ژاپن آبه گزارش نکات است که بازی های المپیک توکیو می تواند به تعویق افتاد اما می گوید لغو است نه یک گزینه’

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه حرکات به عنوان او می رسد در دفتر کار خود در توکیو در 18 مارس سال 2020 است.

خ | جیجی پرس | خبرگزاری گتی ایماژ

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه اشاره کرد که توکیو در المپیک می تواند به تعویق افتاد اما رد کرد احتمال لغو این رویداد ورزشی جهانی با توجه به چندین گزارش رسانه های محلی در روز دوشنبه.

در این گزارش آمده است یک روز پس از کمیته بین المللی المپیک (IOC) اعلام کرد که این پله تا آن سناریو-برنامه ریزی برای این رویداد به کمک شامل گسترش جدید کروناویروس و حفاظت از سلامت آن درگیر است.

“اگر IOC تصمیم به معنی آن را می شود غیر ممکن است برای نگه داشتن [المپیک] در یک “تکمیل فرم” همانطور که من قبلا در گفت و سپس تصمیم گیری ممکن است ساخته شود به تعویق انداختن آنها” آبه گفت: مجلس در روز دوشنبه با توجه به شاخص Nikkei Asian Review.

هنوز, ژاپنی, نخست وزیر این گزارش گفت: لغو این رویداد “یک گزینه نیست.” نظرات خود را تکرار روز یکشنبه در بیانیه ای از هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک گفت: لغو این رویداد “نیست که حل هر یک از مشکلات و یا کمک به هر کسی. بنابراین لغو در دستور کار نیست.”

ژاپن شده است تحت فشار زیادی برای به تاخیر انداختن یا لغو این بازی که قرار است به پا زدن کردن در Jul. 24 در توکیو.

فشار نصب به عنوان COVID-19 گسترش در سراسر جهان مجبور به خاموش کردن شهرستانها و کسب و کار در ایالات متحده در سراسر نقاط اروپا و در آسیا و خاورمیانه است. آنفولانزا مانند بیماری است که می تواند کشنده آلوده بیش از 294,000 مردم در بیش از 180 کشور تا کنون. حداقل 12,900 که مردم از آن با توجه به داده ها از سازمان بهداشت جهانی است.

در ضمن کانادا کمیته المپیک (COC) و کانادا کمیته پارالمپیک (CPC) یکشنبه اعلام کرد که آنها نمی خواهد ارسال تیم به المپیک و پارالمپیک بازی های این سال است. در بیانیه ای اعلام تصمیم دو کمیته گفت: آنها با حمایت از “ورزشکاران کمیسیون ملی سازمان های ورزشی و دولتی کانادا.”

“COC و ک تماس فوری در کمیته بین المللی المپیک (IOC) و بین المللی کمیته پارالمپیک (IPC) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای به تعویق انداختن بازی برای یک سال و ما آنها را حمایت کامل خود در کمک به حرکت تمام پیچیدگی که تغییر زمان بازی ها به ارمغان خواهد آورد” آزادی گفت. “در حالی که ما می دانیم ذاتی پیچیدگی های اطراف به تعویق افتادن هیچ چیز مهم تر از سلامت و ایمنی ورزشکاران ما و جامعه جهانی.”

روز یکشنبه کمیته بین المللی المپیک گفت: پله تا از آن برنامه ریزی سناریو را “اجازه می دهد تا بهتر دید به سرعت در حال تغییر و توسعه از وضعیت سلامت در سراسر جهان و در ژاپن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر