دولت اعلام کرده است که یک شعار جدید برای مرحله بعدی مبارزه با کروناویروس – اما از آن شده است به طور گسترده ای استقبال می شود.

پس “اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی می کند, محافظت, بیمه خدمات درمانی”, انگلیسی در حال حاضر که به “اقامت هشدار و کنترل این ویروس زندگی را نجات دهد”.

اما بسیاری از آنها انتقاد عبارت به خصوص این ایده که مردم باید هشدار برای یک ویروس است که خود طبیعت نامرئی.

هری پاتر نویسنده جی کی رولینگ در توییتر نوشت: “آیا coronavirus رخنه در اطراف جعلی سبیل و عینک ؟ اگر ما رها نگهبان آن را لغزش ما Micky فین? چه جهنم است ‘هشدار’ قرار است برای چیست؟”

اندی برنهام کار شهردار, Greater Manchester, توییتی که آن را “احساس برای من مثل یک اشتباه به من به رها روشن” در خانه بماند پیام.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Dave Ward, دبیر کل ارتباطات اتحادیه کارگران می گوید: “این پیام از این دولت در طول این بحران شده است و در مجموع شوخی اما شعار جدید آن طول می کشد به یک سطح جدید.”

بیشتر از Covid-19

وی افزود: “Stay alert این یک ویروس مرگبار یک گورخر عبور.”

نویسنده و کمدین آدم کی اضافه شده که این امر می تواند “دشوار است به ماندن هشدار به چیزی که 0.0001 نشان داده می شود در قطر است. این بیماری همه گیر است که به عنوان بسیاری از خوشه به عنوان یک کوروناویروس”.

Junior, دکتر, جولیا سایمونز در توئیتر خود نوشت: “لطفا کسی که می تواند بگوید بوریس coronavirus است نه فیزیکی ضارب? شما نمی توانید اقامت هشدار به RNA تک رشته.”

شعار است که انتظار می رود به طور رسمی نشان داد نخست وزیر بوریس جانسون در این شب به عنوان بخشی از یک coronavirus سیستم هشدار دهنده.

این سیستم دارای پنج سطح است که ارائه یک مسیر به پایان مستند محدودیت.

آقای جانسون را می خواهیم کارگران که از خانه کار می کند شروع به بازگشت به محل کار خود را در حالی که زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

او را به صندلی نشست اضطراری کمیته کبرا با وزرای کابینه رهبران تفویض ملل و شهردار لندن صادق خان قبل از 7ساعت قبل از ثبت آدرس.

بیش از 31,000 نفر کشته شده اند در انگلستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de