افراد منتظر در صف خرید ماسک صورت در یک فروشگاه خرده فروشی در جنوب شرقی شهر دائگو در فوریه 25 سال 2020 است.

JUNG YEON-JE | گتی ایماژ

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آمریکا تیم.

  • جهانی در مورد: حداقل 110,029 با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 3,817 با توجه به آخرین آمار و ارقام از این که

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:44 pm: Coronavirus کاهش می یابد و بازگشت فقیر چینی کارگران مهاجر به شغل خود

مصرف آن را طولانی تر برای کارگران مهاجر در این سال برای بازگشت به شغل خود را در شهرهای بزرگ به عنوان ویروس شیوع را محدود کرده است سفر در سراسر کشور.

از مارس 5, تعداد کارگران مهاجر از خانواده های فقیر بود 14.2 میلیون و 52 درصد از آنچه در آن بود در سال گذشته Su Guoxia سخنگوی شورای دولتی را کاهش فقر گفت روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“نه تنها باید آنها را ترک کرد بعد از آن وجود ندارد به عنوان بسیاری به عنوان در سال گذشته” گفت: با توجه به CNBC ترجمه از ماندارین-زبان سخنان.

او همچنین اشاره کرد که در بهار شخم نیز تحت تاثیر قرار شده است در حالی که بلوک در تدارکات کانال مانع جریان از محصولات کشاورزی به طور مستقیم تحت تاثیر درآمد خانواده های فقیر.

رئیس جمهور چین اعلام کرده است که تا سال 2020 چین را از بین بردن فقر است. همانطور که از پایان سال گذشته 5.51 میلیون نفر هنوز در فقر زندگی می کردند, با توجه به آمار رسمی. سو گفت: با شروع برخی از کاهش فقر برنامه های به تعویق افتاده اند و تنها حدود یک سوم آغاز کرده اند کار می کنند. — چنگ

6:16 pm: شهر ووهان بسته همه موقت بیمارستان

گذشته از 14 موقت بیمارستان در شهر ووهان, کانون جدید کروناویروس شیوع مرخص نهایی آن بیمار در روز سه شنبه بعد از ظهر به گزارش رسانه های دولتی.
 
شهر باز کرده بود موقت و یا “کابین” بیمارستان on Feb. 5 و این دوباره با هدف مکانهای درمان بیش از 12 ، 000 نفر با موارد خفیف این ویروس با توجه به دوربین مدار بسته.

هفته گذشته دیگر رسانه های چینی گزارش اشاره کرد که حداقل یکی از این بیمارستان ها هشدار داد افزایش تعداد حملات در میان ترخيص بيماران. — چنگ

5:25 pm: ژاپن رونمایی از 4 میلیارد دلار coronavirus بسته

ژاپن پرده برداری از یک دوم بسته از اقدامات به ارزش حدود 4 میلیارد دلار در هزینه های خود را برای مقابله با تاثیر از شیوع کروناویروس رویترز گزارش داد. این اقدامات منتشر شده در شنبه, تمرکز بر حمایت از کوچک و اواسط اندازه شرکت.

این بسته با هدف افزایش رشد و دفع ورشکستگی شرکت به عنوان اقتصاد ژاپن دچار کاهش گردشگری در میان شیوع.

دولت را ضربه بزنید بقیه این سال مالی در بودجه ذخیره حدود 270 میلیارد ین برای کمک به صندوق بسته نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: رویترز گزارش داد. — Ellyatt

4:34 pm: پکن اشیاء به اصطلاح ” ووهان coronavirus و می گوید ممکن است در چین نشات گرفته

چین وزارت امور خارجه روز دوشنبه در اعتراض به عبارت “ووهان کروناویروس” — گفت: این نام را “لکه دار کردن” این کشور — پس از سخنان وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo.

این وزارت نیز ادعا کرد که حتی اگر این بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده در چین را نمی لزوما سرچشمه وجود دارد. قهوهای مایل به زرد

4:20 pm: مخلوط ضربه به کسب و کار اروپا از ویروس

Air France, KLM گزارش روز سه شنبه افت در تعداد مسافر در ماه فوریه در مقایسه با یک سال پیش به عنوان جهانی در صنعت هواپیمایی همچنان به احساس فشار از شیوع کروناویروس. این پست و تدارکات گروه دویچه پست گفت: آن را در یک موقعیت بهتر نسبت به رقبا برای مقابله با شیوع کروناویروس اگر چه آن اشاره کرد که آن را خیلی زود به قاضی تاثیر کامل. — Ellyatt

2:56 pm: کوانتاس می گوید آن را به کاهش بیشتر آن پرواز بین المللی

استرالیا حامل کوانتاس اعلام کرد کاهش بیشتر به آن پرواز بین المللی گفت: این امر کاهش ظرفیت تقریبا 25 درصد برای شش ماه آینده. با استناد به “افت قابل ملاحظه ای در جلو سفر تقاضا” کوانتاس گفت: بزرگترین کاهش در پرواز خدمات باقی خواهد ماند متمرکز بر آسیا و اما تغییرات نیز می توان به آمریکا و ترانس تاسمان مسیرهای. کسانی که در اقدامات گذشته تا اواسط ماه سپتامبر این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.

به جای خروج از تحت تاثیر قرار مسیرهای در دسترس نباشد کوانتاس گفت: این امر با استفاده از کوچکتر هواپیما و کاهش فرکانس از پروازهای.

کوانتاس همچنین گفت: در این صورت از زمان قطعیت آن هیئت مدیره تصمیم به انصراف از خارج از بازار به اشتراک گذاری بیع متقابل اعلام کرد در ماه فوریه برای حفظ پول نقد. آن را اعلام کرد دیگر کاهش هزینه اقدامات از جمله انجماد غیر ضروری استخدام; این گروه مدیر عامل و رئیس را بدون حقوق و دستمزد برای بقیه سال مالی در حالی که تیم مدیریت دریافت هیچ پاداش. — Roy Choudhury

1:28 pm: رئیس جمهور چین بازدید شهرستان در مرکز شیوع کروناویروس

رئیس جمهور چین پرواز به شهر ووهان در صبح روز سه شنبه به بازرسی جدید کروناویروس تلاش های کنترل با توجه به اخبار استان پخش دوربین مدار بسته. این نخستین سفر به شهرستان پس از شیوع این بیماری است.

این دیدار نیز نشانه آخرین گام در رهبر را به چرخش در دخالت در مبارزه با این بیماری که به کشته شدن بیش از 3,100 مردم در این کشور پس از ظهور در ووهان در ماه دسامبر.

عمده سرزمین اصلی چین شاخص سهام شروع به پریدن کرد بیش از 1% به عنوان بازار بازگشایی شد برای شنبه بعد از ظهر جلسه معاملاتی. — چنگ

12:55 pm: چین Boao انجمن به تعویق انداختن آن سال 2020 کنفرانس

این انجمن Boao آسیا اعلام کرد آن است که به تعویق انداختن کنفرانس سالانه خود در چین جزیره استان Hainan به یک زمان مشخص بعد از این سال. اغلب تشبیه به فروم اقتصاد جهانی در این نشست سالانه در داووس سوئیس Boao انجمن شد جمع آوری بیش از 2000 سیاسی و رهبران کسب و کار از سراسر جهان در اواخر ماه مارس است.

به طور جداگانه سازمان برای 10 پکن جشنواره بین المللی فیلم گفت: این رویداد خواهد شد به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی. آن را در ابتدا به جای برنامه ریزی شده در ماه آوریل است. — وو

12:39 pm: Coachella, سازمان, گزارش, برنامه ریزی برای به تعویق انداختن جشنواره موسیقی

سازمان در حال برنامه ریزی برای به تعویق انداختن جشنواره موسیقی در کالیفرنیا تا اکتبر خبری بلومبرگ در گزارش به نقل از یک فرد آشنا با این موضوع. نمایندگان از Coachella بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظرات.

این رویداد تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای 10-12 آوریل و مارس 17-19.

کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری در هفته گذشته پس از coronavirus مربوط به مرگ در دولت است. از 7 p. m. PT یکشنبه کالیفرنیا تا به حال 114 موارد جدید coronavirus با توجه به دولت در بخش بهداشت عمومی. این رقم شامل مردم از شاهزاده بزرگ کشتی کروز و کسانی که فدرال عودت بخش گفت. — Roy Choudhury

11:52 am: خطوط هوایی سنگاپور اعلام کرد ظرفیت اضافی کاهش

سنگاپور حامل ملی گفت: آن را لغو بیشتر پروازها در سراسر شبکه خود را برای هر دو خطوط هوایی سنگاپور و منطقه ای آن حامل SilkAir از طریق پایان ماه مه با استناد به ضعف تقاضای سفر. ماه گذشته این شرکت گفت: آن را به طور موقت متوقف کردن برخی از خدمات عمده پرواز مسیرهای سراسر جهان از جمله نیویورک و لندن است.

خطوط هوایی سنگاپور روز سه شنبه گفت: لغو و به تاریخ خواهد کاهش ظرفیت آن توسط 13.6% از آنجا که شیوع ویروس.

“SIA گروه ادامه خواهد داد به زیرک و انعطاف پذیر به تنظیم ظرفیت ما برای مطابقت با تغییر الگوهای تقاضا در بازار” سخنگوی CNBC گفت. — Roy Choudhury

11:24 am: یکی دیگر از دو نفر مرده تایید در چین, Fujian, هتل, سقوط

دیگر دو نفر را تایید کرده اند پس از یک هتل در چین استان فوجیان سقوط شنبه شب آوردن تلفات به 20 با توجه به رسانه های دولتی. در میان کسانی که به دام افتاده بودند, 10 باقی می ماند و گم شده است. این هتل مورد استفاده قرار گرفت به قرنطینه افرادی که در تماس با افراد آلوده. (ببینید 8:10 a. m. به روز رسانی) — Roy Choudhury

11:14 am: اما چهار نفر از اپل فروشگاه ها در سرزمین اصلی چین بازگشایی شد

چین مهم بازار برای آی فون ساز — اپل قبلا هشدار داده آن را برآورده نمی کنند در حال حاضر گسترده تر از حد معمول درآمد هدایت آن را به صورت مارس چهارم. از 42 فروشگاه های اپل در سرزمین اصلی چین 38 از آنها باز دوباره پس از خاموش کردن طولانی مدت. سه فروشگاه در تیانجین یک شهر بزرگ در جنوب غرب و مکان های خرده فروشی در یک شهر در غرب شانگهای باقی می ماند بسته شده است. — Roy Choudhury

10:25 am: شرکت های آمریکایی در چین هنوز هم گرفتن و بازگشت به کار

حدود یک ماه پس از چین تمدید قمری تعطیلات سال جدید به پایان رسید, شرکت های آمریکایی هنوز هم با چالش روبرو از تاثیر ویروس.
 
“شرکت های عضو در مراحل مختلف از سر گیری بهره وری. بنابراین عملیات عمدتا در شمال 50 درصد ظرفیت برخی از آنها به عنوان بالا به عنوان 80 درصد” گرگ Gilligan رئیس پکن مستقر در اتاق بازرگانی آمریکا در چین گفت: در طول یک تماس با خبرنگاران.
 
نظرات خود را به عنوان اتاق خود را منتشر نظرسنجی از بیش از 370 عضو اواخر سال گذشته که در حدود یک پنجم اعضای انجمن گزارش کاهش درآمد در سال گذشته یک افزایش شدید فقط از 7% در سال 2017. نزدیک به یک پنجم از پاسخ دهندگان گفته اند که باید نقل مکان کرد و یا با توجه به ظرفیت حرکت در خارج از چین کمی آهسته تر ادامه روند دیده می شود برای دو سال گذشته اتاق اشاره کرد. — چنگ

10:20 am: کاخ سفید می گوید تهمت تست شده است برای ویروس

کاخ سفید روز دوشنبه گفت شب که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده است برای COVID-19 تست چرا که “او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بیماران و نه هر گونه علائم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس با دو جمهوری خواه کنگره قبل از آنها اعلام کرد که ورود خود به قرنطینه پس از یادگیری آنها تا به حال شده است که قبلا در معرض کسی که مبتلا به کوروناویروس.

“رئیس جمهور تهمت باقی مانده در عالی سلامت و پزشک خود را ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر او را” کاخ سفید در بیانیه ای گفت. — Roy Choudhury

10:00 am: trump’s ورودی کاخ سفید رئیس ستاد تحت self-قرنطینه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ورودی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع تحت self-قرنطینه پس از احتمالا “آینده” با کسی که تست مثبت برای کروناویروس جدید, NBC News گزارش شده است.

مراتع را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس است و نه نمایش علائم را در خانه بمانند تا روز چهارشنبه “از فراوانی احتیاط” بن Williamson, مرغزار’ رئیس ستاد در بیانیه ای گفت: به NBC.

مراتع به عنوان برگ برنده بعدی رئیس ستاد هفته گذشته تعویض میک Mulvaney. — لی

9:45 am: موارد در هند صعود به حداقل 44

هند گزارش های اضافی مورد در ایالت پنجاب در دوشنبه آورده است که این کشور تعداد کل تایید موارد عفونت به 44 سه تا از این موارد در ایالت کرالا در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده.

نزدیک به 12,000 موارد بالقوه هستند که به دنبال, با توجه به وزارت بهداشت. آن اضافه شده است که 404 هندی مخاطبین از یک توریست آمریکایی که تست مثبت برای این ویروس در بوتان شناسایی شده اند و تحت نظارت در شمال هند در ایالت آسام.

رسانه های محلی همچنین گزارش های اضافی نمونه از موارد تایید شده که می تواند فشار و هند در مجموع نزدیک به 50 — اما تایید رسمی از آن موارد نمی شد فورا در دسترس است. — Roy Choudhury

9:40 am: بوئینگ کارمند تست مثبت برای COVID-19

یک کارمند بوئینگ در اورت واشنگتن تسهیلات تشخیص داده شده است با جدید کروناویروس بیماری این شرکت در بیانیه ای گفت. که کارمند است و در حال حاضر در قرنطینه و تحت درمان با توجه به بوئینگ.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی ما خواسته ایم همه همکاران کارمند بودند که در تماس باقی می ماند خانه را به خود قرنطینه و خود مانیتور و ما به انجام تمیز کردن کامل از این مناطق کار می کنند و مشترک در فضاهای” بوئینگ گفت. — لی

9:25 am: کره جنوبی گزارش 131 جدید موارد اضافی 3 مرگ و میر

کره جنوبی تایید کرد یکی دیگر از 131 موارد و سه مرگ و میر بیشتر نسبت به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در صبح روز سه شنبه.

به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 7,513 موارد و 54 و میر KCDC گفت. — لی

9:05 am: چینی کشاورزی هواپیماهای بدون سرنشین سازندگان دیدن تقاضا افزایش

در حالی که شیوع کروناویروس در چین آمار بسیاری از صنایع سخت برخی از فن آوری شروع یو پی اس در بخش کشاورزی شاهد افزایش تقاضا.

“در دو ماه اول سال 2020 ما تحویل داده 4,000 واحد ما به تازگی منتشر شده کشاورزی, هواپیماهای بدون سرنشین,” جاستین گونگ از بنیانگذاران XAG عمده کشاورزی هواپیماهای بدون سرنشین ساز مستقر در جنوب شهر گوانگژو گفت: در ماندارین با توجه به CNBC ترجمه.

XAG تنها نیست. در شمال پکن, Yifei تکنولوژی ارشد بازاریابی افسر لیو Zhuo گفت که او انتظار دارد درآمد این شرکت به حداقل چهار سال جاری به بیش از 30 میلیون یوان ($4.31 میلیون). — Ye

8:15 am: چین گزارش 19 موارد جدید, 17 مرگ و میر بیشتر

چین گزارش 19 جدید مورد تأیید و 17 اضافی مرگ و میر ناشی از مارس 9 با توجه به ملی کشور کمیسیون بهداشت. از موارد جدید, 17 مورد تأييد موارد در هوبئی استان که این ویروس برای اولین بار کشف شد. همه اضافی مرگ و میر بودند از هوبئی.

این به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 80,754 با 3,136 مرگ و میر در کل. — لی

8:10 am: افزایش شمار تلفات 18 در سقوط چین قرنطینه هتل

حداقل 18 نفر کشته شده اند و یک هتل در استان فوجیان چین فرو ریخت عصر روز شنبه با توجه به رسانه های دولتی با استناد به داده ها از صبح روز سه شنبه.

این هتل در جنوب شرقی بندر چین شهر گوانجو استفاده شد به قرنطینه مردم بود که در اخیر تماس با کروناویروس بیماران. از 71 افرادی که به دام افتاده بودند, 12 هنوز هم گم شده در این گزارش گفت:. — لی

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:53 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او کار بر روی یک مالیات بر حقوق برش به کمک ما کارگران

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به ملاقات با سنا و جمهوریخواهان مجلس نمایندگان روز سه شنبه برای بحث در مورد امکان کاهش مالیات اقدام به ارائه “به موقع و موثر در پاسخ به کوروناویروس.”

“ما به دیدار با جمهوریخواهان مجلس نمایندگان میچ مک کانل و بحث ممکن است مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش یا تسکین قابل توجهی کمک بسیار قابل توجهی تسکین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با کروناویروس نیروی کار اعضای.

“این یک بزرگ تعداد,” او اضافه شده است. “ما همچنین قصد داریم به صحبت کردن در مورد دستمزد بگیران کمک گرفتن به طوری که آنها می تواند در یک موقعیت که در آن آنها در حال رفتن به از دست چک است.”

6 pm: تسلا سهام شاقول به نفت ارزان و coronavirus چالش ماشین های الکتریکی و خورشیدی فروش

تسلا سهام کاهش یافت با 13.6 درصد به $608 هر سهم در روز دوشنبه حذف 6 درصد بیش از شاخص S&P برای روز غوطه وری قیمت نفت و ادامه شیوع کروناویروس در وزن سرمایه گذاران.

قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه می تواند چالش تسلا خودروی برقی و خورشیدی سقف فروش در بازار که در آن باقی مانده است مقرون به صرفه تر برای مردم را به چوب با سوخت های فسیلی و جایی که آنها انگیزه برای تبدیل به انرژی های تجدید پذیر. از لحاظ تاریخی, که نفت خام و گاز قیمت کاهش فروش خودروهای الکتریکی — و تاسیسات انرژی خورشیدی — کم کردن سرعت.

تسلا نیز دست و پنجه نرم کردن با تاثیر از رمان شیوع کروناویروس در داخل و خارج از چین. این بیماری همه گیر مجبور است به طور موقت تعطیل تسلا جدید شانگهای کارخانه ماشین ها و فروشگاه ها در سراسر کشور. —Kolodny

5:30 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس با اعضای کنگره کالینز و Gaetz قبل از آنها خود قرنطینه بیش از coronavirus نگرانی

5:05 pm: ایتالیا گسترش آن قرنطینه به کل کشور; ساعت می پرسد ساکنان به ماندن در خانه

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: او را به امضای یک فرمان که گسترش قفل کردن منطقه لومباردی به کل کشور ایتالیا COVID-19 تلفات همچنان رو به افزایش است.

مردم در سراسر کشور نباید ترک خانه های خود را جز برای کار و شرایط اضطراری کونته گفت. او اضافه کرد که تمام مجامع عمومی ممنوع خواهد شد و رویدادهای ورزشی به حالت تعلیق درآمد.

ایتالیایی مقامات قبلا اعلام یک قفل کردن منطقه لومباردی است که سخت ترین ضربه بخش از کشور توسط COVID-19.

جدید کروناویروس آلوده بیش از 9,172 در سراسر ایتالیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و جان حداقل 463. —Feuer

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: نیوجرسی اعلام وضعیت اضطراری به عنوان موارد خروش در سه کشور منطقه

— CNBC ساناز چنگ لیلیان وو, وندی, یه, Lora Kolodny ویلیام Feuer و کوین Breuninger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de