زمانی که Remainers اعتراض Brexit: هزاران نفر از تظاهرات مخالفان جنگ در لندن در سپتامبر 09, 2017 در لندن, انگلستان.

برکرفت رسانه

آن بوده است بیش از سه سال از باریک اکثر استرالیایی — 51.9% — رای به ترک اتحادیه اروپا.

برای کسانی که آن را می خواستم سهشنبه 31 مارس لقب “Brexit روز” به انگلستان سرانجام برگ اتحادیه اروپا خواهد بود یک روز جشن.

برای 48.1% که رای به باقی ماندن در اتحادیه اروپا در حال خروج از بلوک می تواند یک روز از حاد از دست دادن تاسف و غم و اندوه.

CNBC صحبت کرد و به لندن یک شهر که اکثریت رای به نفع باقی مانده در اتحادیه اروپا در مورد چگونگی احساس آنها در مورد “Brexit روز” و قریب الوقوع زندگی در خارج از اتحادیه اروپا است.

“من فکر می کنم این بدترین چیزی است که اتفاق خواهد افتاد به این کشور است. من فکر می کنم آن را کاملا فاجعه,” Gary یک باقی می ماند رای دهندگان از لندن گفت: CNBC شنبه.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به آن را پشیمانی در یک زمان چند سال است,” او گفت:. پرسید: چگونه او را احساس می کنید در روز جمعه هنگامی که Brexit در واقع اتفاق می افتد, او گفت:, “من احساس می کنم واقعا غم انگیز است.”

“من فکر می کنم ما زنده به پشیمانی آن را در زمان چند سال. آنها (اتحادیه اروپا) نزدیک ترین همسایگان ما بنابراین ما می خواهیم برای نزدیک شدن به آنها را بیشتر از آنها دور آن را تنها حس مشترک است.”

Pro-مبارزه با تروریسم در اروپا و طرفدار باقی می ماند تظاهرات را تحت سلطه وست پس از سال 2016.

مایک کمپ

مانند بسیاری از استرالیایی ها که رای گری را تجربه کرده است را بدست آورد همه پرسی باعث شد با بسیاری از خانواده ها تقسیم بر استدلال به نفع باقی مانده و یا ترک.

“مادر من رای به خروج (اتحادیه اروپا) به عنوان انجام بسیاری از نسل های قدیمی تر و آن را ناشی از یک شکاف عظیم برای همه ما است. من با توجه به صحبت در مورد آن در حال حاضر و ما شده ایم صحبت کردن در مورد آن به مدت سه سال و هر دو طرف مصمم هستند که نظر خود را مناسب است.”

زندگی هنوز هم برای رفتن بر روی’

پس از همه پرسی در ماه ژوئن سال 2016 در این کشور شاهد بحران سیاسی و تقسیم نه شاهد در سال های اخیر به عنوان نمایندگان مجلس باید دست و پنجه نرم با سنگین جانور است که Brexit.

شده اند وجود دارد شروع می شود نادرست — 29 مارس 2019 شد به معنای اصلی Brexit روز و امیدها و ترس (در هر دو باقی می ماند و ترک اردوگاه) است که مبارزه با تروریسم در اروپا ممکن است اتفاق نمی افتد.

آن را نیز ناشی از سیاسی تلفات در طول راه از جمله نخست وزیر سابق ترزا ممکن است که ریاست یک دولت اقلیت می تواند به اکثریت قانونگذاران در مجلس به تصویب او Brexit معامله منجر به استعفای احتمالی و بوریس جانسون است.

جانسون در مواجهه همان مقاومت در پارلمان به خود اصلاحی Brexit معامله و بست مجموعه در تابستان گذشته منجر به احتمالی برگزاری انتخابات در ماه دسامبر.

که نقطه بریتانیا شد تا حد زیادی با تغذیه مجلس shenanigans و جانسون پیام به “مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود” chimed با بسیاری از رای دهندگان حتی در میان کسانی که تا به حال هرگز به طور سنتی رای برای حزب محافظه کار.

نخست وزیر بوریس جانسون (C) صحبت می کند به فعالان و حامیان در 8 دسامبر 2019.

WPA, استخر

باقی می ماند رای دهندگان جاش CNBC گفت که “در انتخابات گذشته ممکن است ما تاریخ و زمان آخرین ایستادگی” و احتمال کمی وجود دارد که از مبارزه با تروریسم در اروپا برگشت در حال حاضر به ویژه به انگلستان برگ اتحادیه اروپا در حال حاضر و عازم ایران با بلوک در یک پیشنهاد به اعتصاب یک معامله قبل از پایان سال 2020 است.

“نه وجود دارد بسیاری از گزینه های سمت چپ. من فکر نمی کنم بسیاری از مردم احساسات خود را تغییر داده اند اما من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه راه برای چگونه ما در واقع می تواند آن را متوقف کند در حال حاضر.”

Brexit بود “یک چیز بد ، در همان زمان آن را نمی خواهید به پایان با ما” جاش اضافه شده است.

“زندگی هنوز هم برای رفتن به رفتن ما هنوز در حال رفتن به اینجا زندگی می کنند و تنفس. وجود خواهد داشت یک دوره تنظیم. واقعی نتیجه ممکن است کاهش می یابد و فرصت ها در آینده نه مثل ما در حال رفتن به از بین برود. این فقط یکی از آن چیزهایی که واقعا…. من فکر نمی کنم این یک فاجعه است من فکر می کنم آن را شکست.”

‘آرامش خود را حفظ و حمل در’

تا انتخابات در دسامبر 12, هنوز هم وجود دارد برخی از امید در میان احزاب مخالف که می خواستم برای ماندن در اتحادیه اروپا که دومین همه پرسی یا “مردم رأی” برگزار می شود برای تصمیم گیری در Brexit معامله است.

اما این انتخابات منجر به چنین سیاسی thumping از اصلی ترین حزب مخالف کارگر و بدون زرق و برق نتیجه برای به طور مداوم ضد Brexit حزب لیبرال دموکرات که باد به نظر می رسید گرفته از بادبان remainer قانونگذاران.

80-صندلی محافظه کار اکثریت پارلمان قدرت جانسون خود را به فشار Brexit بیل (یا خروج قرارداد) از طریق مجلس عوام انگلیس در ماه ژانویه با کمی مقاومت و گذشت آن را از طریق اتاق بالایی از مجلس, مجلس اعیان هفته گذشته بیش از حد.

در حالی که زنگ کلیسا ممکن است حلقه قاطعانه “ترک” نقاط کشور در روز جمعه (هر چند آن تصمیم گرفته شد که بیگ بن در لندن تحت نوسازی خواهد بود بیش از حد گران قیمت برای “بونگ برای مبارزه با تروریسم در اروپا”) جمعه 31 ژانویه به احتمال زیاد استقبال با سنگی سکوت در مناطقی که رای به باقی می ماند.

Brexiters در خارج از پارلمان بریتانیا در وست مینستر در تاریخ 31 اکتبر 2019 در لندن است.

ریچارد بیکر

باقی می ماند رای دهندگان Aarti توصیف احساس به CNBC به عنوان یک “آرامش خود را حفظ و حمل در” لحظه منعکس کننده یک نگرش دیده در طول جنگ جهانی دوم است. شعار بود و چاپ پوستر در سال 1939 توسط دولت بریتانیا برای ایجاد انگیزه و بالا بردن روحیه عمومی بریتانیا به عنوان شهرهای بزرگ را تهدید می کردند و هدفمند با توده حملات هوایی توسط نازی ها.

عبارت است که بر اساس آنها یک هزار گونه است که هنوز هم محبوب است و نشان دهنده یک کل “بیایید با آن” نگرش در فرهنگ انگلیسی.

“من رای به باقی می ماند” Aarti گفت CNBC شنبه در حالی که ایستاده در خط در یک هفته مواد غذایی در بازار شلوغ با کارگران دفتر در ناهار خود را.

“اما من فکر می کنم روز سه شنبه ما هنوز اینجا ایستاده در همان صف برای خرید همان مواد غذایی است. من فکر می کنم آن را یک “آرامش خود را حفظ و حمل در” وضعیت وجود ندارد بسیار شما در واقع می تواند انجام دهد. وجود دارد رفتن به طور موقت شیب من فکر می کنم در اقتصاد در حالی که چیزهای انواع خود را,” او گفت:.

بسیاری از باقی می ماند (و ترک) رای دهندگان فقط ساده خسته از مبارزه با تروریسم در اروپا پس از بیش از سه سال از صحبت کردن و wringing دست بیش از آن. باقی می ماند رای دهندگان دیوید CNBC گفت که دیدگاه این بود که “دیگر ما faff در اطراف بیش از آن را برای رفتن به آن را بدتر هم در راه است.”

“این یک معامله انجام می شود بنابراین ما باید به بیشتر از آن را. من فکر می کنم بسیاری از مردم هنوز فکر می کنم آن را یک ایده بد است اما تصمیم گیری شده است,” او گفت:. دیگر remainers مانند گری در حال فکر کردن به آینده.

“من فکر می کنم در حال حاضر ما باید به نقطه که در آن ما همه خسته و فرسوده,” او گفت: “من شخصا می خواهم برای رفتن و زندگی در اسپانیا در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im