آن شده است یک هفته برای سهام اما این ETF صادر کننده می تواند به شما کمک کند “بافر” در برابر تمام نوسانات

آن شده است یک هفته برای سهام وجود دارد اما یک شرکت است که می تواند به شما کمک کند آب و هوا آن نوسانات با استفاده از ETFs.

مبتکر مدیریت سرمایه دارای مجموعه ای از ETFs با ساخته شده است در “بافر” برای پنج بازار گسترده تر شاخص: شاخص S&P 500 و Nasdaq 100 راسل 2000, MSCI EAFE و بازارهای نوظهور MSCI شاخص. شرکت تماس آنها تعریف شده نتیجه ETFs که آنها می گویند کمک به محافظت از سرمایه گذاران از نوسانات بازار به حرکت نزولی.

وجود دارد ساخته شده است در “بافر سطوح” در ETFs که پرچین سرمایه گذاران از 9 درصد نزولی, 15% نزولی و یا 30 درصد رسید که بسته به سطح آنها را انتخاب کنید. مبتکر ارائه می دهد یک بافر ETF قدرت بافر ETF و فوق العاده بافر ETF برای هر ماه از سال (متناظر با آنها به ترتيب با بافر سه سطح).

در مجموع وجود دارد 38 تعریف شده نتیجه ETFs که پوشش گسترده ای پنج شاخص های بازار.

با این ETFs سرمایه گذاران “را یک فرصت برای دریافت به بازار می دانم که آنها باید یک بافر در حرکت نزولی, اما [نیز بدانید که] آنها در حال رفتن به مشارکت در حرکت صعودی” گفت: مبتکر مدیر عامل شرکت بروس اوراق قرضه در CNBC “ETF لبه” چهارشنبه.

اما با توجه به این که ETFs در انجام یک ساخته شده در بافر وجود دارد یک کلاه به چقدر صعودی سرمایه گذاران می توانید بسته به بافر سطح آنها را انتخاب کنید. 9 درصد بافر سطح بازده بازده بالاتر از 30 درصد نزولی بافر سطح.

“چه شما در حال انجام است و شما از دست دادن برخی از پتانسیل حرکت صعودی به نزولی بافر” پیوند گفت.

و از آنجا که ماه های مختلف تنظیم مجدد آستوریا, نمونه کارها مشاوران’ جان Davi معتقد است که ETFs ارائه کمتر سنتی بازی برای سرمایه گذاران است.

“من فکر می کنم این است یک جایگزین برای افرادی که نمی خواهید به بیرون رفتن و خرید خود قرار می دهد انتخاب خود اعتصاب کرده اند و به جمع گزینه های سررسید,” Davi خود شرکت بنیانگذار و مدیر سرمایه گذاری افسر گفت: در همان “ETF لبه” ، “این چیزی است که من فکر می کنم ETF در حال انجام است.”

مبتکر تنظیم شده است به لیست خود را از آوریل سری از بافر ETFs در مارس 2nd, با توجه به شرکت و محصول سایت. آن تعریف شده نتیجه ETFs گذشت 2 میلیارد دلار علامت گذاری در دارایی های تحت مدیریت این هفته است.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>