این بن بست در اتحادیه اروپا به عنوان رهبران نبرد بیش از بودجه

رهبران اروپایی در مسکو بر سر چه مقدار پول را به اتحادیه اروپا بر سر بودجه هفت سال آینده پس از همه شب در جلسه ای در بروکسل ،

چارلز میشل رئیس شورای اروپا و که ریاست این مذاکرات تاکنون موفق به متقاعد کردن همه کشورهای عضو است که پیشنهاد خود را از یک 1.094 تریلیون یورو ($1.181 تریلیون دلار) بودجه بهترین راه رو به جلو است.

پیش از دومین روز از مذاکرات دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen به خبرنگاران گفت: این احتمال وجود خواهد داشت یک توافق در جریان نشست. او همچنین هشدار داد که کشورهای عضو خواهد شد احتمالا به نام بازگشت به بروکسل به منظور نهایی کردن طرح.

مبارزه بیش از بودجه اتحادیه اروپا است که چیزی از سنت در بروکسل و برجسته تقسیمات و اختلافات در منطقه است.

یک کارمند وارد درب کشویی تزئین شده با ستاره ها از اتحادیه اروپا (EU) پرچم در Berlaymont ساختمان مقر کمیسیون اروپا (EC) در بروکسل بلژیک در روز سه شنبه, ژان. 28 سال 2020. در آن زمان 32 سال و دو نخست وزیر و نزدیک به 30 رای در مجلس به رها کردن بریتانیا از اتحادیه اروپا و سخت ترین قسمت مذاکرات حتی آغاز نشده.

بلومبرگ

برخی از کشورها می خواهند یک بزرگتر بودجه به صندوق برنامه ها — مانند حمایت از حقوق بشر و امنیت در سراسر اتحادیه اروپا, در حالی که دیگران می خواهند به کمک کمتر به بلوک و در نتیجه کوچکتر بودجه. این مذاکرات حتی سخت تر داده می شود و انگلستان خروج از اتحادیه اروپا که برگ بلوک با کمبود مالی در حدود £55 میلیارد دلار ($71.3 میلیارد دلار) بیش از هفت سال است.

“به نظر من واضح گردیده است از ابتدا. ما نمی توانیم به انجام بیشتر با کمتر” Kyriakos Mitsotakis یونانی نخست وزیر گفت: CNBC پنج شنبه.

در همین حال نخست وزیر لوکزامبورگ گفت CNBC همتایان او نمی تواند فراموش نکنید که کمک به بودجه اتحادیه اروپا منافع آن است. “مشکل این است که بسیاری از ما … فقط یک ماشین حساب برای دیدن آنچه در آن هزینه … برای کشور, برای مثال, آن را 1.50 یورو در روز و نباید فراموش کنیم که ما را به آزادی: آزادی از جنبش برای شرکت های … بزرگترین دموکراسی در جهان” Xavier Bettel گفت: پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>