جارد کوشنر می گوید: برخی از افراد “بازی سیاسی با همه گیر’ اما نه تهمت

جارد کوشنر مشاور ارشد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به رئیس جمهور در طول یک گوش دادن جلسه با کارشناسان امنیت سایبر در اتاق روزولت کاخ سفید در واشنگتن روز سه شنبه آذر. 31, 2017.

Jabin Botsford | واشنگتن پست | گتی ایماژ

کاخ سفید مشاور ارشد و رئیس جمهور آمریکا را son-in-law, Jared کوشنر است در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استراتژی برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس گفته دیگران سعی کرده اند به استفاده از بحران به “بازی سیاست” — اما نه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“برخی از مردم را انتخاب کرده اند به بازی سیاست با همه گیر جمهور تهمت تصمیم گرفتند به سیاسی آن و او را به انجام همه چیز ممکن است به سعی کنید به شکل از چگونه برای کمک به مردم را هر چه مراقبت از آنها نیاز به” کوشنر گفت CNBC در یک مصاحبه اختصاصی در روز جمعه.

“این است که جهانی همه گیر آن را از چین به کشور ما است. آن را ویران بسیاری از کشورها در سراسر جهان است و من فکر می کنم رئیس جمهور تهمت است برخورد با آن را در یک کار بسیار مسئول راه,” او اضافه شده است.

در ماه فوریه هنگامی که وجود دارد فقط سه مورد از Covid-19 در ایالات متحده تهمت متهم دموکرات ها از سیاسی کردن این ویروس و استفاده از آن به عنوان یک “جدید و جعل” به آسیب شهرت خود را.

پس از coronavirus آلوده بیش از 21.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 773,000 مردم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا بدترین ضربه ملت و حساب برای حدود 25 درصد از بازار جهانی موارد گزارش شده تا کنون.

پرسیده شده توسط CNBC هدلی قمار که آیا این یک اشتباه بوده است برای ایالات متحده نیست که یک برنامه ملی برای مبارزه با ویروس کوشنر گفت: دولت نظارت تهیه و تولید و توزیع منابع مورد نیاز در طول همه گیر مانند ماسک و هواکش.

“با توجه به یک استراتژی ملی کار دولت فدرال بود برای به دست آوردن منابع است که کشور نیاز به,” او گفت:.

“شما شنیده ام همه این هیستریک گزارش در مورد پزشکان در خط مقدم قادر به دریافت ماسک داشتن کافی نیست هواکش شما تا به حال فرمانداران درخواست خیلی بیشتر هواکش از آنها مورد نیاز و دوباره هر بیمار در امریکا است که نیاز به یک یک یک یک رئیس جمهور تهمت و توزیع آنها را به درستی” کوشنر گفت CNBC هدلی قمار است.

دولت آمریکا مورد انتقاد قرار گرفته بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر که در آن بیش از 5.4 میلیون تایید موارد این ویروس در حال حاضر ثبت شده است و که در آن وجود داشته است بیش از 170,000 مرگ و میر با توجه به هاپکینز’ اطلاعات در روز یکشنبه.

کوشنر رهبری coronavirus پاسخ نیروی کار با هدف تامین امنیت دنده محافظ برای کارکنان پزشکی و ابداع ملی تست برنامه. خود نیروی کار که به موازات رسمی دولت وظیفه نیروی رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس متهم شد از بی تجربگی و عدم شفافیت بیش از آن ببرند.

آن را به طور گسترده ای گزارش شده است که یک استراتژی ملی بیش آزمایش کاهش یافته بود در حمایت از یک دولت توسط دولت پاسخ به دموکراتیک فرمانداران در برخی از سخت ترین ضربه متحده نگاه بد. کاخ سفید رد آن اتهامات.

کوشنر اصرار داشت که برگ برنده دولت تضمین عرضه کافی از منابع متحده, اما که آن را نمی خواهید به بیش از تصمیم گیری خود را.

“دولت فدرال زیادی برای تحریک عرضه (منابع). هر والی که نیاز است منابع ما در برخورد با آنها و ما آن را انجام داده ایم. فرمانداران اجرای متحده … رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از واشنگتن در حال رفتن به آنها بگویید که چگونه به اجرا متحده است.”

پرسید اگر وجود دارد هر گونه تاسف در مورد کاخ سفید رویکرد کوشنر گفت: “همیشه وجود دارد چیزهایی که شما می تواند انجام دهد متفاوت است. او نداد بیشتر است.

“اما این یک چالش بی سابقه و من فکر می کنم او (تهمت را) ساخته شده است بسیاری از تصمیم گیری درست … ما باید 50 متحده که بدان معنی است که شما باید 50 اجرائی و کار او این است که برای کار با همه آنها,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>