ایتالیا مرگ و میر پیشی 10,000 به عنوان نخست وزیر هشدار نسبت به افزایش ‘ملی غرایز’

CREMONA, ایتالیا – مارس 29: (تنها استفاده تحریریه) یک پرستار مرد است که تحویل گرفتن از پرستار سر در کرمونا بیمارستان در تاریخ 29 مارس سال 2020 در کرمونا, ایتالیا.

مارکو Mantovani

Coronavirus شیوع ندارد نشان دادن هر گونه عمده نشانه هایی از کاهش در ایتالیا که در آن مرگ و میر پیشی گرفته 10,000 بیش از آخر هفته.

ایتالیا شده است این بدترین آمار کشور توسط pandemic تا کنون در اروپا با بالاترین تعداد مرگ و میر و موارد در میان آن 60 میلیون نفر از شهروندان. در این کشور دست و پنجه نرم با شیوع پس از آن موارد ظهور در اواخر فوریه تحمیل یک ملت-شبکه مستند در اوایل ماه مارس.

“ما در حاد ترین فاز” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: روزنامه ال پایس یکشنبه.

شده اند وجود دارد 97,689 تایید موارد در مجموع که شامل 13,030 بهبود و 10,779 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار و ارقام از دولت ایتالیا منتشر شد یکشنبه شب.

“کارشناسان هنوز محتاط اما از آن است که معقول و منطقی به فکر می کنم که ما در نزدیکی قله” کونته اضافه شده است.

وجود دارد در حال رشد ترس در جنوب ایتالیا وجود دارد که می تواند به افزایش موارد در روزهای آینده. شیوع این بیماری در کشور شده است اکثر متمرکز در آن صنعتی شمال انجامید.

لیورنو ایتالیا, مارس 29: یک آشپز پیتزا آماده پیتزا در حالی که با پوشیدن ماسک محافظ در پیتزا فروشی خود را که به روی عموم بسته است در تاریخ 29 مارس سال 2020 در لیورنو ایتالیا. در ایتالیا پیتزا فروشی بسته شده اما تحویل خانه مجاز است.

لورا Lezza

Vincenzo de Luca, فرماندار منطقه کامپانیا, هشدار هفته گذشته در نامه ای به دولت داده است که امکان واقعی که وجود خواهد داشت یک فاجعه در جنوب.” در کل جنوب کشور کمتر توسعه یافته و به احتمال زیاد به صورت بزرگتر و چالش های که در پاسخ به این ویروس.

اولین موارد Covid-19 پدید آمده در شمال ایتالیا. اما زمانی که برای اولین بار مستند اقدامات معرفی شدند, آنها فقط اعمال آن منطقه که بدان معنی است که بسیاری از ایتالیایی ها بازگشت به خانه خود را در مناطق جنوب بالقوه گسترش این ویروس در سراسر کشور است.

روزانه را افزایش می دهد سقوط در اسپانیا

در ضمن در اسپانیا, مقامات هستند که با احتیاط خوش بینانه در مورد شیوع داشتن متوجه کاهش تعداد موارد جدید بیش از آخر هفته.

فرناندو سیمن سر اسپانیا مرکز بهداشت و درمان اضطراری به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه که “نیاز به مراقب باشید در مورد آخرین آمار و ارقام” اما اشاره کرد که 13 درصد افزایش موارد جدید در روز شنبه و پس از 9 درصد افزایش موارد جدید روز بعد.

اسپانیا گزارش کرده است در مجموع 78,797 موارد تایید شده که 14,709 بهبود از بیماری و 6,528 فوت کرده اند با توجه به اعداد منتشر شده توسط دولت اسپانیا در روز یکشنبه.

اروپا چالش

Coronavirus شیوع تکان دادن سیاست اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) با متداول شدن, پیر تفرقه بین 27 کشور عضو.

ایتالیا و اسپانیا کشورهایی با بیشترین موارد مرگ و میر ناشی از این ویروس خواسته اند برای بیشتر اروپا به عنوان حمایت از شیوع بیماری به ارمغان آورده است اقتصاد خود را متوقف کند.

اما برخی از اتحادیه اروپا و سازمان ملل تمایلی به اقدامات بی سابقه ای در کمک به این کشورها به دلیل خطر انداختن افکار عمومی در کشورهای خود.

“اگر اتحادیه اروپا زندگی نمی کنند تا به آن حرفه و نقش آن در این تاریخی وضعیت شهروندان باید اعتماد به نفس بیشتری در آن خواهد شد و یا آنها را به طور دائم از دست دادن آن؟,” ایتالیا با کونته خواسته در مصاحبه با ال پایس.

او افزود که این خطر بالاتر ضد اتحادیه اروپا تمایلات بود “آشکار” به عنوان یک نتیجه. “ملی غرایز در ایتالیا بلکه در اسپانیا و جاهای دیگر خواهد شد بسیار قوی تر اگر اروپا است تا به وظیفه” او گفت:.

ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و شش دیگر کشورهای اتحادیه اروپا بر این باورند که کشورهای منطقه یورو به عنوان یک ارز باید موضوع مشترک بدهی. این ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش تاثیر اقتصادی این ویروس در سراسر همه نهفته ملل.

اما شش ساعت تماس میان سران اتحادیه اروپا از دولت به پایان رسید پنج شنبه با هیچ عمده در نتیجه, با هلند و آلمان مسدود کردن چشم انداز مشترک اروپا صدور.

این ایده به اصطلاح “تاج اوراق قرضه” است که توسط این لحاظ مالی محافظه کار سازمان ملل در شمال اروپا است. به طور کلی آنها نمی خواهند مرتبط با شدت مدیون ملت.

“در اروپا و جهان در بزرگ آن باید به همه کسب و کار هر کشور چگونه معاملات با بحران از آنجا که ما نمی خواهد به بازگشت به حرکت افراد و کالاها و خدمات در سراسر اتحادیه اروپا تا زمانی که این بحران بهداشتی تحت کنترل در تمام کشورهای عضو” Erik Nielsen اقتصاددان ارشد در UniCredit گفت: در یک یادداشت یکشنبه.

“بنابراین به نظر می رسد معقول و منطقی به من که هزینه تست ساختمان اقدامات پیشگیری و درمان را به اشتراک گذاشته در سراسر اروپا,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>