ژاپن سهام سقوط بیش از 3 درصد منجر به ضرر و زیان در آسیا در یک هفته از بازار gyrations

سهام در آسیا کاهش یافته و در صبح روز جمعه و تجارت به عنوان نوسانات همچنان به گرفتن این بازار در میان نگرانی های سرمایه گذاران بیش جهانی شیوع کروناویروس.

سهام ژاپن به رهبری زیان به عنوان شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافته است 3.17% با سهام شاخص سنگین وزن و کنگلومرا Softbank گروه ياوه 4.73% به عنوان شاخص Topix کاهش یافت 3.18%. ین ژاپن اغلب دیده می شود به عنوان یک دارائی ایمن در زمان های اقتصادی قطعیت معامله در 105.92 پس از تقویت از پایین ترین نرخ های بالاتر از 108 در اوایل این هفته.

کره جنوبی Kospi همچنین ریختن 2.27% در حالی که شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ تضعیف 2.18%.

سرزمین اصلی چین سهام کاهش یافته و در صبح و تجارت با ترکیبی شانگهای در پایین در حدود 1% و شنژن جزء ریختن 0.83%. شنژن کامپوزیت نیز تضعیف 0.605%.

سهام در استرالیا نیز کاهش یافت و با S&P/ASX 200 انداختن حدود 2 درصد. استرالیا حجم معاملات خرده فروشی در ماه ژانویه کاهش یافت 0.3% ماه-در-ماه در این کشور بطور تطبیقی فصلی اساس با توجه به کشور در دفتر آمار (ABS).

مطلق گفت: در آن انتظار می رود شیوع به “تاثیر مصالح خرده فروشی تخمین می زند در ماه های آینده” اگر وجود دارد “ظاهری هیچ تاثیر بر روی هر یک از مجموع سطح اطلاعات” در انتشار آمار مربوط به ماه ژانویه است.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 1.73% پایین تر است.

Mizuho بانک ویشنو Varathan نوشت: در یک توجه داشته باشید که “به نظر می رسد دو گونه عفونت در بازار است.”

“یک تسلیم محض ترس از جامعه گسترش چشم انداز اقتصادی عمیق تاثیر از افت شدید در تقاضا برای سفر و تشنج در تامین زنجیره ای” گفت: Varathan که سر از اقتصاد و استراتژی در Mizuho. “دیگر یک سویه است که پیشرفت در مذاکرات محرک; توان آن را از کوره در رفته, بانک مرکزی, نرخ, کاهش, آرامش نقدینگی تزریق یا بیشتر هدف مالی جبران به تسکین درد.”

به نظر می رسد دو گونه عفونت در بازار است.

ویشنو Varathan

سر از اقتصاد و استراتژی بانک Mizuho

“به عنوان دو سويه متقابل آلوده یکی دیگر بازارها را تیره و تار می شود برای حفظ ارزش و بزرگتر نگرانی در مورد گونه های در جهانی سلامت سیستم ها و لوازم کوه” او گفت:.

سهام شرکت های هواپیمایی در این منطقه کاهش یافته و در روز جمعه. استرالیا هواپیمایی کوانتاس کاهش 6.11% در حالی که ژاپن ANA منابع سقوط 3.24%. در کره جنوبی Korean Air Lines’ سهام کاهش یافت 4.98%. دلار هنگ کنگ-ذکر شده سهام هواپیمایی چین شرقی نیز تضعیف 4.08%.

حرکت در آمد و پس از و خطوط هوایی آمریکا دیدم سهام خود را شاقول بیش از 13 درصد هر یک شبه. بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن صنعت گروه تجارت پیش بینی روز پنج شنبه که شرکت های هواپیمایی می تواند از دست دادن تا $113 میلیارد دلار درآمد در این سال بیشتر از زمان بحران مالی — اگر coronavirus همچنان به گسترش است.

بیش از 97,800 نفر در سراسر جهان آلوده شده توسط ویروس تا کنون در حالی که حداقل از 3300 زندگی گرفته شده است در سراسر جهان با توجه به تاریخ وارد شده توسط جان هاپکینز.

یک شبه در وال استریت شاخص Dow Jones Industrial Average کاهش یافته است 969.58 امتیاز به 26,121.28 در حالی که S&P 500 با کاهش 3.3% به پایان آن روز معاملاتی در 3,023.94. شاخص Nasdaq Composite با تضعیف 3.1% به 8,738.60.

سهام stateside به شدت کاهش یافت به عنوان معیار 10 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در زیر 0.9 درصد بوده است. 10 ساله خزانه داری عملکرد گذشته در 0.8451%.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 96.546 پس از کاهش از سطح بالای 97.3 دیروز.

دلار استرالیا تغییر در $0.6584 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.663 دیروز.

— CNBC لسلی Josephs کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>