پزشکی کارگر با پوشیدن یک ماسک صورت مذاکرات بر روی تلفن همراه خود را در داخل کروناویروس جدید مراقبت ويژه از برشا Poliambulanza بیمارستان لومباردی در 17 مارس سال 2020 است.

پیرو CRUCIATTI

تعداد افرادی که فوت کرده اند از coronavirus در ایتالیا آمار 3,405 با توجه به رویترز معنی این کشور در حال حاضر گزارش شده مرگ و میر بیشتر نسبت به چین به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

مرگ و میر در چین که در آن coronavirus آغاز شده در ووهان در استان هوبئی در اواخر سال 2019 در حال حاضر می ایستد در 3,249 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

پس از فراگیر از طریق چین در اوایل سال 2020 این ویروس به اروپا که در ایتالیا و به خصوص شمال منطقه لمباردی است که به مالی hub میلان — شد کانون.

این کشور مانند بسیاری دیگر در اروپا همچنان تحت مستند به عنوان مقامات در تلاش برای بنیادی انسان هزینه از ویروس.

در ضمن در روز پنج شنبه, چین گفت که وجود نداشت جدید داخلی انتقال از coronavirus در کشور برای اولین بار پس از آن شیوع اگر چه 21 “وارداتی” عفونت تایید شد در پکن به عنوان افراد در بازگشت از سفر خارج از کشور.

مقامات بهداشت در ایتالیا روز پنجشنبه گفت که شمار کشته شدگان افزایش یافته است توسط 427 در 24 ساعت گذشته و پس از 475 مرگ و میر ثبت شده روز قبل از.

وجود دارد بیش از 230,000 تایید موارد این ویروس در سراسر جهان و حداقل 9,325 زندگی گرفته شده توسط این بیماری با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de