جگوار لندرور اروپا استقلال آماده’ ماشین های الکتریکی مفهوم

جگوار لندرور رونمایی بلند پروازانه مفهوم خودرو سه شنبه با خودروساز گفت: آن را با هدف به راه اندازی در جاده محاکمات در سال آینده.

در بیانیه این شرکت به تشریح پروژه وکتور وسیله نقلیه مفهوم به عنوان “استقلال آماده” و الکتریکی و اضافه کرد که فضای داخلی آن را فعال کنید از طیف وسیعی از تنظیمات صندلی. این تنظیم اجازه می دهد به صورت خصوصی و یا به اشتراک گذاشته شده استفاده کنید و همچنین برای برنامه های کاربردی تجاری مانند “آخرین مایل تحویل.” ماشین چهار متر طول و طراحی شده برای استفاده در محیط های شهری.

پروژه برداری خواهد شد و در ابتدا بر روی خودرو ملی مرکز نوآوری در دانشگاه وارویک در انگلستان است. در میان چیزهای دیگر, این طرح کار خواهد کرد و با مقامات محلی در توسعه یک خلبان تحرک و خدمات است که میله میله به شروع به سمت پایان 2021.

“از طریق این پروژه ما در حال همکاری با درخشان ترین ذهن در دانشگاه زنجیره تامین و دیجیتال خدمات برای ایجاد ارتباط یکپارچه mobility systems — اساسی بلوک های ساختمان برای مقصد صفر” Ralf Speth مدیر عامل شرکت جگوار لندرور در بیانیه ای گفت.

مقصد صفر اشاره به جگوار لندرور را با هدف فراگیر برای صفر حوادث صفر احتقان و صفر تولید گازهای گلخانه ای.

صحبت کردن با CNBC در شنبه Speth اضافه شده است که پروژه بردار نشان داده شده یک فرصت برای در میان چیزهای دیگر “ایجاد یک راه کاملا جدیدی از تحرک: عمومی بلکه فردی حمل و نقل بر صفر تولید گازهای گلخانه ای.”

الکتریکی ،

در چند سال گذشته دیده می شود تعدادی از عمده خودروسازان بزرگ را در وسیله نقلیه الکتریکی بخش.

در نوامبر 2019, گروه فولکس واگن رسما شروع به تولید سری از ID خود را.3 برق خودرو با خودروساز آلمانی در حال برنامه ریزی برای راه اندازی “تقریبا 70 جدید برقی مدل” در پلت فرم آن توسط 2028. در جای دیگر خودروهای ولوو می خواهد 50 درصد از خودروها را به فروش می رساند به طور کامل برقی تا سال 2025.

ماشین جدید ثبت نام در انگلستان کاهش یافت 2.4 درصد در سال 2019 با توجه به آمار اخیر از جامعه از موتور تولید کنندگان و معامله گران (SMMT) با تقاضا برای خودروهای جدید در شش سال اخیر با توجه به سازمان اجرایی مایک Hawes.

در حالی که چشم انداز است که به چالش کشیدن باتری خودرو الکتریکی ثبت نام به رشد 37,850 در سال 2019 افزایش 144 درصد نسبت به سال 2018 زمانی که 15,510 ثبت نام کرده بودند با توجه به SMMT. هیبرید الکتریکی و فروش خودرو افزایش یافته است 17.1% به 97,850 واحد است.

هر چند این ارقام ممکن است نگاه دلگرم کننده برای طرفداران این کم انتشار وسایل نقلیه از شيوع آنها در انگلستان است که هنوز هم کوچک است در مقایسه با بنزین و دیزل اتومبیل.

وسایل نقلیه الکتریکی صورت چالش های متعددی است که آن را می آید به درک اطراف محدوده و شارژ زیرساخت ها است.

سهم بازار برای وسایل نقلیه الکتریکی باتری در سال 2019 شد و تنها 1.6 درصد و وسایل نقلیه هیبرید الکتریکی تا به حال 4.2% به اشتراک بگذارید. در انتهای دیگر این طیف بنزین به حال سهم بازار 64.8 درصد و دیزل شد 25.2%.

خواهد خودمختار وسایل نقلیه تبدیل شدن به جریان اصلی?

در حالی که وجود دارد این است که شور و هیجان در اطراف توسعه خودروهای خود را گسترده تصویب هنوز هم می تواند برخی از سالها ،

در چند سال گذشته دیده می شود طیف وسیعی از آزمایشات و تحولات را در محل خودمختار خودرو بخش. در سپتامبر گذشته به SMMT را Hawes گفت: CNBC.com از طریق ایمیل که تغییر به متصل و خودروهای نشان “بزرگترین تغییر در چگونه ما سفر پس از اختراع ماشین.”

“اما ایمنی شماره یک اولویت برای صنعت خودرو و خود رانندگی وسایل نقلیه هنوز هم برخی از راه به دلیل چالش های درگیر با تجهیز آنها برای همه ممکن است رانندگی در شرایط” هاوز اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>