‘آن را گرفته است’: قاتل گیاه از نیوزیلند قرار دادن بریتانیا دریاچه های در معرض خطر

یک قاتل گیاه از نیوزیلند قرار دادن برخی از با ارزش ترین رودخانه ها و دریاچه های در معرض خطر, دانشمندان هشدار داده اند.

نیوزیلند pigmyweed در حال حاضر از بین برود چندین بومی گونه های گیاهی در منطقه دریاچه و ترس وجود دارد که این منطقه بکر ترین دریاچه های بعدی هستند.

“این pigmyweed پیدا کرده است یک زیستگاه با شکارچیان طبیعی و بدون اشکال طبیعی از کنترل” جو McCurrie از غرب Cumbria رودخانه اعتماد گفت, اخبار آسمان.

The New Zealand pigmyweed has already wiped out several native species of plant in the Lake District and there are fears that the area's most pristine lakes are next.
تصویر: Pigmyweed برای اولین بار در بریتانیا به عنوان یک گیاه زینتی به صورت داخلی استخر

“آن-رقابت گیاهان بومی. آن را گرفته است.”

Pigmyweed برای اولین بار در بریتانیا به عنوان یک گیاه زینتی به صورت داخلی استخر.

اما دولت ممنوع فروش آن پس از گسترش علف های هرز به رودخانه ها و دریاچه ها باعث آسیب غیر قابل برگشت.

“ما می خواهیم به نگه داشتن این دریاچه بکر برای فرزندان فرزندان ما و بازدید کنندگان گفت:” آب پاک مبارز سارا لانه. “آنها به این دلیل مردم به اینجا می آیند چرا که آنها بسیار زیبا هستند.”

بیشتر از انگلستان

منطقه دریاچه دریاچه Buttermere یکی از سه دریاچه در منطقه است که حفظ “بکر” کیفیت آب برچسب.

Lake Buttermere. The New Zealand pigmyweed has already wiped out several native species of plant in the Lake District and there are fears that the area's most pristine lakes are next.
تصویر: اعتماد ملی از مردم برای مراقبت بیشتری در هنگام حرکت بین دریاچه

“دریاچه ها در اینجا کمی شبیه یک کپسول زمان در سمت چپ بیش از پس از آخرین عصر یخبندان” گفت: Thomas Burditt از اعتماد ملی شمال دریاچه تیم. “شما تقریبا یک آب شیرین معادل یک صخره های مرجانی زیر وجود دارد.”

وی افزود: “مشکل این است که به محض این که این علف های هرز بازدید این چوک تمام زندگی دیگر و آن را بسیار دشوار است برای خلاص شدن از شر.”

با تعداد بازدید کننده بالا رود در منطقه دریاچه به عنوان COVID-19 مستندات کاسته ملی اعتماد مردم به مراقبت بیشتری در هنگام حرکت بین دریاچه ها.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“ما در حال درخواست از مردم برای انجام سه چیز: تمیز بررسی و خشک” آقای Burditt گفت.

“هنگامی که شما به مطمئن شوید که شما پاک شما سگ خود را به قایق رانی… هر چه.

“سپس بررسی کنید تا مطمئن شوید هیچ بیت از برگ سبز در هر نقطه و خشک کردن آن در آفتاب قبل از رفتن به یکی از واقعا خوب و دریاچه ها.

“پس امیدوارم شما نمی توان مصرف این گیاه با شما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>