ژاپن در اقتصاد پرداخته شده است ‘پیشرفت’ با این بیماری همه گیر کوروناویروس می گوید: تحلیلگر

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد, آدرس مجلس در توکیو در 23 مارس سال 2020 است.

جیجی پرس | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ژاپن در اقتصاد پرداخته شده است یک “ضربه نهایی” را به عنوان کشور معاملات با عواقب جهانی coronavirus همه گیر ترک آن را در یک مسیر به سوی یک “شیب رکود است.”

که با توجه به جون سایتو ارشد محقق در ژاپن, مرکز تحقیقات اقتصادی (JCER).

اقتصاد ژاپن در حال حاضر شروع به کم کردن سرعت از اواخر 2018 و تاثیر تجارت تنش بین چین و ایالات متحده بود بیشتر تشدید مصرف مالیات افزایش نرخ بهره در Oct. 2019 سایتو گفت CNBC “Squawk Box” در روز سه شنبه.

“من فکر می کنم coronavirus داده است ضربه نهایی را به اقتصاد” گفت: تکرار کرد که ژاپن به رهبری برای یک “بسیار تند رکود است.” او گفت: این امر به احتمال زیاد ناشی از شوک از هر دو عرضه و تقاضا.

علاوه بر این تصمیم گیری از جمله به تعویق افتادن این سال های المپیک و پارا المپیک قرار داده شده اند “بیشتر فشار رو به پایین” در اقتصاد ژاپن, او گفت:.

به جای تلاش برای تحریک اقتصاد گفت: آنچه مورد نیاز است راست, در حال حاضر سیاست بسته به منظور “جلوگیری از سقوط آزاد اقتصاد است.”

توضیح بیشتر در مورد این سایتو گفت: وجود سه حوزه از حمایت مورد نیاز برای جلوگیری از کاهش اقتصادی است.

برای اولین بار پشتیبانی داده می شود باید نسبت به توسعه واکسن و داروهای coronavirus و همچنین به بخش پزشکی برای آن به ادامه عامل, او گفت:. بعدی پشتیبانی باید با توجه به کارگرانی که شغل خود را از دست. در نهایت کوچک و متوسط و شرکت هایی که دچار ریزش تقاضا و مالی مواجه هستند از مشکلات اقتصادی آمار coronavirus نیز نیاز به حمایت مالی سایتو گفت.

تحلیلگر نظرات پس از نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: هزینه های مالی تحت ژاپن در بسته محرک اقتصادی به دستگیری خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس را در مجموع 39 تریلیون ین ($357 میلیارد دلار) با توجه به گزارش رویترز که ذکر شده به آژانس خبری محلی Jiji. روز دوشنبه آبه گفت: رول کردن یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین معادل 20 درصد تولید اقتصادی این گزارش گفت:.

“این شماره به نظر می رسد واقعا چشمگیر, 20% از تولید ناخالص داخلی است, اما من فکر می کنم ما واقعا نیاز به دیدن جزئیات” دیوید مارشال, تحلیلگر ارشد در آسیا و اقیانوس آرام مالی در CreditSights گفت CNBC “و نشانه” در روز سه شنبه. “ژاپن وزارت مالیه این است که من فکر می کنم بدنام می تواند برای آینده با اعداد بزرگ لطفا به سیاستمداران است.”

به عنوان 12:00 به وقت محلی در مارس 6, ژاپن تایید بیش از 3,600 موارد عفونت با کوروناویروس با توجه به کشور و وزارت بهداشت و رفاه.

— CNBC Weizhen قهوهای مایل به زرد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>