“من دیده ام هرگز آن را مانند این: چگونه coronavirus است savaging اقتصاد اروپا

به عنوان Pierre ویللیرس اسلاید باز کردن درب سنگین آن بوی است که شما بازدید.

داخل اتاق سرد نشستن رک پس از رک به سرعت در حال بلوغ پنیر. بسیاری از آنها را برش را به شکل قلب – است که سنت Neufchatel. دیگران آماده به دایره یا مربع.

همه آنها که مجزا بوی قوی. اما مشکل این است که آن را بیش از حد قوی است. آنها در حال رفتن, در حال حاضر بیش از حد قدیمی برای فروش به مشتریان که در بیشتر قسمت ها را متوقف خرید پنیر به هر حال.

در این اتاق یک نفره وجود دارد پنیر به ارزش بیش از €30,000 (£26,300) و آن را تمام خواهد شد دور انداخته می شود. در کنار درب یکی دیگر از €16,000 (£14,000) ارزش سهام مواجه با همان ملال انگیز آینده.

Coronavirus دارای شتاب گیری روند رشد کشاورزی و آن را تا به طور ناگهانی. آقای ویللیرس می گوید: lockdown اعمال شده توسط دولت فرانسه باعث ناگهانی و عمیق سقوط در تقاضا از رستوران ها و بازارهای که گفته شد ،

او مانند بسیاری دیگر باقی مانده بود با یک بار سهام و جا به فروش آن.

در سوپر مارکت ها بودند تمرکز توجه خود را بر مقابله با وحشت خرید در پیدا کردن منابع از کاغذ توالت و ماکارونی. سوال در مورد پنیر سفارشات بدون جواب رفت. محصولات باقی مانده بودند unsought.

بیشتر از Covid-19

او در پاسخ با توقف تولید پنیر در حالی که برای. بیش از 20 ، 000 لیتر شیر به اندازه کافی برای عرضه یک روستای کوچک برای یک سال – به سادگی نوک پایین تخلیه.

در حال حاضر تنها تولید شروع دوباره, با تشکر از آقای ویللیرس امید که خود را به شکل قلب پنیر دیده می شود توسط برخی به عنوان یک تفریح درمان برای جشن پایان مستند در ماه آینده.

اگر مستند است توسعه یافته, اما, او ممکن است از دست دادن مقدار زیادی پول بیشتر.

preview image
تولید کنندگان left behind با توجه به COVID-19

این مزرعه در جارو زمینه نرماندی است متعلق به خانواده اش پس از سال 1850. به ندرت هر چند آن مواجه مانند فشار است.

“آخرین باری که ما قادر به فروش در یک سطح مشابه بود که در طول جنگ جهانی دوم زمانی که اشغال آلمان مانع باز, بازار,” او می گوید.

“من هرگز آن را دیده بود. بدترین مشکل ما این است که کاهش در مصرف پنیر همراه با بسته شدن بازارهای باز رستوران و خدمات مواد غذایی.

Cheeses like these ones in are having to be thrown out because makers cannot sell them
تصویر: پنیر مانند این عزیزان در حال پرتاب از آنجا که سازندگان نمی تواند آنها را به فروش

“همه از این به این معنی است که ما در ماه مارس از دست داده و 70 درصد از فروش ما. هزینه به آمریکا در ماه مارس شد €30k (£26k) بنابراین مقدار زیادی از پنیر و مه ما هنوز انجام نشده مبالغ اما مقدار بالا خواهد بود.”

این است که آسیب های اقتصادی که در حال انجام است در سراسر مزارع در اروپا است. برخی مانند این لبنی مزارع به ویژه آسیب پذیر هستند زیرا تولید چنین کوتاه عمر.

کارخانه ها می توانید به فروشگاه unsold میله های فولادی و یا اتومبیل های, به عنوان مثال. اما پنیر درست می رود.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این داستان را در سراسر بسیاری از کسب و کار ساخت کالاهای فاسد شدنی. ما را به یک سفر در طول مرز به هلند و بازدید از Henk van der حافظه.

شما می توانید از دست ندهید مزرعه خود را. وجود دارد هزاران هزار لاله در زمینه خود را توده ای از رنگ های مختلف و انواع. اما بازار در این گل نیز فرو ریخت با رستوران ها و گل بسته شده است. مراسم عروسی در حال لغو همه جا.

در عوض او با تمرکز بر فروش لامپ در سراسر جهان است. اما حتی با وجود قیمت نصف شده است – کشیده شده توسط عصبانیت بیش از آینده است.

Henk van der Slot owns a tulip farm - but with events cancelled, he can't sell his flowers
تصویر: Henk van der اسلات صاحب یک مزرعه گل لاله – اما با حوادث لغو, او می تواند خود را به فروش نیست گل

“شما همیشه در حال فکر کردن به خودتان ‘آن را بکشند شرکت من؟'” گفت: van der حافظه به ما داشتند حرف زدند در لوله گلخانه ای.

“من فکر می کنم من خواهد شد تحت فشار قرار دادند به عقب برای چند سال. من شما را مجبور به شروع دوباره اما من به اندازه کافی به ترک. دولت به ما کمک خواهد کرد برای به دست آوردن پول از بانک برای مقابله با آنچه اتفاق می افتد اما من باید به پرداخت این وام به عقب.

“بنابراین دفعه بعد من نیاز به یک تراکتور یا تجهیزات جدید من ممکن نیست که پول برای سرمایه گذاری.”

“برخی از شرکت ها در حال رفتن به سقوط, که برای اطمینان حاصل کنید,” او می گوید.

“شما نمی توانید مقایسه این بحران به هر چیز دیگری. این خیلی بدتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>