ژاپن سهام افت فراتر از 6% هنگ کنگ سهام افت حدود 4% میان قیمت نفت جنگ

سهام در آسیا را دیدم شیب کاهش در صبح روز دوشنبه به عنوان قیمت نفت سقوط در میان ترس از یک جنگ قیمت پس از اوپک موفق به اعتصاب یک معامله با متحدان خود در تولید کاهش اضافه کردن به نوسانات بازار در حال حاضر آورده ترس اطراف مداوم coronavirus گسترش یافته است.

شاخص Nikkei 225 در ژاپن کاهش یافت 6.15% در تجارت صبح در حالی که Topix پایین بود 6.07%. ین ژاپن اغلب دیده می شود به عنوان یک پناهگاه امن ارز داد و ستد در 102.26 هر دلار پس از دیدن سطح بالاتر از 108 هفته گذشته است.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص سقوط 3.96% در تجارت صبح. سرزمین اصلی چین سهام نیز شاهد کاهش با شاخص ترکیبی شانگهای در چین پایین در حدود 2 ٪ در حالی که شنژن جزء ریختن بیش از 2٪. شنژن کامپوزیت تضعیف 1.859%.

کره جنوبی Kospi نیز کاهش یافته است 4.27%.

در ضمن سهام در استرالیا چهار با S&P/ASX 200 پایین 6 درصد. سنگاپور Straits Times شاخص نیز کاهش یافت و بیش از 4 درصد.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن کاهش یافت و شاخص 3.76%.

حرکت آمد و به عنوان بازدهی اوراق قرضه 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید کاهش یافت و به زیر 0.5% آخرین معاملات در 0.4826%. 30 سال عملکرد وزارت خزانه داری همچنین آمار یک رکورد پایین شکسته 1% آستانه برای اولین بار در تاریخ در آخرین معاملات در 0.9633%.

های آتی سهام ایالات متحده نیز شاهد تدبیر و یکشنبه شب stateside. آتی در میانگین صنعتی داو جونز فرو 1,255 نقاط با اشاره به باز کردن و دست دادن در روز دوشنبه حدود 1,300 امتیاز. S&P 500 آتی و Nasdaq-100 آتی نیز با اشاره به کاهش دو شاخص هنگامی که آنها باز در روز دوشنبه.

قیمت نفت غوطه; اوپک+ ‘به نظر می رسد مرده’

قیمت نفت بودند تماشا سرمایه گذاران در روز دوشنبه. در صبح روز معاملات بین المللی معیار نفت خام برنت برای تحویل قرارداد آتی کاهش یافت 25.01 ٪ به $33.95 در هر بشکه پس از زودتر غلت 30%.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) قراردادهای آتی نفت خام نیز به شدت کاهش یافت توسط 26.09 درصد به $30.51 در هر بشکه رسید. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در سرعت بدترین حالت آن بعد از ژانویه 1991 در طول جنگ خلیج فارس.

این حرکت پس از عربستان سعودی اعلام کرد تخفیف عظیم در روز شنبه به قیمت های رسمی فروش در آوریل با پادشاهی بنا به گزارش ها در حال آماده شدن برای افزایش تولید آن بالاتر از 10 میلیون بشکه در هر روز خوانده شده را علامت به گفته رویترز،.

عربستان سعودی در کاهش قیمت به دنبال شکست مذاکرات در وین در هفته گذشته بین اوپک و متحدان آن شناخته شده به عنوان اوپک+ در طول یک جمعه نشست. کارتل توصیه کرده بود که تولید اضافی کاهش در روز پنج شنبه اما که رد شد توسط اوپک متحد روسیه در روز جمعه.

در این جلسه همچنین به این نتیجه رسیدند با هیچ بخشنامه در مورد کاهش تولید که در حال حاضر در محل را به پایان می رسد در پایان ماه. که به طور موثر به این معنی بود که سازمان ملل به زودی مهار رایگان بیش چقدر آنها پمپ.

“اوپک+ داد به نظر می رسد مرده پس از اوپک موفق به رسیدن به توافق با روسیه در تولید بیشتر کاهش” دانیل Hynes و Soni Kumari کالا استراتژیست در استرالیا و نیوزیلند گروه بانکی نوشت: در یک یادداشت به تاریخ May. 9.

Hynes و Kumari گفت: تولید کنونی کاهش “موفق به حمایت از قیمت ها با نگه داشتن بازار نسبتا متعادل از طریق یک دوره پر سر و صدا در بازار نفت است.”

“ما در حال حاضر احتمال افزایش تولید از اوپک+ اعضای نسبتا بالا حتی قبل از توافق (رسمی) منقضی می شود” گفتند. “روسیه و خارج از غرفه به عنوان به احتمال زیاد به سطح شیب دار بالا در کوتاه مدت. برخی از کوچکتر اوپک تولید کنندگان نیز انتظار می رود به افزایش خروجی است.”

نگرانی بیش از قیمت نفت به عنوان سرمایه گذاران در حال حاضر شده است وحشت زده و عصبی بیش از این گسترش جهانی coronavirus که آلوده بیش از 106 ، 000 گرفته و حداقل 3,639 زندگی در سراسر جهان با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سازمان بهداشت جهانی است.

چینی تجارت آمار منتشر شده بیش از آخر هفته نشان داد که این کشور در ماه های ژانویه-فوریه در خارج از کشور محموله های پیمانکاری 17.2% از مدت مشابه سال قبل از مارک شدیدترین سقوط از فوریه 2019 با توجه به انتخاب. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود پیش بینی 14 درصد افت به عنوان coronavirus شیوع اختلال در زنجیره تامین و ضعیف تقاضا است.

رویترز همچنین گزارش داد که چین گزارش داد که کسری تراز تجاری از $7.09 میلیارد دلار برای این دوره در مقابل انتظار می رود مازاد $24.6 میلیارد دلار است.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 95.062 پس زودتر دست زدن به پایین ترین سطح خود در بیش از یک سال است.

دلار استرالیا تغییر در $0.645 پس زودتر بالا از $0.652.

در اخبار اقتصادی ژاپن رشد اقتصادی سالانه 7.1 درصد در ماه های اکتبر تا دسامبر با توجه به داده ها از ژاپن دفتر هیئت دولت دوشنبه منتشر شد. که بزرگتر کاهش بیش از تخمین اولیه از یک 6.3% سالانه انقباض. این نیز بدتر از اقتصاددانان ميانه هوا از 6.6% انقباض و بزرگترین سقوط پس از ماه آوریل تا ژوئن 2014 با توجه به انتخاب.

— CNBC Pippa استیونس و کریستین وانگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>