است که هنوز هم برای رفتن به یک رایگان-سرمایه گذاری کم مالیاتی رقابتی اقتصاد است.

“این بهترین راه برای مطمئن شوید که ما در حال کسب درآمد به اندازه کافی به عنوان یک کشور به پرداخت هزینه برای خدمات عمومی همه ما تکیه می کنند.

“این درست است و این درست است در حال حاضر. و این که برای رفتن به بحرانی که ما چوب با مدل اقتصادی که ما می دانیم کار می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر