ژاپن سقوط 2%; قیمت نفت پرش به اوپک و متحدان نهایی رکورد تولید برش

قیمت نفت پرش

قیمت نفت افزایش یافت و بعد از ظهر از معاملات. بین المللی معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت شد تا 4.32% به $32.84 در هر بشکه رسید. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام اضافه شده 4.79% به $23.85 در هر بشکه رسید.

این حرکت پس از اوپک و متحدان آن شناخته شده است در مجموع به عنوان اوپک+, نهایی توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز است. که بزرگترین کاهش در تاریخ است.

“که آنها می تواند سنگ فرش تاریخی معامله در صورت تقاضای بی سابقه ای نشان می دهد که کمبود نفت در بازار را نمی خواهد به عنوان لرزاند و بنابراین باید وجود داشته باشد یک طبقه (در قیمت)” ویشنو Varathan سر اقتصاد و استراتژی در بانک Mizuho گفت CNBC “Squawk Box” در روز دوشنبه. او, با این حال توصیف این توافق به عنوان “بسیار پر.”

اوپک+ امیدوار است که کشورهای خارج از گروه از جمله آمریکا و کانادا و نروژ را نیز کاهش در تولید در تلاش برای تقویت قیمت ها. در حالی که تهمت قبلا متوقف کوتاه گفت: آمریکا خواهد مقیاس تولید, او اشاره کرده است که نیروهای بازار به طور طبیعی محدود کردن خروجی است.

Varathan گفت: این سوال باقی مانده است بیش از “چقدر افزایش قیمت نفت می تواند پایدار است.”

“بازار آزاد کاهش, پس به صحبت می کنند که ایالات متحده فراهم کرده است احتمالا باید خیلی به رفتن از آنجا که آنها پس از تنظیم به سمت بالا قیمت و پس از آن که قراره علت کمی بیشتر ناخشنودی با روسیه و عربستان (سعودی),” او گفت:.

تحولات اطراف جهانی coronavirus همه گیر نیز به احتمال زیاد ادامه داد: به وزن در تمایلات سرمایه گذار با بیش از 1.8 میلیون موارد تایید شده در سطح جهان در حالی که حداقل 112,241 زندگی خود گرفته اند و با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.419 پس از کاهش از سطوح بالاتر از 100 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 108.01 هر دلار پس از دیدن سطح بالا 108.8 هفته گذشته است. دلار استرالیا تغییر در $0.6338 پس از صعود از سطوح زیر $0.62 در معاملات هفته.

آنچه در شیر برای روز شنبه:

  • هند: شاخص قیمت مصرف کننده در ماه مارس در 8:00 p. m. HK/گناه

— CNBC Pippa Stevens کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>