فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگ به تاخیر افتاد هفت ماه با توجه به کروناویروس

تاریخ انتشار جدید فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگ شده است را به عقب رانده هفت ماه با توجه به کوروناویروس.

این فیلم که از ویژگی های دانیل کریگ در آخر خود را به عنوان تفرج 007 بود منتشر شد در انگلستان سینما از 2 آوریل این سال است.

در اوایل این هفته, طرفداران تا به حال نام برای انتشار به تاخیر می افتد و به عنوان coronavirus گسترش با فن سایت MI6 که ادعا می شود در جهان بیشترین بازدید غیر رسمی پیوند سایت گفت: بهداشت عمومی باید “بالا بازاریابی انتشار برنامه”.

در حال حاضر در یک بیانیه رسمی جیمز باند حساب توییتر آن اعلام شده است این فیلم را به عقب رانده تا نوامبر است.

“MGM جهانی و باند تولید, Michael G ویلسون و باربارا کلم بروکلی امروز اعلام کرد که پس از بررسی دقیق و ارزیابی کامل از جهانی تئاتر, بازار, آزادی هیچ وقت به مرگ خواهد شد به تعویق افتاد تا نوامبر سال 2020” توییت گفت.

ستاره شده بود و انتظار می رود به نوبه خود برای اولین نمایش جهانی این فیلم در رویال آلبرت هال در لندن در 31 مارس.

آن را در حال حاضر منتشر شده در بریتانیا در 12 نوامبر و ما در 25 نوامبر.

بیشتر از Covid-19

پیوند طرفداران در حال حاضر طولانی منتظر آخرین 007 فیلم با انتشار تاریخ را به عقب رانده و پس از کارگردان دنی بویل ترک در سال 2018.

پس از بویل جایگزین شد Cary Joji Fukunaga, Fleabag خالق قمر والر-پل نیز پیش نویس در بهبود اسکریپت فیلم.

هیچ وقت به مرگ ستاره Lea Seydoux رامی ملک Lashana لینچ و Ana De Armas در کنار کریگ و پیوند می یابد و پس از او سمت چپ سرویس فعال است و با بهره گیری از یک زندگی آرام در جامائیکا – تا زمانی که خود را پیر سیا اچ فلیکس Leiter, بازی های برگزار شده توسط Jeffrey Wright, تا نوبت به درخواست کمک.

پیوند حق رای دادن است که یکی از سرگرمی های جهان ترین سودآور با Spectre 2015 را در آوردن $880m (حدود £685m) در دفتر جعبه را در سراسر جهان در حالی که Skyfall 2012 فروش بیش از $1bn (حدود £779m) در سطح جهان است.

This will be Daniel Craig's final chapter as Bond
تصویر: دانیل کریگ که گفت این خواهد بود که خود را نهایی تفرج به عنوان 007

تاخیر می آید به عنوان بریتانیا, با تجربه بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد در روز چهارشنبه با 87 نفر تایید به ویروس.

بیش از 93,000 مردم در حال حاضر تشخیص داده شده است در سراسر جهان و بیش از 3,100 درگذشت – اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

وزارت بهداشت گفت: سه نفر از موارد جدید در انگلستان قرارداد این ویروس در بریتانیا افزایش ترس است که جامعه انتقال در حال حاضر ممکن است در نظر گرفتن نگه دارید.

هیچ وقت به مرگ آزادی است که در رشته ای از رویدادهای مهم بودن لغو و یا تعویق در سراسر جهان است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Stormzy ماریا کری, Avril Lavigne و سبز روز در میان چند ستاره موسیقی که به نام خاموش کنسرتهایی.

در اوایل روز چهارشنبه همچنین اعلام شد که لندن نمایشگاه کتاب با توجه به محل از 10-12 ماه مارس تا به حال شده است به نام خاموش.

اگر انگلستان زیر را در صدای پای کشورهای دیگر گردهمایی های زیادی از مردم می تواند در ممنوع در مبارزه برای مهار این بیماری است.

فرانسه ممنوع اعلام کرده است تمام تجمعات عمومی با بیش از 5000 نفر در یک فضای محدود در حالی که سوئیس ممنوع حوادث بیش از 1000 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>