معلوم نیست اگر آمریکا و اروپا می تواند بازگشایی زمانی که coronavirus موارد بالا باقی می ماند می گوید Fitch راه حل

ما ماموران گمرک صحبت با مردم در یک ماشین در کنار یک نشانه و گفت که ما مرز بسته است در مرز آمریکا و کانادا در لنسدون انتاریو در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

لارس Hagberg | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

با ایالات متحده و چندین کشور اروپایی هنوز گزارش هزاران نفر از coronavirus موارد هر روز سوال باقی می ماند که آیا آنها می توانند با خیال راحت سهولت محدودیت ها با هدف مهار بیماری همه گیر در هر زمان به زودی یک تحلیلگر از Fitch راه حل گفت: در روز جمعه.

این محدودیت که شامل ممنوعیت سفر و به طور موقت تعطیل کسب و کار و مدارس آورده اند خیلی از جهانی فعالیت های اقتصادی متوقف. با برخی از نشانه هایی است که از گسترش این ویروس است که کاهش بسیاری از دولت ها مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

اما Cedric Chehab از کشور در معرض خطر و استراتژی جهانی در Fitch راه حل گفت: چین تجربه عقب کسانی که محدودیت نشان داد که می تواند موج جدیدی از عفونت.

“چین بازگشایی اقتصاد در مراحل اما ما در حال حاضر دیده می شود برخی از اولیه خطر موج دوم بیرون آمدن از شهر هاربین گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا” اشاره دارد که “به سمت بالا فشار” در روزانه موارد جدید گزارش داد که چین آغاز شده آرامش بخش اقدامات خود را.

“اگر شما فکر می کنم در مورد کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا و اسپانیا و ایتالیا اگر چه تعداد موارد جدید باید به اوج خود رسید و آنها هنوز هم بسیار بالا نسبت به آنچه که ما در کره جنوبی و چین,” او گفت:. “بنابراین سوال این است که آیا آنها در واقع شروع به سهولت محدودیت ها و باز کردن اقتصاد زمانی که آنها چنین بالا بودن تعداد موارد جدید هنوز.”

ایالات متحده و اسپانیا و ایتالیا گزارش داده اند که بیشترین تعداد تجمعی موارد در سطح جهانی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. روز پنجشنبه ایالات متحده گزارش داد بیش از 28,800 موارد جدید در حالی که اسپانیا و ایتالیا به ترتیب اضافه شده 4,600 و 2,600 موارد به برگه هاپکینز داده ها نشان داد.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در موارد متعدد به نام برای کاهش محدودیت های اعمال شده بر مردم را تحرک — اگر چه او همچنین گفت که او نمی خواهد بازگشایی اقتصاد “تا زمانی که ما می دانیم این کشور در حال رفتن به سالم است.” اما برخی کشورها را سست اقدامات مانند اجازه می دهد سواحل و پارک ها به بازگشایی در ساعت خاص.

در اسپانیا دولت اجازه داده است برخی از کارخانه ها و کار ساخت و ساز به راه اندازی مجدد. نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: هر گونه آرامش در اقدامات — که به احتمال زیاد برای شروع از آوریل 4 — انجام خواهد شد در یک احتیاط و محاسبه به شیوه ای.

محتاط تر رویکرد در آسیا و اقیانوسیه

در همین حال کشورهای آسیا اقیانوس آرام به نظر می رسد به محتاط تر در کاهش مستند اقدامات است.

موارد جدید در چین کاهش یافته و به دو رقمی سطوح قبل از این کشور برداشته محدودیت در ووهان کانون شیوع آن. نیوزیلند قصد دارد برای شروع کاهش اقدامات در هفته آینده — پس از موارد جدید در آنجا ماند در تک رقمی سطوح چند روز گذشته. مالزی تمدید آن جزئی مستند حتی اگر تعداد موارد جدید به کمتر از 100 در طول هفته گذشته.

بهبود در اقتصاد جهانی بستگی دارد که چگونه به سرعت کشورها می توانند فعالیت دوباره گفت: Chehab که پیش بینی کرد که اقتصاد را احساس ترین درد در سه ماهه دوم.

“امیدوارم ما شروع به دیدن یک کمی از بازیابی توسط (سه ماهه چهارم),” او گفت:. “البته این بستگی دارد که چگونه سریع کشورهای در حال قادر به بازگشایی اقتصاد خود را و شروع به سهولت این مستندات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>