فلورانس, ایتالیا – مارس 26: کارگران همچنان به تولید یتیم مواد مخدر و حشیش پزشکی در حالی که تولید مواد ضد عفونی کننده آغاز شده است و در داخل Stabilimento Chimico Farmaceutico Militare (نظامی شیمیایی گیاه دارویی) برای Coronavirus اضطراری در مارس 26, 2020 در فلورانس, ایتالیا.

لورا Lezza

Coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 8,000 در ایتالیا, پاک کردن برخی از امید دیده می شود در اوایل این هفته زمانی که تعداد مرگ و میر گزارش شده به نظر می رسید که آهسته.

جنوبی کشور اروپایی است و تلاش برای مهار این ویروس پس از اولین موارد تایید شده پدید آمده در ماه فوریه است. ایتالیا است که در ملی مستند از اوایل ماه مارس به بیش از دو برابر تعداد مرگ و میر نسبت به چین که در آن شیوع اول ظهور در ماه دسامبر.

مرگ و میر افزایش 662 روز پنج شنبه با توجه به آخرین اطلاعات وارد شده توسط ایتالیا عمران سازمان حفاظت آوردن تعداد به 8,165 از 7,503.

وجود داشته است برخی از امیدهای اولیه در اوایل این هفته است که این گسترش می تواند کاهش. مرگ و میر در روز دوشنبه شده بود کوچکترین افزایش در چهار روز. که تلف شده است با جدید ترین آمار و ارقام.

به عنوان پنج شنبه, ایتالیا, ثبت نام شده بود 80,539 موارد COVID-19 که 10,361 بیماران بهبود, با توجه به داده ها از مقامات ملی.

در ضمن بیش از 5000 نفر به ترتيب در نقض ملی مستند قوانین روز چهارشنبه با توجه به داده ها از دولت ایتالیا ، کسانی که مستند نقض قوانین صورت می تواند جریمه بین 400 تا 3000 یورو ($440 و $3,300).

اسپانیا و مرگ و میر نیز بالاتر از چین

در ضمن در اسپانیا مرگ و میر افزایش یافته است 655 در پنجشنبه آوردن مجموع به 4,089 تا کنون; با توجه به

از دولت اسپانیا. در چین و مرگ و میر در 3,291; با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما در مواجهه با دشمن است که ما نمی دانیم که در همه است که حرکت سریع و در تکامل ثابت,” اسپانیایی وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: پنج شنبه.

مادرید, اسپانیا – مارس 24: کارکنان و اعضای خانه جنازه آنتونیو الورز صحبت با یک عضو نظامی اضطراری واحد (UME) و محلی پلیس در ورود به بازار Palacio de Hielo که یخ استفاده می شود به عنوان یک سردخانه با توجه به محلی خانه های مراسم تشییع جنازه بودن بیش از ظرفیت با توجه به COVID-19 مارس 24, 2020 در مادرید اسپانیا است.

پاتریشیا J. Garcinuno

اسپانیا و ایتالیا شده اند به شدت آمار شیوع اما این ویروس در سراسر این قاره است. به عنوان یک نتیجه اقتصاددانان انتظار تلفظ بحران اقتصادی در منطقه است.

در این زمینه رهبران اتحادیه اروپا موفق به تصویب اقدامات جدید برای کاهش تاثیر اقتصادی از این ویروس در طول تماس های ویدئویی در روز پنج شنبه.

“اگر ما نمی آیند با هم در حال حاضر من نمی دانم زمانی که ما خواهد شد” پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کوستا به خبرنگاران گفت: پس از صحبت با همتایان اروپایی.

یک فرصت از دست رفته?

جنوبی و کشورهای اروپایی از جمله پرتغال و اسپانیا و ایتالیا را تحت فشار قرار دادند به صورت مشترک اروپا صدور به عنوان یک ابزار مالی برای کمک به اقتصاد خود است. این ایده اغلب لقب را به عنوان “تاج اوراق قرضه” شده است به شدت مخالف بیشتر از لحاظ مالی محافظه کار کشورها مانند هلند, آلمان و اتریش.

وقتی پرسید که آیا پنج شنبه بحث و گفتگو شد یک فرصت از دست رفته برای بلوک برای نشان دادن همبستگی الکساندر د Croo, بلژیک, وزیر مالیه گفت: “من فکر می کنم تا.”

او توضیح داد که بحران کنونی به عنوان یک “نامتقارن شوک است.”

“از طریق اروپا همه کشورها نهفته هستند اما برخی از کشورها تحت تاثیر, بسیار, بیشتر,” او گفت:, و اضافه کرد که یکی از تفاوت های بزرگ از بحران بدهی های مستقل است که این ویروس صدمه زدن به اقتصاد از اندازه از ایتالیا و اسپانیا نه فقط به اندازه یونان.

این نیاز به یک جسورانه پاسخ از کشورها که همان ارز او پیشنهاد کرد. وزرای دارایی منطقه یورو شده اند موظف به ارائه ایده های جدید برای حمایت از اقتصاد در مدت دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im