ژاپن سهام پرش 2% در امید coronavirus درمان; چین تولید داده نتواند انتظارات

سهام در آسیا افزایش یافت در روز پنجشنبه پس از تحولات مثبت یک شبه در یک پتانسیل جدید برای درمان Covid-19.

سرزمین اصلی چین سهام در روز با ترکیبی شانگهای تا 1.33% به حدود 2,860.08 در حالی که شنزن کامپوزیت اضافه شده 1.885 درصد به حدود 1,763.36.

سهام در ژاپن دیدم قوی دستاوردهای آنها به عنوان بازگشت به تجارت زیر یک شنبه تعطیلات. شاخص Nikkei 225 شروع به پریدن کرد 2.14% به 20,193.69 به عنوان سهام ربات ساز Fanuc افزایش یافت 5.63%. این شاخص Topix نیز افزایش یافت 1.03% برای پایان دادن به آن معاملات در روز 1,464.03.

S&P/ASX 200 استرالیا نیز افزایش یافت 2.39% به 5,522.40.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن رشد شاخص 1.4%.

در شرکت درآمد سنگاپور DBS گروه ارسال شده در 29 درصد غوطه سال بیش از سال, در سه ماهه سود خالص. سهام این بانک شروع به پریدن کرد بیش از 4 ٪ در بعد از ظهر و تجارت در روز پنج شنبه.

در بازار هنگ کنگ و کره جنوبی بسته شد در روز پنج شنبه برای یک روز تعطیل است.

سرمایه گذاران تماشا برای واکنش بازار به تحولات یک شبه در مورد استفاده از Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی remdesivir به عنوان یک پتانسیل جدید برای درمان Covid-19 بيمار.

Gilead Sciences گفت: نتایج اولیه از یک coronavirus مواد مخدر دادگاه نشان داد که حداقل 50 درصد از بیماران تحت درمان با پنج روز دوز remdesivir بهبود یافته و بیش از نیمی از آن از بیمارستان مرخص ظرف دو هفته.

بعد چهار شنبه, کاخ سفید, مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت NIAID را remdesivir مواد مخدر دادگاه که ثبت نام حدود 800 بيمار نشان داد: “بسیار خبر خوبی” است و مواد مخدر خواهد مجموعه استاندارد جدید برای مراقبت از Covid-19 بيمار.

در سطح جهانی coronavirus همه گیر آلوده شده است بیش از 3.1 میلیون گرفته و حداقل 226,771 زندگی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

چین تولید و انتشار آمار

در داده های اقتصادی مقابل چین گفت: فعالیت بخش تولید در کشور گسترش کمی در ماه آوریل است. رسمی مدیران خرید بخش تولید شاخص مارس در آمد در 50.8 نسبت به 52.0 در ماه مارس است. شاخص مدیران خرید بخش قرائت بالای 50 نشان از گسترش, در حالی که کسانی که زیر علامت که نشان می دهد انقباض. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند رسمی PMI برای مارس به در آمده 51.0.

پس از آن خصوصی نظرسنجی همچنین روز پنجشنبه منتشر شد از سوی دیگر نشان داد فعالیت های تولیدی در ماه آوریل پیمانکاری به جای. این Caixin/شاخص مدیران خرید بخش تولید متعلق به Markit برای ماه آوریل در آمد در 49.4 زیر انتظارات از خواندن 50.3 توسط تحلیلگران در نظرسنجی رویترز.

داده های اقتصادی از چین شده اند تماشا, توسط سرمایه گذاران برای بیشتر سرنخ به اینکه اقتصاد کشور است و تندرست بعد از ملال انگیز سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی چاپ به عنوان کشور مبارزه شیوع کروناویروس.

بانک مرکزی دیده بان

در همین حال ایالات متحده فدرال رزرو متعهد شنبه به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر برای تا زمانی که مورد نیاز و ارائه کمک های اضافی به اقتصاد است.

با نگاه به آینده بانک مرکزی اروپا (ECB) نیز مجموعه خود را برای اعلام نرخ بهره تصمیم گیری در 7:45 p. m. HK/گناه در روز پنج شنبه.

“من فکر نمی کنم بازار است که در واقع انتظار زیادی برای بیرون آمدن از بانک مرکزی اروپا امشب” کریگ چان رئیس جهانی ارز استراتژی در Nomura گفت CNBC “و نشانه” در روز پنج شنبه.

“ما در انتظار 20 واحد کاهش در نرخ سپرده,” چان گفت. “من همچنین می گویند وجود دارد برخی از خطر است که ما می توانید ببینید خرید دارایی گام تا به عنوان به خوبی.”

قیمت نفت افزایش

قیمت نفت بيشتر در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به دست آوردن 6.08% به $23.91 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز اضافه شده 11.55 درصد به $16.80 در هر بشکه رسید.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.469 بعد از دیدن سطوح بالاتر از 100 در اوایل این هفته.

ین داد و ستد در 106.60 هر دلار قوی تر از سطوح بالای 107 دیده می شود پیش از آن در هفته معاملاتی. دلار استرالیا در $0.6554 خود پس از افزایش سطح زیر $0.648 دیده می شود در اوایل این هفته.

— CNBC فرد ایمبرت و برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

اصلاح: این گزارش به روز شده تا منعکس کننده که کره جنوبی بازارهای روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>