ژاپن تایید اولین مورد از فرد بودن reinfected با کروناویروس

ژاپن اعلام کرد یک فرد تبدیل شدن به reinfected با کروناویروس پس از ظاهر شدن به طور کامل بهبود یافتند.

مقامات در اوزاکا تایید کرد که یک زن که با این نسخهها کار به عنوان یک اتوبوس تور راهنمای تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 برای بار دوم بیشتر تشدید نگرانی ها در مورد گسترش عفونت در کشور است.

وجود دارد در حال حاضر 189 تایید آنفولانزا مانند بیماری در ژاپن به استثنای 639 در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که لنگر انداخت به مدت دو هفته در یوکوهاما و یک سوم مرگ گزارش شده در روز چهارشنبه.

There are concerns the 2020 Olympics could be cancelled
تصویر: وجود دارد مربوط به بازی های المپیک 2020 می تواند لغو شود

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در حالی که وجود داشته است تعداد موارد عفونت مجدد در چین به ویژه در استان ووهان که در آن coronavirus شیوع سرچشمه گرفته در اواخر سال گذشته مثبت دوم آزمون گزارش نشده در جای دیگر در جهان است.

زن در اوزاکا در غرب ژاپن است که در 40s خود را آزمایش مثبت در روز چهارشنبه پس از در حال توسعه یک گلو درد و درد قفسه سینه.

او برای اولین بار تشخیص داده شد COVID-19 در اواخر ماه ژانویه و مرخص شد از بیمارستان در 1 مارس و عفونت مجدد است کارشناسان بهداشت و نگران کننده است که این بیماری می تواند خفته باقی می ماند و پس از آشکار بازیابی.

بیشتر از Covid-19

Those showing signs of coronavirus queue outside a makeshift hospital in Wuhan
داخل ووهان: ‘مردم وحشت زده’

فیلیپ Tierno Jr, استاد میکروبیولوژی و آسیب شناسی در دانشگاه نیویورک گفت: “هنگامی که شما باید این عفونت می تواند خفته باقی می ماند و با حداقل علائم.

“و سپس شما می توانید اگر آن را تشدید می یابد راه خود را به ریه ها است.”

پروفسور Tierno گفت: بازی های المپیک 2020 با توجه به محل در توکیو در این تابستان “باید به تعویق افتاد” اگر شیوع همچنان ادامه دارد اگر چه مقامات اصرار داشت آن را هنوز هم بروید به عنوان آن می ایستد.

در تحولات دیگر در سراسر جهان:

  • انگلستان تایید کرده است دو مورد جدید از COVID-19مصرف ملی در مجموع به 15
  • حدود 160 گردشگران انگلیسی در مستند در یک هتل تنریف بیش از coronavirus نگرانی
  • بازارهای سهام در حال سقوط به شدت دوباره به عنوان کشور گزارش افزایش coronavirus موارد
  • برخی انگلستان بیمارستان ها و دیگر سایت های پزشکی از جمله اعمال جراحی GP را در حال حاضر تست آنفولانزا مبتلا به این ویروس
  • دولت ممنوع اعلام کرده است صادرات از HIV و مواد مخدر ضد مالاریا در درمان عفونت به طوری که آنها می تواند آزمایش می شود به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شده است معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری آمریکا در پاسخ به کروناویروس
  • عربستان سعودی متوقف ورود حجاج به شهرهای مقدس مکه و مدینه
  • روسیه فدرال آژانس گردشگری توصیه می کند این کشور در تعطیلات شرکت های تعلیق تور به ایتالیا و کره جنوبی و ایران تا زمانی که شیوع بیماری تحت کنترل در آورد
  • کره جنوبی گزارش کرده 334 بیشتر موارد آوردن مجموع آن به 1,595 – دوم-بیشترین تعداد پس از چین
  • چین گزارش 433 جدید موارد 383 در شهر ووهان که در آن بیماری پدید آمده در ماه دسامبر
چین شیوه COVID-19 حذف روش

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که به او گفته ورزشی و رویدادهای فرهنگی به اوراق و یا محدود به مدت دو هفته در نبرد برای جلوگیری از ویروس توصیف بعد از دو هفته به عنوان “بسیار مهم” در پیشنهاد این کشور برای مهار آن است.

او را به نام مردم برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ باعث توریستی و بازدید کننده مقصد در پایتخت ژاپن را به شما معرفی اضافی ایمنی و بهداشت اقدامات است.

دیزنی توکیو پارک نیاز به همه کارکنان به پوشیدن ماسک صورت از روز جمعه در حالی که محبوب موزه اختصاص داده شده به انیمیشن ژاپنی خانه Studio Ghibli شده است به طور کامل بسته تا 17 مارس.

این ساعت نیز خواسته تمام مدارس بسته باقی می ماند از طریق این کشور رخصتی بهار پیش از شروع ترم جدید در آغاز آوریل

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: در مجلس که دولت را نیز بررسی لیست بیمار را به نگه داشتن زبانه ها در وضعیت دیگر COVID-19 بیمارانی که مرخص شده.

preview image
الماس شاهزاده خانم رقص برای جشن انتشار

به گفته کارشناسان در دانشگاه جانز هاپکینز که در حال پیگیری این شیوع از آمریکا و ژاپن در رتبه چهارم در فهرست کشورهایی با بیشترین موارد coronavirus – دوباره به استثنای الماس شاهزاده خانم.

اکثریت قریب به اتفاق 82,171 موارد در چین و به دنبال آن کره جنوبی با 1,595 و ایتالیا با 453.

این اعداد و ارقام تا به امروز به عنوان 9.53 هستم زمان انگلستان در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>