ژاپن پخش کردن امکان به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو با توجه به شیوع کروناویروس

دولت ژاپن همچنین پایین گمانه زنی ها بر سر اینکه آیا توکیو بازی های المپیک تابستانی برگزار خواهد شد از تاریخ 24 تا 9 اوت این سال به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در کشور در صدر 1,000.

روز چهارشنبه در ژاپن رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت که این کشور هنوز هم در حال آماده شدن برای برگزاری توکیو بازی های المپیک تابستانی به عنوان برنامه ریزی شده تابناک گزارش شده است.

Suga نظرات یک روز پس از المپیک وزیر Seiko هاشیموتو موجب نگرانی و پس از او گفت که توکیو قرارداد با کمیته بین المللی المپیک “می تواند به عنوان تفسیر این امکان به تعویق افتادن” تا پایان سال گزارش رویترز.

ژاپن یکی از کشورهای خارج از چین, ثبت نام افزایش گسترش coronavirus به طور رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19. روز چهارشنبه تایید موارد در ژاپن آمار 1,000 خوانده شده را علامت. از این 706 بودند از الماس شاهزاده کشتی کروز.

ماه گذشته یک عضو ارشد کمیته بین المللی المپیک گفت که سازمان هستند احتمال بیشتری برای لغو بازی های تابستانی به جای به تعویق انداختن و یا حرکت آن را در جای دیگر با توجه به بسیاری از قطعات متحرک که در عمده رویداد ورزشی.

اما اگر مورد نیاز ژاپن خواهد به جای به تعویق انداختن آن — و به احتمال زیاد دریافت nod از کمیته بین المللی المپیک گفت: Marcel Thieliant ارشد اقتصاد در اقتصاد سرمایه.

“آنها می خواهند به درو مزایای. آنها به سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول در امکانات به وضوح ژاپن می خواهم برای به تعویق انداختن آن” Thieliant گفت CNBC.

اما حتی اگر المپیک به تعویق افتاد وجود دارد می تواند تاثیر کمی بر اقتصاد ژاپن با میزان هزینه های مورد نیاز برای اجرای بازی حدود 0.1 درصد از تولید ناخالص داخلی گفت: Thieliant.

“هزینه های در طول بازی خود را کوچک شاید تنها 0.2 درصد از تولید ناخالص داخلی و خیلی از این منحرف است از صرف در دیگر مناطق گردشگری و تفریح” Thieliant نوشت: در گزارش اخیر. “بسیاری از هزینه های مرتبط با بازی ها در حال حاضر اتفاق افتاده است,” او اضافه شده است.

 یک سال 2016 مطالعه توسط بانک مرکزی ژاپن تخمین زده است که بازی های مربوط به هزینه های ساخت و ساز خواهد قله در حدود 0.6 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2018 خواهد بود و کمتر از 0.2 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال در سال 2020 اشاره کرد. “هر گونه ساخت و ساز پروژه هنوز در حال انجام خواهد بود قطعا به پایان رسید حتی اگر این بازی لغو شد.”

و تاریخ نشان می دهد که گردشگری ورود موج زمانی که یک کشور انتخاب شده است به میزبان بازی ها — فقط آنها را به قطع در سال از این رویداد Thieliant گفت CNBC.

تلویزیون پخش خواهد شد با به تعویق افتادن

به تعویق انداختن این بازی احتمالا منجر به یک عمده تجاری تاثیر برای پخش و گفت: Thieliant.

“بسیاری از ایستگاه های تلویزیونی نمی خواهد خوشحال می شود چرا که این امر برخورد با مشغول آمریکا تقویم ورزشی که زمان از سال است,” او گفت:.

“برخی از رویدادهای دیگر نیز ممکن است مجبور به دوباره — اما آن را به بازی های المپیک است. این یک رویداد بزرگ است و من فکر می کنم همه موافق به آن به تعویق افتاد و در صورت لزوم” استدلال Thieliant.

اما به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی است که یک “مسئله بسیار بحث انگیز” گفت: Sayuri Shirai یک استاد در دانشگاه Keio و سابق بانک مرکزی ژاپن عضو هیئت مدیره. “این موضوع همه چیز در مورد رادیو حقوق,” او گفت:.

NBCUniversal اتحاد آمریکا پخش حقوق با کمیته بین المللی المپیک از طریق 2032 و NBCUniversal دریافت کرده است بیش از 1 میلیارد دلار در ملی تبلیغات تعهدات برای بازی های 2020 در توکیو این شرکت گفت: در ماه دسامبر.

NBCUniversal است شرکت مادر CNBC.

پس اگر به بازی های المپیک توکیو در حال به تعویق افتاد تا بعد از این سال آنها را با هم همپوشانی دارند با آمریکا, ورزش فصل, مانند فوتبال و بسکتبال گفت: Shirai.

پخشکنندگان آمریکایی حمل NFL, NBA و NHL بازی از سپتامبر.

Brian L. Roberts رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Comcast گفت او خوشبین است که بازی های المپیک توکیو می رویم به اتفاق می افتد.

Comcast است شرکت مادر NBCUniversal.

“بازی های المپیک هستند و بدیهی است که در ذهن همگان. آنچه من می دانم این است که آن را full steam ahead. ما در حال آماده شدن و هیجان زده است. ما فکر می کنم ژاپن خواهد نوع امیدوارم دنبال آنچه که ما در چین” رابرتز گفت: در مورگان استنلی کنفرانس در روز سه شنبه.

این شرکت بیمه در هر صورت “وجود دارد بنابراین باید بدون ضرر وجود دارد نمی تواند بازی های المپیک فقط نمی تواند سود سال جاری گفت:” رابرتز با توجه به متن.

در حالی که وجود دارد گزینه های دیگر از تعویق بازی تا تابستان سال آینده برای جلوگیری از برخورد در رویدادهای ورزشی مهم که باید یک “فوق العاده” تاثیر بر ورزشکاران که در حال آماده سازی برای رقابت و همچنین بور اضافه شده است.

افشا: CNBC پدر و مادر NBCUniversal صاحب NBC Sports و NBC مسابقات المپیک. NBC Olympics ایالات متحده پخش حقوق دارنده به تمام تابستان و زمستان بازی ها از طریق سال 2032.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>