سهام در آسیا افزایش یافت در روز پنج شنبه بعد از ظهر به عنوان سرمایه گذاران در منطقه در واکنش به تحولات مثبت در ایالات متحده-چین تجارت ،

پکن روز پنجشنبه گفت: این امر نصف تعرفه های صدها نفر از ایالات متحده-واردات از 1:01 p. m. on Feb. 14 با توجه به بیانیه ای در وزارت مالیه ، وزارت مستقر در پکن مشخص نیست چه زمان این منطقه.

در این بیانیه گفت: این حرکت که در جهت “پیشبرد سالم و توسعه پایدار چین و ایالات متحده تجارت است.”

تنظیم اعمال را به حدود 75 میلیارد دلار ارزش واردات از ایالات متحده آمریکا که در چین سیلی با تعرفه های هفت. 1, 2019, با توجه به بیانیه ای جداگانه در وب سایت وزارت.

سهام در ژاپن به رهبری دستاوردهای عمده در میان بازارهای منطقه ای با شاخص نیکی 225 در ژاپن تا 2.79% و شاخص Topix به دست آوردن 2.4%.

در ضمن هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص شروع به پریدن کرد 2.49%. در سرزمین اصلی چین شانگهای کامپوزیت افزایش حدود 1.2 درصد در حالی که شنزن کامپوزیت رسید 2.454%. شنژن جزء پیشرفته 2.31%.

کره جنوبی Kospi همچنین افزود: 2.42%.

در جای دیگر استرالیا S&P/ASX 200 به دست آورد 1.02%. یک شنبه آمار منتشر شده توسط اداره آمار استرالیا نشان داد این کشور در خرده فروشی گردش مالی کاهش یافته است 0.5% در یک کشور بطور تطبیقی فصلی اساس در ماه دسامبر نسبت به ماه نوامبر است.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص 1.58% بالاتر است.

های آتی سهام ایالات متحده نیز با اشاره به دستاوردهای عمده شاخص های زمانی که آنها در صبح روز پنجشنبه stateside. همانطور که از 12 p. m. و جمعه شاخص میانگین صنعتی داوجونز آینده افزایش 198 امتیاز بنحوی باز دست از 207.15 امتیاز برای شاخص است. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به دستاوردهای این دو شاخص در روز پنج شنبه.

Coronavirus به روز رسانی

حرکت آمد و به عنوان سرمایه گذاران هضم یک شبه تحولات در شیوع کروناویروس پس از گزارش های تایید نشده از پیشرفت در توسعه یک دارو برای این بیماری است.

رویترز اشاره به گزارش روز چهارشنبه گفت: یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه ژجیانگ پیدا کرده بود یک دارو برای درمان افراد آلوده به کروناویروس جدید. سازمان بهداشت جهانی با این حال در بیانیه ای گفت: “هیچ شناخته شده موثر درمان در برابر این 2019-nCoV.”

در همین حال یک دانشمند پیشرو در انگلستان تحقیقات به یک coronavirus واکسن گفت: آسمان, اخبار روز چهارشنبه که تیم خود را ساخته شده بود “مهم دستیابی به موفقیت” با برش بخشی از رشد طبیعی زمان به 14 روز از دو تا سه سال است.

UOB خصوصی بانک فرانسیس قهوهای مایل به زرد گفت CNBC در روز پنج شنبه که دو عامل در حال رانندگی حرکات بازار. اولا سرمایه گذاری استراتژیست گفت: بازار پیش بینی است که یک “واکسن باید به زودی.”

“عامل دوم که من فکر می کنم خیلی بیشتر مهم است به خصوص پس از بحران مالی جهانی پس از (2008 و 2009) است که وجود نقدینگی کافی در بازار” قهوهای مایل به زرد گفت CNBC “و نشانه” در روز پنج شنبه. “هر زمان ما یک عقب نشینی در خطر دارایی (از) بازار به نظر می رسد آماده به پمپ در بیشتر نقدینگی تفکر است که:” هی این یک فرصت بزرگ قرعه کشی را از 2 به 3 درصد شاید آن زمان برای ما به عقب بر گردیم در قیمت پایین تر.'”

“که نمی شود به من آرامش چرا که اگر شما نگاهی به شماره … میزان افزایش روزانه است که هنوز هم بالاتر است.” “وجود دارد هنوز هم می تواند drawdowns و بازار است فقط پمپاژ نقدینگی بیشتر.”

همانطور که از شنبه شب این ویروس در حال حاضر به کشته شدن بیش از 500 نفر در چین در حالی که بیش از 28,000 آلوده شده اند با توجه به ملی کشور کمیسیون بهداشت.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 98.307 پس از صعود از پایین در اطراف 97.9 زودتر.

ین داد و ستد در 109.95 هر دلار پس از تضعیف از سطح زیر 109.5 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6758 پس از لمس کردن یک کم زودتر از $0.6741.

قیمت های نفت در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت با اضافه کردن 1.74% به $56.24 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز به دست آورد 2.29% به $51.91 در هر بشکه رسید.

در اینجا یک نگاه به آینده در آنچه در شیر امروز:

  • هند: بانک مرکزی هند بیانیه سیاست در 2:15 p. m. HK/گناه
  • فیلیپین: Bangko Sentral ng فیلیپین پولی جلسه هیئت مدیره & تصمیم گیری در 4:00 p. m. HK/گناه

— CNBC فرد ایمبرت و ساناز چنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de