ژاپن و سنگاپور می تواند بدترین ضربه اقتصادهای آسیایی در coronavirus همه گیر می گوید مودی تجزیه و تحلیل

برف می افتد که مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن را از طریق Asakusa منطقه در تاریخ 29 مارس سال 2020 در توکیو ژاپن است.

Tomohiro Ohsumi | گتی ایماژ

در آسیا ژاپن و سنگاپور اقتصاد می تواند مبارزه بیشتر در این بیماری همه گیر کوروناویروس یک اقتصاددان از مودی را تجزیه و تحلیل کرد.

هر دو اقتصاد در حال حاضر ضعیف بودند قبل از وقوع بدتر شده طی ماه گذشته — و سختگیرانه تر مستند اقدامات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس به احتمال زیاد تشدید مربوطه مشکلات اقتصادی گفت: Steve کوکران شرکت رئیس آسیا و اقیانوسیه اقتصاددان.

آخرین آمار رسمی در ژاپن نشان داد که اقتصاد با کاهش 6.3 ٪ در سال بیش از سال در سه ماه دسامبر در حالی که برآورد اولیه در سنگاپور نشان داد که اقتصاد قرارداد با 2.2 درصد در سه ماهه به پایان رسید که در ماه مارس است.

“ژاپن در حال حاضر در رکود آمدن به این; سه ماهه اول برای سنگاپور بسیار ضعیف من فکر می کنم این سه ماهه خواهد بود حتی سخت تر برای سنگاپور با توجه به مستند” Cochrane گفت CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“و پس از آن وجود دارد که بالقوه است که در ژاپن اگر coronavirus گسترش بیشتر وجود دارد می تواند بیشتر از یک مستند نه از نوع نرم و مستند است که در ژاپن در حال حاضر,” او اضافه شده است.

افزایش موارد جدید

دو کشور در برخی از اولین به کشف coronavirus موارد خارج از چین گزارش داده اند که بیش از 13000 عفونت — در میان بالاترین در آسیا با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اما بر خلاف چین که به نظر می رسد که شیوع بیماری تحت کنترل در هفته های اخیر ژاپن و سنگاپور با تجربه افزایش موارد جدید Covid-19 — رسمی نام این بیماری ناشی از کوروناویروس.

در پاسخ به بدتر شدن شیوع دولت سنگاپور اجرا شده و به تازگی تمدید — جزئی مستند اقدامات که شامل بستن مدارس و محل های کار تلقی نمی ضروری است. در ژاپن دولت اعلام کرد در سراسر کشور وضعیت اضطراری به اصرار مردم به ماندن در خانه اما هنوز اجازه برخی از کسب و کار را باز باقی می ماند.

مانند بدتر شدن شرایط اقتصادی رو به ژاپن و سنگاپور در میان دلایل آسیا و اقیانوسیه را به سختی سه ماهه دوم گفت: Cochrane.

“ترکیبی از یک معنا بسته اقتصاد در آسیای جنوب شرقی و بسیار ضعیف روند صادرات نرم در شمال آسیا از آن را برای رفتن به یک سخت و دشوار سه ماهه برای کل منطقه APAC,” او گفت:.

کوکران به عنوان صندوق بین المللی پول هشدار داد که برای اولین بار در 60 سال آسیا — یکی از سریع رشد مناطق در جهان را ثبت هر گونه رشد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>