ژاپن سهام سقوط 3% به عنوان ویروس ترس رشد; مالزی بازار, edge, بالاتر با وجود آشفتگی های سیاسی

سهام در ژاپن دیدم تیز کاهش در روز سه شنبه صبح بعد از یک شب شیرجه رفتن در وال استریت در میان ترس از آمار اقتصادی است که می تواند نتیجه از ادامه شیوع کروناویروس که در حال گسترش است فراتر از چین است.

بازگشت از یک شنبه تعطیلات شاخص نیکی 225 در ژاپن فرو 3.97% در اوایل تجارت قبل از کاهش به ضرر و زیان از 2.98% به عنوان سهام شاخص سنگین وزن سریع خرده فروشی کاهش یافته است 4.04%. این شاخص Topix نیز کاهش یافته است 2.8%.

سهام Fujifilm اما یافت بیش از 6 درصد پس از رسانه های محلی گزارش می دهد که دولت ژاپن است با توجه به استفاده از ضد آنفولانزا مواد مخدر طراحی و توسعه توسط یک واحد از شرکت به درمان coronavirus.

کره جنوبی Kospi شد 1.01% بالاتر زیر تیز زیان دیده در روز دوشنبه به عنوان کشور شاهد افزایش تعداد coronavirus موارد در روز های اخیر. سئول مطرح coronavirus هشدار به “بالاترین سطح” بیش از آخر هفته با کره جنوبی در حال حاضر کشور با بسیاری از موارد در خارج از سرزمین اصلی چین است.

ضریب اطمینان مصرف کننده در کره جنوبی کاهش یافته و در ماه فوریه به شش ماه اخیر کره جنوبی آژانس خبری Yonhap گزارش روز سه شنبه. کامپوزیت شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده برای ماه فوریه کاهش یافت و به 96.9 کاهش 7.3 امتیاز از خواندن آن در ماه ژانویه با توجه به داده ها از بانک مرکزی کره جنوبی.

در ضمن سهام در استرالیا کاهش یافته است به عنوان S&P/ASX 200 سقوط کرد 1.29%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص بود و تا حد زیادی ،

در چین که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش 508 موارد جدید و 71 اضافی مرگ و میر گزارش شده از Feb. 24. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 77,658 مورد تأیید و 2,663 مرگ و میر. در خارج از آسیا و ایتالیا نیز شاهد افزایش در تعداد افراد آلوده با حداقل 130 موارد گزارش شده.

“پرش در موارد خارج از چین را افزایش می دهد خطر واضح تر Q1 سال 2020 جهانی اقتصادی” کیم Mundy ارز استراتژیست در بانک مشترک المنافع استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید. “همچنین باعث افزایش خطر که اقتصادی اختلال بیشتر در طولانی مدت.”

هرج و مرج سیاسی در مالزی

در جای دیگر بازارهای در مالزی بودند و تماشا در روز سه شنبه پس تحولات اخیر که محوری این کشور را به عدم اطمینان سیاسی. نخست وزیر این کشور را Mahathir Mohamad غیر منتظره استعفا داد و روز دوشنبه اما ایران موافقت کرده به ماندن به عنوان رهبر موقت تا زمانی که جانشین نامگذاری شده است.

پس اخبار سیاسی تحولات FTSE بورسا مالزی KLCI شاخص بسته مورد 2.69% پایین تر در روز دوشنبه. در اوایل تجارت در روز سه شنبه شاخص رز در مورد 0.2%.

این کشور در بانک مرکزی, بانک نگارا مالزی یا BNM, گفت: آن را “از نزدیک نظارت بر شرایط در بازارهای مالی” بعد از آخرین تحولات سیاسی.

“در حالی که ringgit حرکات را ادامه خواهد داد به بازار تعیین می شود, BNM این عملیات بازار خواهد اطمینان از نقدینگی کافی و منظم مالی شرایط بازار” آن را در بیانیه ای گفت.

یک شبه در وال استریت ترس از coronavirus سرایت فرستاده میانگین صنعتی داو جونز انداخت 1,031.61 امتیاز به 27,960.80. S&P 500 تضعیف 3.35% به پایان آن روز معاملاتی در 3,225.89 در حالی که نزدک کامپوزیت بسته 3.71% پایین تر در 9,221.28.

شیب دار فروش در دوشنبه چپ داو دادن تا به دست آوردن آن برای سال 2020 با این شاخص در حال حاضر 2 ٪ در سال. S&P 500 نیز آن روز بدترین در دو سال و محو آن سال به روز افزایش نیز هست.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 99.326 پس از دست زدن به اوج حدود 99.6 دیروز.

ین داد و ستد در 110.99 هر دلار پس از تقویت از سطوح بالاتر 111.2 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6615 زیر کاهش آن از سطح بالاتر از $0.67 هفته گذشته است.

قیمت نفت افزایش یافت در صبح روز معاملات به عنوان معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت اضافه شده 0.18% به $56.40 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز به دست آورد 0.19% به $51.53 در هر بشکه رسید.

در اینجا نگاهی به آنچه در شیر در روز های آینده:

  • هنگ کنگ: تجارت داده ها را برای ماه ژانویه در 4:30 p. m. HK/گناه

— CNBC فرد ایمبرت و ین ن لی کمک به این گزارش.

اصلاح: این گزارش به روز شده تا منعکس کننده بازار سهام حرکات در ژاپن در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>