ITV مدیر می گوید: “درب باز شد’ به صورت کارولین فلک به بازگشت

مدیر تلویزیون ITV گفت: “درب باز شد” برای کارولین فلک به بازگشت به نقش خود ارائه عاشق جزیره بود.

در بیانیه ایکوین Lygo گفت: عشق جزیره تیم “باقی مانده در تماس منظم” با 40 ساله “و در ادامه به ارائه پشتیبانی بیش از چند ماه گذشته”.

او گفت: “هر کس در ITV کاملا ویران کرد و هنوز هم در تلاش برای پردازش این خبر غم انگیز.”

“کارولین بخشی از عشق جزیره از همان ابتدا و شور و شوق فداکاری و انرژی بی حد و حصر منجر به موفقیت.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“پس از کارولین پا را از نمایش ITV روشن ساخته است که درب باز شد برای او به بازگشت و عشق جزیره تیم تولید باقی مانده در تماس منظم با او و در ادامه به ارائه پشتیبانی بیش از چند ماه گذشته است.

“عشق جزیره باز خواهد گشت امشب و شامل یک ادای احترام به کارولین که این تیم در آفریقای جنوبی و Iain استرلینگ با هم قرار دارند.

بیشتر از انگلستان

“کارولین عاشق عاشق جزیره بود و بسیار آوازی در حمایت از او نشان می دهد. بینندگان می توانستند به او و او به آنها که بخش بزرگی از این برنامه ، همه ما از دست او بسیار است.”

این اولین بار است که آقای Lygo صحبت کرده است علنا از فلک مرده پیدا شد در آپارتمانش در روز شنبه پس از مصرف زندگی خود را.

او تا به حال شده است در انتظار محاکمه به اتهام آزار او 27 ساله دوست پسر لوئیس برتون در سال گذشته با وجود او گفت که او را پشتیبانی نمی کند دادستان است.

پس از شارژ 40 ساله بود پا را از میزبانی تلویزیون واقعیت نشان می دهد که او تا به حال خوی برای پنج سری – و جایگزین شد لورا Whitmore برای زمستان نسخه در اوایل این سال است.

Caoline Flack's friend has called for the law to be changed following the tragic death of the former Love Island presenter.
کارولین فلک را دوست, Stephanie Davis می گوید: او دوست شد ‘تخریب’ با نظرات منفی

Ex-lily pebbles بازیگر Stephanie Davis گفت: آسمان, اخبار,’ [email protected]صبحانه که او دوست شده بود “نابود” منفی مطبوعات و رسانه های اجتماعی پست و تا به حال نیز دریافت تهدید به مرگ.

او گفت: “[کارولین] نابود شد آن همه است. او تا به حال در هیچ جا به نوبه خود او بود تهدید به مرگ. افراد آنلاین قلدری است که نیاز به جلوگیری از. آنچه اتفاق افتاده است به همه ما که به نوعی انسان کمک به هر یک از دیگر ؟

“چرا ما همه پریدن از روی مردم ؟ چرا ما نمی توانیم می گویند: “شما به وضوح تلاش شما به وضوح نیاز به کمک خود را با سلامت روان, اجازه دهید به شما در پیدا کردن یک راه بیایید این بهتر؟’

“این منصفانه نیست آنچه رسانه ها انجام داده است, این واقعا منصفانه نیست.”

او همچنین گفت که او تا به حال رسیده به فلک بیش از فشارهای او تحت توصیف تجسم خود را در رسانه ها به عنوان “بزرگ بد تبه کار”.

Lewis Burton shared a picture of himself and Caroline Flack on Instagram stories
تصویر: فلک شد, محاکمه به اتهام آزار دوست پسر لوئیس برتون

دیویس است که منجر به یک درخواست برای کارولین قانون – یک کمپین خواستار جدید و قوانین سختگیرانه تر برای حفاظت از کسانی که در چشم های عمومی.

آن تا کنون صدها هزار نفر از امضا.

در ضمن ستاره سابق نامزد اندرو بردی گفته است دادستان در این حمله مورد سرزنش نیست برای مرگ او اشاره کرد و به جای آن نسبت به درمان او توسط رسانه های بریتانیا.

“آیا شما نمی بینید. بله کارولین به حال مشکلات. چرا نمی خواهد او. شما به یک هیولا. کامل شکار ساحره” او نوشت: در Instagram.

“هر f***ing هفته. شما f***ing او را شکست. من نمی خواهد به شما اجازه استراحت به من بدون توجه به آنچه.”

Former singer Kerry Katona hits out at social media users over death of Caroline Flack
سابق خواننده می گوید: او می داند که چگونه آن را احساس می کند به پایین

Ex-Atomic Kitten خواننده Kerry Katona همچنین اظهار نظر در این گزارش فشارهای فلک رو کرد و گفت: “این می تواند به راحتی من است.”

صحبت با اسکای نیوز گفت: “من می دانم چگونه آن را احساس به احساس می کنید که کم… هنگامی که شما از دست دادن تمام قراردادهای خود و هر کس علیه شما تبدیل می شود.”

افرادی که پست نظرات منفی در رسانه های اجتماعی “را درک نمی کنند و تاثیر آن بر سلامت روان خود را,” او اضافه شده است.

مادر-از-پنج نیز حمایت دیویس’ فراخوان قوانین سختگیرانه تر در چه مطبوعات می توانید.

عشق جزیره است به بازگشت به ITV2 در شب دوشنبه و شامل یک ادای احترام به فلک پس از گرفته هوا بیش از آخر هفته.

:: هر کسی احساس عاطفی مضطرب یا خودکشی می توانید تماس بگیرید سامریان برای کمک در 116 123 و یا ایمیل [email protected] در انگلستان. در ما تماس سامریان شعبه در منطقه شما و یا 1 (800) 273-بحث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>