سهام در آسیا افزایش یافت در بعد از ظهر سه شنبه در تجارت به عنوان مقامات ramped تا اقدامات محرک اقتصادی برای مبارزه با اقتصادی جهانی شیوع کروناویروس.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن بود و در میان منطقه بازارهای عمده که شاهد بزرگترین افزایش می دهد. آن رسید 7.13% توسط نزدیک به 18,092.35 به عنوان سهام شاخص سنگین وزن سریع خرده فروشی و Softbank گروه افزایش یافت 13.79% و 18.95 درصد بود در حالی که Topix افزایش 3.18% به پایان آن روز معاملاتی در 1,333.10.

در کره جنوبی Kospi رز 8.15%.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص نیز شروع به پریدن کرد 4.51 درصد سهام چینی با تکنولوژی نیروی عظیم منهدم کننده Tencent به دست آوردن بیش از 4.5%.

سرزمین اصلی چین سهام نیز شاهد دستاوردهای در بعد از ظهر تجارت با شانگهای کامپوزیت با 1.8% در حالی که شنزن کامپوزیت اضافه شده 1.275%.

در ضمن سهام در استرالیا پیشرفته با S&P/ASX 200 تا 4.17% به 4,735.70.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن رشد شاخص 4.78%.

ایالات متحده فدرال رزرو اعلام کرد که باز به پایان رسید و برنامه خرید دارایی در روز دوشنبه. بانک مرکزی گفت که این برنامه اجرا خواهد شد در “مقادیر مورد نیاز برای حمایت از صاف به عملکرد بازار و موثر انتقال سیاست پولی به گسترده تر شرایط مالی و اقتصاد است.”

“فدرال رزرو نسبت به خرید بدهی نه فقط دولت و مسکونی وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار اما در حال حاضر برای اولین بار تجاری وام مسکن (کاغذ حمایت توسط ساختمان های اداری و مانند آن),” ری Attrill سر از استراتژی ارز در بانک ملی استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“بر خلاف طول پست (بحران مالی جهانی) هنگامی که وجود دارد کمی محدودیت چقدر فدرال رزرو خواهد خرید هر ماه خرید مقدار در حال حاضر نامحدود” Attrill گفت.

در ضمن آلمان تنظیم شده است به پرده اصلی اقدامات محرک اقتصادی به عنوان مرگ و میر از این ویروس افزایش می یابد در سراسر اروپا است. هر دو منطقه و آمریکا را دیده اند یک افزایش چشمگیر در تعداد آلوده در هفته های اخیر.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 101.904 بعد از دیدن زودتر از 102.213. هفته گذشته آن را نقض 100 سد.

گلدمن ساکس ” ژاک Pandl گفت CNBC صبح روز سه شنبه که وجود دارد “مورد تقویت دلار برای مداخله در این نقطه است.”

“ما فکر می کنم که وجود دارد این است که افزایش مورد برای مداخله مستقیم به تضعیف دلار توسط مقامات ایالات متحده,” Pandl که co-رئیس جهانی ارز, نرخ و بازارهای در حال ظهور استراتژی در گلدمن ساکس گفت: CNBC “Squawk Box” در روز سه شنبه. “این چیزی است که نسبتا غیر معمول بنابراین ما نیاز به توان مصرف آن را تا حدودی جدی اما این نوع از محیط زیست است که مداخله طراحی شده است.

“فدرال رزرو و خزانه داری دخالت برای مبارزه با نظم بازار است که قطعا آنچه که ما شاهد بوده ام در ارز خارجی بیش از گذشته چند هفته” Pandl گفت.

ین داد و ستد در 110.43 هر دلار پس از لمس کردن یک کم زودتر از 111.28. دلار استرالیا در $0.5918 پس از صعود از سطوح اطراف $0.57 دیروز.

قیمت نفت شد تا در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت 4.18% بالاتر در $28.16 در هر بشکه رسید در حالی که ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام اضافه شده 4.67% به $24.45 در هر بشکه رسید.

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im