ژاپن سهام پرش 2 درصد به عنوان سهام آسیا افزایش آستانۀ گزارش اشتغال

سهام در آسیا معامله بالاتر از ظهر جمعه پیش از انتشار مشاغل آمریکا در گزارش ماه آوریل انتظار می رود بعد از آن در روز stateside.

سهام ژاپن به رهبری دستاوردهای میان منطقه عمده بازار با شاخص نیکی 225 در ژاپن پریدن 2.06% در بعد از ظهر و تجارت به عنوان سهام شاخص سنگین وزن سریع خرده فروشی و Softbank گروه هر افزایش بیش از 2.5%. این شاخص Topix همچنین افزایش 1.7%.

سرزمین اصلی چین سهام افزایش یافت بعد از ظهر با ترکیبی شانگهای تا 0.91% در حالی که شنزن کامپوزیت به دست آورد 1.209%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص همچنین افزود: 0.99%.

کره جنوبی Kospi پیشرفته 1.2% در حالی که Kosdaq شاخص 1.82% بالاتر است. سهام در استرالیا نیز لبه بالاتر, S&P/ASX 200 افزایش 0.74%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص به دست آورد 1.3%.

بانک مرکزی استرالیا در روز جمعه منتشر شد بیانیه خود را در سیاست های پولی که در آن مشخص شده است که تولید ناخالص داخلی جهانی است “انتظار می رود به سقوط به شدت در نیمه اول سال 2020 است.”

“کاهش در ماه مارس سه ماهه رانده شدند توسط یک انقباض در چین و منطقه یورو فعالیت و همچنین اجرای مهار اقدامات در جای دیگر در اواخر سه ماهه” این گزارش گفت:. “سقوط بیشتر در تولید ناخالص داخلی جهانی است و انتظار می رود در ماه ژوئن سه ماهه با بسیاری از کشورها انتظار می رود به رکورد سه ماهه کاهش در تولید ناخالص داخلی است.”

“ما نباید انتظار برای دیدن V شکل بازیابی” شنبه Duhra, نمونه کارها, مدیر آسیا و درآمد سود سهام استراتژی در Janus هندرسون سرمایه گذاران گفت: CNBC “و نشانه” در روز جمعه. “ما دیده ایم یک بیت از یک V-شکل بازیابی در بازارهای اما این که چگونه اقتصاد واقعی رفتار خواهد شد.”

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد ایالات متحده و ما در حال صحبت کردن در مورد شما می دانم … یک ماه ارزش شغل پاک کردن اطلاعات نزدیک به یک دهه به ارزش شغل سود و که خیلی چیزهای باور نکردنی,” Duhra گفت. “شما نمی توانید انتظار داشته باشيم که مردم فقط به رفتن به یک کار که از مغازه ها و کسب و کار شروع به باز کردن در چند ماه آینده.”

سرمایه گذار را به آستانۀ گزارش اشتغال ایالات متحده در آوریل انتظار می رود در 8:30 صبح و جمعه. اقتصاددانان انتظار دارند که بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه گذشته با توجه به داو جونز.

یک شبه در وال استریت شاخص Nasdaq Composite با بسته 1.4% بالاتر در 8,979.66 ترک آن تقریبا 0.1% برای سال — پاک کردن تمام ضرر و زیان خود را برای سال 2020 است. میانگین صنعتی داو جونز نیز بسته بالاتر در روز پنج شنبه توسط 211.25 امتیاز یا 0.9% در 23,875.89. S&P 500 به 1.2% به 2,881.19.

دوشنبه نخستین بار یکی از عمده میانگین stateside شد تا سال به تاریخ پس از coronavirus همه گیر منجر به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار موجب اخراج گسترده و تاریخی فروش در بازار.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.701 پس از سرخوردن از سطوح بالاتر از 100 دیده می شود در اوایل این هفته.

ین داد و ستد در 106.35 هر دلار پس از تقویت از سطوح اطراف 107 دیده می شود پیش از آن در هفته معاملاتی. دلار استرالیا تغییر در $0.6532 پس از افزایش به شدت از سطح زیر $0.642 دیروز.

قیمت نفت بيشتر در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا 1.39% در $29.87 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز پیشرفته 1.57% به $23.92 در هر بشکه رسید.

آنچه در شیر برای جمعه:

  • آمریکا: گزارش اشتغال ماه آوریل در 8:30 a. m. ET

— CNBC فرد ایمبرت و پتی Domm کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>