لباس پوشاک شرکت J. Crew در حال آماده سازی برای تشکیل پرونده ورشکستگی است که می تواند به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته مردم آشنا با این موضوع بگویید CNBC.

خصوصی برگزار شد J. Crew در حال کار برای تضمین 400 میلیون دلار منابع مالی برای صندوق در عملیات ورشکستگی گفت: افرادی که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که اطلاعات محرمانه است. آنها هشدار داد که زمان هنوز هم می تواند لغزش و طرح هنوز نهایی.

یک سخنگوی J. Crew کاهش یافته است به نظر.

نیویورک-بر اساس خرده فروش در حال حاضر تلاش شده است در زیر بار بدهی های سنگین فروش و چالش های آن را به عنوان رنج می برد که انتقاد از آن کاهش یافت و از تماس با آن یک بار-مشتریان وفادار. در چند سال گذشته با نام تجاری از دست داده و هر دو آن دیرین طراحی رئیس جینا لیون و مشهور خرده فروشی اجرایی میکی درکسلر.

این چالش ها تشدید شده اند coronavirus همه گیر است که مجبور به فروشگاه شاتر پرتاب صنعت خرده فروشی به یک حالت بی نظمی.

خرده فروش عمل 182 J. Crew فروشگاه های خرده فروشی و همچنین 140 Madewell, فروشگاه, جوانی نام تجاری آن را راه اندازی در سال 2006. J. Crew امیدوار بود به چرخش Madewell در یک سازمان است که می تواند کمک به پرداخت بدهی های خود را بار اما در مواجهه پوش بک از طلبکاران.

J. Crew تا به حال حدود 2.5 میلیارد دلار در سال فروش خود را برای سال منتهی به فوریه. 1 با توجه به مودی. تحقیقات شرکت تخمین می زند که آن را تا به حال حدود 93 میلیون دلار و در مجموع نقدینگی به عنوان فوریه و بلندی 2021 سررسید بدهی.

این شرکت حاصل شد TPG سرمایه و لئونارد سبز و همکاران برای 3 میلیارد دلار در سال 2011.

J. Crew می پیوندد یک لیست از خرده فروشان از جمله Neiman Marcus و J. C. Penney که در حال حاضر در حال مبارزه قبل از همه گیر اما به نظر می رسد را به آستانه توسط coronavirus را تاثیر مخربی بر اقتصاد است. ایالات متحده چندین ساله تولید ناخالص داخلی توسعه به یک توفنده در پایان سه ماهه اول به عنوان اقتصاد قرارداد 4.8% در حالی که بیش از 30 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری.

هنوز هم بر خلاف فروشگاه صنعت تحلیلگران می گویند شرکت هایی با مارک های قوی مانند J. Crew و خواهر خود را با نام تجاری Madewell, ممکن است بهترین موقعیت برای زنده ماندن خرده فروشی تحول. J. Crew ساخته شده است تا کسب و کار تجارت الکترونیکی و فروش می تواند به طور مستقیم به خریداران بدون تکیه بر فروشندگان شخص ثالث و یا در فروشگاه خرید.

J. Crew تا به حال شروع به دیدن “معنی دار بهبود” در آن 2019 کسب و کار با توجه به مودی اصلاح از اعدام مسائل سال قبل.

اصلاح: J. Crew راه اندازی Madewell نام تجاری در سال 2006. نسخه قبلی misstated سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de