آن را “نامعقول” است که شهر نیویورک funeral home چپ اجساد در, وانت, شهردار, بیل د Blasio می گوید

Omar Rodriguez, با این نسخهها کار در تشییع جنازه صفحه اصلی شمارش تابوت پر از Covid-19 اجساد مردگان در Gerard J. Neufeld کفن در کوئینز نیویورک شهرستان, ایالات متحده در 29 آوریل سال 2020 است.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

آن را “نامعقول” و “کاملا غیر قابل قبول” است که بروکلین funeral home چپ اجساد در ذخیره سازی وانت به عنوان شهر سردخانه سیستم است که با غرق coronavirus بیماران, شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه.

“چرا بر روی زمین به آنها نیست یا هشدار دولت که تنظیم آنها و یا رفتن به NYPD حوزه و از آنها بخواهید برای کمک کنم.” د Blasio گفت: در اخبار جلسه. “آیا چیزی به جای ترک بدن وجود دارد. این بی وجدان به من.”

شهردار در پاسخ به گزارش هایی که Andrew T. Cleckley خدمات مراسم تشییع جنازه در بروکلین چپ اجساد به پوسیدگی در unrefrigerated U-Haul و دیگر اجاره کامیون های شلوغ از خیابان های شهرستان در روز چهارشنبه. زمانی که CNBC رسیده funeral home نظر یک مرد که نمی شناخت خود آویزان قبل از هر گونه سوال می شود پرسید.

“من هیچ ایده ای در جهان چگونه هر کفن می توانید اجازه دهید این اتفاق می افتد” د Blasio گفت. “کاملا غیر قابل قبول است. اجازه دهید به روشنی در مورد این.”

شهر نیویورک سردخانه, گورستان crematories و morgues غرق شده اند حجم مرحوم coronavirus بیماران. شیوع کشته شدن تقریبا پنج بار به عنوان بسیاری از نیویورکی ها در دو ماه نخست امسال ، تروریستی 11.

Covid-19 آلوده بیش از 164,000 مردم در شهر نیویورک و کشته شدن حداقل 18,076 مردم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

وضعیت در بروکلین کفن شد “نابجا” de Blasio, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از خانه های مراسم تشییع جنازه در سراسر شهر انجام داده اند یک “کار قابل تحسین” در میان بحران است. او افزود که وجود دارد این است که یک “مقدار قابل توجهی از کامیون های یخچال موجود” به طور موقت ذخیره اجساد اگر خانه های مراسم تشییع جنازه غرق هستند.

هواپیماهای بدون سرنشین تصاویر بدن را نشان می دهد در حال به خاک سپرده شد در نیویورک هارت جزیره که در آن وزارت اصلاحات در برخورد با بیشتر تدفین به طور کلی در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع بیماری در شهر نیویورک ایالات متحده, آوریل 9 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

د Blasio گفت: او از پیشنهاد بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز به شکل یک “سوگ گروه مشورتی” برای هماهنگ کردن چگونه شهر را از خانه های مراسم تشییع جنازه بهتر می تواند مراقبت از مرحوم.

پلیس نیویورک سخنگوی وزارت کارآگاه دنیس Moroney تایید به CNBC که افسران در پاسخ به یک تماس پنج شنبه در مورد بدن انسان ذخیره شده در داخل دو دستگاه خودرو.

دولت و وزارت بهداشت که تنظیم تمام خانه های مراسم تشییع جنازه در دولت ابلاغ شده است و تحقیقات در حال انجام Moroney گفت. دولت در بخش بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به CNBC درخواست برای نظر.

اوری کوهن سخنگوی شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان گفت: این یک “فوق العاده زمان دشوار است.” او گفت: این شهرستان آماده بود برای کمک به دولت در حصول اطمینان از محلی خانه های سالمندان می تواند اداره کند “این بحران بی سابقه ای.”

NYC وزارت بهداشت می گوید که برگزاری هفتگی تماس تلفنی با کفن مدیران به تکرار بهترین شیوه و دستورالعمل.

د Blasio گفت: در اوایل این ماه در این شهرستان آماده شد به دفن اجساد کسانی که درگذشت Covid-19 موقت توطئه در زمین های عمومی برای کاهش بار بر ضعف morgues و گورستان. این شهر تا به حال به دفن برخی از افرادی که درگذشت Covid-19 Hart جزیره که در آن بیش از 1 میلیون نفر به خاک سپرده شد در بسیاری از بینام و نشان و ناشناس گور.

ماه گذشته سازمان مدیریت اضطراری فدرال گفت که ارسال یخچال کامیون ها به شهر نیویورک به عنوان موقت سردخانه برای مرحوم coronavirus بیماران. این سازمان گفت: همچنین اعزام پرسنل به کمک محلی بازرسان پزشکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>