ژاپن ایجاد نیروی کار به آدرس coronavirus تاثیر بر صنعت خودرو

یک مسافر پیاده روی های گذشته, اطلاع مسافران از ووهان چین نمایش داده شده در نزدیکی یک ایستگاه قرنطینه در فرودگاه ناریتا در 17 ژانویه سال 2020 در ناریتا ژاپن.

Tomohiro Ohsumi | گتی ایماژ

دولت ژاپن و صنعت خودرو در حال ایجاد یک جدید نیروی کار برای مبارزه با تاثیر از coronavirus در این کشور خودرو عملیات.

ژاپن وزارت اقتصاد تجارت و صنعت در بیانیه ای گفت: پنج شنبه که فوری اولویت های جدید “Coronavirus مقابله خودرو شورای” خواهد شد به اشتراک گذاری اطلاعات و درک درستی از وضعیت و همچنین مطالعه و اقدامات متقابل.

“خودروسازان جزء تولید کنندگان و دولت با هم کار کنند برای اطمینان از پاسخ سریع به اطلاعات در صنعت با توجه به تضمین این که اقدامات می توان به آماده شدن برای این تاثیر ممکن است از کروناویروس جدید در خودرو زنجیره تامین در آینده” دولت گفت.

این گروه شامل خودروسازان و تامین کنندگان و مقامات دولتی با توجه به اعلام.

Coronavirus تا به حال گسترده تاثیر بر صنعت خودرو. مهمترین آن تمدید تعطیلات خاموش شدن به صورت خودکار گیاهان در چین از جمله تولید کنندگان ژاپنی. برخی از گیاهان در حال تلاش برای بازگشایی, در حالی که دیگران باقی می ماند توقیف با توجه به این ویروس است که رشد کرده است به بیش از 75,700 موارد از جمله 2,130 مرگ و میر.

چین هوبئی استان که شامل ووهان شهر معتقد بود که در کانون این بیماری خواسته است شرکت نه به سر کار قبل از مارس 11 با توجه به کروناویروس – بیش از دو ماه پس از عملیات بودند انتظار به سر زیر قمری تعطیلات سال جدید.

نیسان موتور بود مجبور به بستن برخی از عملیات خود را در ژاپن در فوریه. 14 Feb. 17 دلیل برای تامین کمبود قطعات از ژاپن است.

عملیات در ژاپن برای تویوتا موتور و هوندا موتور نشده بود نهفته فرم کمبود عرضه از اوایل این هفته. سخنگویان برای خودروسازان ژاپنی بلافاصله پاسخ برای اظهار نظر در مورد هر گونه تغییر در این عملیات و یا خودرو جدید نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>