ژاپن سقوط 2% به عنوان جهانی coronavirus تلفات عبور 500,000; قیمت نفت کاهش

سهام در آسیا کاهش یافت و در بعد از ظهر دوشنبه در تجارت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در سطح جهان همچنان به افزایش است.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 2.14% به عنوان سهام شاخص سنگین وزن سریع خرده فروشی و کنگلومرا Softbank گروه کاهش یافته است بیش از 2 ٪ در هر.این شاخص Topix همچنین تضعیف 1.76%. کره جنوبی Kospi همچنین ریختن 1.66%.

سرزمین اصلی چین سهام کاهش یافته بعد از ظهر. شانگهای کامپوزیت پایین بود 0.71% در حالی که شنژن جزء تضعیف 0.591%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص کاهش یافته است 1.59% با سهام بیمه گر زندگی AIA پایین 3.64%.

در ضمن استرالیا S&P/ASX 200 سقوط کرد 1.92%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص کاهش یافته است 1.26%.

قیمت نفت کاهش یافت و در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت انداختن 1.93% به $40.23 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز تضعیف 1.97% به $37.73 در هر بشکه رسید.

در داده های اقتصادی جبهه خرده فروشی در ژاپن کاهش یافته است 12.3% در سال در سال در ماه مه با توجه به کشور و وزارت اقتصاد و تجارت و صنعت. که در مقایسه برابر متوسط پیش بینی بازار یک 11.6% کاهش به گزارش رویترز،.

سرمایه گذاران همچنان به نظارت بر تحولات اطراف جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس نگرانی که افزایش موارد می تواند تاثیر بازگشایی اقتصاد. در سطح جهان بیش از 500000 زندگی گرفته شده توسط coronavirus به عنوان تعدادی از عفونت های عبور 10 میلیون با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در ایالات متحده coronavirus موارد به تازگی رسید بیش از 45,000 در یک روز, به گفته جان هاپکینز داده است. اخیر سنبله در موارد stateside باعث شده است تا برخی از ایالت ها مانند تگزاس و فلوریدا به دوباره نزدیک برخی از کسب و کار.

“سخت ترین ضربه آمریکا را با تاخیر بیشتر بازگشایی اقتصاد خود را. برخی از شهرها یا کشورهای ممکن است به بیشتر از reimposing خاموش شدن ناگهانی و یا محدودیت های دیگر به سرعت گسترش ویروس و محدود کردن فشار بر خدمات بهداشتی و درمانی. دقیق تر و گسترده محدودیت کندتر اقتصادی در آمریکا واکنش” تحلیلگران در بانک مشترک المنافع استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“دو شیب ما رکود اقتصادی ممکن است اگر گسترده محدودیت های reimposed منجر به افزایش در (دلار آمریکا),” که به گفته تحلیلگران. هنوز هم آنها ذکر شده است که روزانه-هزینه های مصرف کننده ویروس-آمار متحده “همچنان به بهبود می یابند با وجود افزایش عفونت.”

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 97.335 پس از صعود از سطوح زیر 97 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 107.13 هر دلار دیدن تیز حرکت بین سطوح زیر 106.8 و بالاتر 107.2 در برابر دلار آمریکا در هفته گذشته. دلار استرالیا تغییر در $0.6874 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.695 هفته گذشته است.

تصحیح: در این مقاله شد به روز رسانی به منعکس کننده که منطقه آسیا و اقیانوس آرام حرکت بازار شد و در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>