آن را “غیر واقعی” در ایتالیا به عنوان Coronavirus موارد بالا 3,800; فرانسه عفونت به شدت افزایش می یابد

میلان ایتالیا – مارس 04: ابزار کارگر خدمات با پوشیدن یک ماسک صورت عمیق پاک سازی یک Trenord قطار به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از گسترش این SARS-CoV-2 (با نام مستعار Coronavirus) در Porta گریبلدی ایستگاه قطار در 04 مارس سال 2020 در میلان, ایتالیا. در سراسر ایتالیا 2.502 مردم آلوده رمان Coronavirus تا کنون.

امانوئله Cremaschi

کشورهای اروپایی در حال مبارزه با کروناویروس به عنوان تعدادی از افراد آلوده نگه می دارد در حال رشد, در حالی که مرگ و میر در ایتالیا —منطقه کانون —به طور چشمگیری افزایش یافت پنج شنبه.

ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از گزارش اضافی 41 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اواخر روز پنجشنبه از مجموع 148. بیش از 3,800 مردم آلوده شده اند در اروپا بدترین آمار کشور اعلام کرد که 7.5 میلیارد یورو ($8.40 میلیارد دلار) کمک پنج شنبه – دو بار به عنوان بسیاری به عنوان اصل برنامه ریزی شده برای مقابله با شیوع.

“جو کمی غیر واقعی به دلیل آن چیزی است که در وسط رفتن به کسب و کار به عنوان معمول و مشروع نگرانی” آنتونیو Ambrosetti مدیر عامل شرکت ایتالیایی کسب و کار حاکم شرکت گفت: CNBC Squawk Box اروپا است.

ایتالیا به تصویب رسید بنیادی ترین اقدامات در پاسخ به کروناویروس در اروپا تا کنون. مدارس و دانشگاه ها تعطیل هستند حداقل تا مارس 15, طرفداران فوتبال مجاز در استادیوم ها برای تماشای مسابقات و بیشتر مردم در حال تشویق به کار از خانه.

“آنچه که من فکر می کنم این است که این اقدامات دولت که بسیار شدید و گریزان هستند در واقع لازم است به این دلیل که نام این بازی است که برای کاهش سرایت” Ambrosetti روز جمعه گفت.

“وجود دارد یک انفجار از کار از خانه…حتی شرکت های که انجام داده اند هرگز هوشمند کار در حال انجام آن است.”

در همین حال مقامات بهداشتی در شمال منطقه لومباردی در حال گفتن بیماران برای جلوگیری از بيمارستان با هر چیزی غیر از موارد فوری.

ایتالیایی رکود ؟

دولت ایتالیا در حال حاضر هشدار داد که آن سال 2020 با کمبود خواهد بود بالاتر از ابتدا برنامه ریزی شده است. با آخرین اعطای بسته کمک مالی از 7.5 میلیارد یورویی ایتالیا در انتظار کسری بودجه آن برای رسیدن به 2.5 درصد در سال جاری – 0.3 درصد بالاتر از برآوردهای قبل از وقوع.

تحلیلگران در Berenberg بانک گفت که ایتالیا می تواند به صورت یک رکود اقتصادی در این سال اگر این ویروس را نگه می دارد در حال گسترش است.

“ما انتظار داریم که وضعیت در اروپا و ژاپن و آمریکا به بدتر از طریق آوریل قبل از آن شروع می شود به منظور بهبود کمی در برخی از نقطه در ماه مه. این به معنی کوتاه مدت رکود اقتصادی در آلمان و ایتالیا و ژاپن” Berenberg بانک گفت: با توجه صبح جمعه.

یک پیشخدمت منتظر مشتریان در نوار Biffi در Galleria Vittorio Emanuele II میلان در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. – ایتالیا بسته شد, همه مدارس و دانشگاه ها تا 15 مارس برای کمک به مبارزه با گسترش این رمان coronavirus بحران است.

پیرو CRUCIATTI

موارد افزایش, فرانسه, آلمان, انگلستان

در جای دیگر, در, اروپا, فرانسه, ثبت 138 موارد اضافی یکشنبه, بزرگترین افزایش روزانه آوردن تعداد افراد آلوده در کشور به 423. یک نماینده مجلس است که در بخش مراقبت های ویژه پس از این که مبتلا به این ویروس است.

در آلمان, مقامات گفت: 109 مورد جدید تایید شد روز پنج شنبه با در نظر گرفتن مجموع به 349. در حالی که در انگلستان در پنجشنبه 30 موارد اضافی تایید شد با در نظر گرفتن مجموع به 116 و اولین کسی که درگذشت از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>