ایتالیا coronavirus تلفات خوشه دوباره به بیمارستان در مرکز مبارزه برای مقابله

پزشکی کارگر با پوشیدن یک ماسک صورت مذاکرات بر روی تلفن همراه خود را در داخل کروناویروس جدید مراقبت ويژه از برشا Poliambulanza بیمارستان لومباردی در 17 مارس سال 2020 است.

پیرو CRUCIATTI

بیمارستان ها در ایتالیا لمباردی, کانون کشور coronvirus شیوع در حال رسیدن به نقطه جایی که آنها ممکن است قادر به درمان هر مورد جدید از این ویروس ایتالیا تلفات در نرخ ثبت.

امکانات پزشکی در لومباردی را “به زودی” بود قادر به کمک به کروناویروس جدید, موارد, منطقه, فرماندار Attilio فنتنا گفت: به عنوان او خواست هر کس به در خانه بماند.

“متاسفانه تعداد سرایت در حال سقوط آنها همچنان به بالا,” او گفت:. “ما به زودی قادر به دادن پاسخ به کسانی که بیمار” خبرگزاری ANSA گزارش شده است. “ماندن در خانه: اگر شما درک نمی کنند که ما باید تهاجمی تر.”

لومباردی ثروتمند منطقه در شمال ایتالیا که در آن کشور مالی hub میلان واقع شده است, است که در آن ایتالیا coronavirus بیماری آغاز شده است. آن باقی مانده است این منطقه بدترین آسیب دیده توسط ویروس تا کنون. در حال حاضر وجود دارد 12,266 موارد مثبت در لومباردی به دنبال 3,915 موارد در امیلیا-رومانا و 2,953 در ونتو داده ها از ایتالیا عمران سازمان حفاظت شنبه نشان داد.

به عنوان شیوع کروناویروس در ایتالیا همچنان به گسترش دولت گزارش شده است که با توجه به توسعه ملی مستند فراتر از آوریل 3.

تحت مستند قوانین شهروندان ایتالیایی تنها می تواند به ترک خانه های خود برای به دست آوردن غذا یا داروها (فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها تنها فروشگاه که باز باقی می ماند) و یا انجام دیگر خدمات ضروری و یا برای رفتن به محل کار.

اما ایتالیا با وزارت کشور گفت: 43,000 مردم گرفتار شده شکستن قفل قوانین در اولین هفته از کنترل با یک میلیون نفر در حال چک پس از 11 مارس زمانی که اکثر مکان های عمومی بسته شده است.

ایتالیا شمارش از coronavirus موارد و مرگ و میر شروع به پریدن کرد در روز چهارشنبه; 2,978 در حال حاضر از درگذشت coronavirus در ایتالیا 475 بیش از سه شنبه.

داده ها از ایتالیا عمران سازمان حفاظت و پشتیبانی توسط شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز مشخص شده که یک رکورد افزایش در تعداد مرگ و میر روزانه. در روز سه شنبه وجود داشته است 345 مرگ و میر بیشتر از روز قبل.

تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور همچنین در ادامه به افزایش چشمگیری; از چهارشنبه 35,713 مردم در ایتالیا تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس (این تعداد شامل مرگ و میر و کسانی که بهبود از بیماری). تعدادی از عفونت بود تا 2,648 از شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>