ژاپن افزایش شاخص سهام 2% به امید افزایش در کاهش coronavirus گسترش

سهام در آسیا افزایش یافت در صبح روز سه شنبه تجاری در افزایش امید به گسترش جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس ظاهر می کند.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن رسید 2.19% در تجارت به عنوان سهام شاخص سنگین وزن و کنگلومرا Softbank گروه افزایش یافت 4.56% در حالی که شاخص Topix به دست آورد 2.3%. این حرکت پس از این کشور شینزو آبه گفت: هزینه های مالی تحت ژاپن در بسته محرک اقتصادی به دستگیری خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس را در مجموع 39 تریلیون ین ($357 میلیارد دلار) با توجه به گزارش رویترز به نقل از آژانس خبری محلی Jiji.

سرزمین اصلی چین سهام نیز افزایش یافت در اوایل تجارت با ترکیبی شانگهای تا 1.5 درصد است در حالیکه شنژن جزء را به دست آورد 1.837%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص نیز پیشرفته 0.84%.

در کره جنوبی Kospi رز 1.1 درصد به عنوان سهام صنایع سنگین سامسونگ الکترونیک شروع به پریدن کرد بیش از 1 ٪ پس از این شرکت گفت: سود سه ماهه نخست سال به احتمال زیاد $5.2 میلیارد و کمی بالاتر از انتظارات است.

در ضمن S&P/ASX 200 در استرالیا به دست آورد 0.79% جلوتر از بانک مرکزی استرالیا اعلام آن نرخ بهره انتظار می رود در حدود 12:30 p. m. HK/گناه در روز سه شنبه.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 1.16% بالاتر است.

سرمایه گذاران برای تماشای تحولات در این بیماری همه گیر کوروناویروس با بازارهای روز دوشنبه پریدن از روی نشانه هایی که شیوع کروناویروس را گسترش ممکن است کاهش. اطلاعات بیش از آخر هفته نشان داد که کاهش در تعداد روزانه متحده coronavirus موارد اگر چه هنوز زود است که برای تعیین ماندگار ترند. مرگ عوارض در برخی از جهان coronavirus نقاط داغ از جمله اسپانیا و ایتالیا نیز نشان داد نشانه هایی از کاهش.

در یک یادداشت به تاریخ مارس 6, BK مدیریت دارایی مدیریت مدیر فنی و ارز, استراتژی, Kathy Lien گفت: “ریسک پذیری بهبود” با استناد به عواملی مانند کاهش سرعت روزانه مرگ و میر در اسپانیا و فرانسه به عنوان به خوبی به عنوان جدید و مورد تأیید در نیویورک افزایش سرعت.

“این روند نشان می دهد که مستند اقدامات ‘کار’ اما آن است که هنوز خیلی زود به بگویید اگر این پیشرفت ها پایدار” رهن هشدار داد. “بستری شدن در بیمارستان تمایل به تر شود در طول تعطیلات آخر هفته و در برخی از کشورها در آسیا که در آن به نظر می رسید مانند منحنی ناقص موارد جدید در حال برداشت است.”

در سطح جهان بیش از 1.3 میلیون نفر آلوده شده اند توسط coronavirus در حالی که حداقل 74,169 زندگی خود گرفته اند و با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

یک شبه stateside میانگین صنعتی داو جونز بسته 1,627.46 امتیاز بالاتر در 22,679.99 در حالی که S&P 500 به 7 درصد تا پایان آن روز معاملاتی در 2,663.68. شاخص Nasdaq Composite افزایش یافت 7.3 درصد به نزدیک در 7,913.24.

قیمت نفت افزایش یافت و پس از دوشنبه قطره. در صبح روز معاملات روز سه شنبه بین المللی معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت افزایش یافت 3.06% به $34.06 در هر بشکه رسید در حالی که ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام اضافه شده 3.91% به $27.10 در هر بشکه رسید.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 100.688 پس ظهور آن از سطوح زیر 100 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 108.93 هر دلار پس از دیدن سطح زیر 108 در معاملات هفته. دلار استرالیا تغییر در $0.6109 پس از صعود از سطوح زیر $0.602 دیروز.

آنچه در شیر برای سه شنبه:

  • استرالیا: بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره در 12:30 p. m. HK/گناه

— CNBC یون لی و Weizhen قهوهای مایل به زرد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>