ژاپن مخارج خانوار فرو در سریع ترین سرعت در 5 سال

مردم با پوشیدن facemasks نگرانی بیش از این گسترش COVID-19 coronavirus عبور از یک خیابان در توکیو در 4 مه سال 2020 است.

CHARLY TRIBALLEAU | خبرگزاری گتی ایماژ

ژاپن هزینه های خانوار کاهش یافت و در ماه مارس به بالاترین سطح خود در پنج سال به عنوان coronavirus شیوع نگه داشته خریداران در خانه تأکید بر تعمیق درد بحران بهداشت و درمان تا به حال در جهان سوم بزرگترین اقتصاد است.

جدا کردن داده ها نشان داد پرداخت اضافه کاری — فشار سنج از قدرت در شرکتی فعالیت — سقوط در سرعت ثبت شده در تهران ثبت شرکت ها شد و ضربه های کوچک کسب و کار و حتی قبل از دولت اعلام وضعیت اضطراری در اوایل ماه آوریل.

ضعیف خوانش را حفظ خواهد کرد سیاستگذاران تحت فشار به سطح شیب دار تا سیاستهای مالی و پولی برای حمایت از اقتصاد در آستانه رکود عمیق است.

“مخارج خانوار احتمالا خیلی بد در مارس اما تاثیر این بیماری همه گیر در حال حاضر کاملا قابل توجهی در ماه مارس” یک مقام دولتی به خبرنگاران گفت: در یک جلسه.

هزینه های خانوار کاهش یافت 6.0 درصد در ماه مارس سال گذشته پس از 0.3 ٪ کاهش در ماه فوریه مارک بزرگترین افت از ماه مارس 2015, دولت, داده ها نشان داد در روز جمعه.

این کاهش در حالی که یک ذره کوچکتر از متوسط پیش بینی بازار برای یک 6.7% سقوط بزرگترین سالانه افت قابل مقایسه داده ها در دسترس قرار گرفت و در سال 2001 به این مقام گفت.

تورم دستمزد واقعی کاهش یافت و در ماه مارس برای اولین بار در سه ماه به عنوان اضافه کاری پرداخت و سقوط 4.1% از یک سال قبل از آن در حال سقوط در سریع ترین سرعت ثبت شده.

هزینه داده خواهد شد به احتمال زیاد کشیدن اولیه سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) داده ها به دلیل در مارس 18.

رویترز نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته نشان داد تحلیلگران انتظار دارند اقتصاد را منقبض سالانه 4.5 درصد در ماه های ژانویه-مارس قبل از غوطه وری 22 درصد در سه ماهه جاری.

سلامت بحران اقتصادی که در حال حاضر دچار یک رکود در سه ماهه پایانی از سال گذشته با توجه به آمار در مصرف از یک ماه اکتبر افزایش مالیات بر فروش.

با عفونت در ژاپن بیش از 15,000 دولت تمدید وضعیت اضطراری در روز دوشنبه از طریق به پایان ماه فشار شرکت ها به تعطیل کارخانه ها و فروشگاه ها طولانی تر از آنچه قبلا انتظار می رود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر