ایتالیا coronavirus مرگ و میر بیش از دو برابر است که از چین — این ممکن است به همین دلیل

پزشکی کارگر در دنده محافظ تمایل به بیمار در مارس 24, 2020 در جدید COVID 3 سطح مراقبت ويژه برای coronavirus COVID-19 موارد در Casal Palocco بیمارستان در نزدیکی رم در کشور مستند با هدف توقف گسترش COVID-19 (جدید coronavirus) بیماری همه گیر.

آلبرتو Pizzoli | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جمعیت, رفتار اجتماعی و پایین تر تست ظرفیت تنها برخی از دلایل که چرا ایتالیا و اسپانیا بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان از coronavirus کارشناسان بهداشت گفت: CNBC.

ایتالیا گزارش کرده است بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر ناشی از چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال 2019. از صبح روز جمعه وجود نداشته است 8,215 مرگ و میر در ایتالیا در مقایسه با 3,291 در چین با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در همان زمان در اسپانیا مرگ و میر به شدت افزایش یافته است در روزهای اخیر است و در حال حاضر در 4,365 — همچنین به طور قابل توجهی بالاتر از چین است. نگران کننده آمار و ارقام مطرح شده سوالات در مورد آنچه که در پشت این کشورهای اروپایی نرخ مرگ و میر بالا.

دو کارشناسان بهداشت گفت: CNBC دلایل متعددی وجود دارد.

آهسته پاسخ

“وجود دارد مقدار زیادی از گسترش قبل از اینکه مردم متوجه (این ویروس در حال حاضر)” الکساندر ادواردز, یک متخصص ایمونولوژی از دانشگاه ریدینگ گفت: CNBC دوشنبه در مورد وضعیت در ایتالیا.

او توضیح داد که در بسیاری از کشورهای اروپایی مردم فرض وقوع “یک مشکل در جای دیگر” و اولیه این نگرش منجر به گسترش سریع این ویروس در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا.

چین در ووهان منطقه که در آن ویروس نشات گرفته شده است خاموش از بقیه جهان از اواسط ژانویه. منطقه را تا حدی بلند آن مستند در اوایل ماه آوریل داده شده است که وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده برای چند روز.

در حقیقت افراطی مستند به نظر می رسد که اثر مثبت اما در آن زمان این تصمیم را بگویید 11 میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه به نظر می رسید بیش از حد شدید برای بسیاری از, و بدون تضمین موفقیت است.

ایتالیا اجرا شده خود را برای اولین بار مستند اقدامات در اواخر فوریه در 11 شهرداری ها در بخش شمالی کشور. در سراسر کشور مستند تنها در جای خود قرار داده در مارس 9. “ایتالیا شد کمی پشت” ادواردز گفت: CNBC.

تست ظرفیت

میزان مرگ و میر نیز مربوط به چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش برای ویروس, Michael Tildesley متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه وارویک گفت CNBC پنج شنبه از طریق تلفن. اساسا بیشتر افرادی که به آزمایش بهتر است مقامات می تواند پاسخ.

به عنوان یک نتیجه در مکان های که در آن بسیاری از مردم در حال آزمایش و به سرعت مانند چین تعداد مرگ و میر است که به عنوان بالا به عنوان آن دیده می شود در ایتالیا و اسپانیا که در آن تنها شهروندان نشان دادن علائم کروناویروس در حال آزمایش هستند.

ادواردز افزود که در چین افراد مبتلا به این ویروس شناسایی شدند به سرعت و جدا شده در سیستم بهداشت و نه در خانه و همان چیزی است که در ایتالیا اتفاق افتاده است.

جمعیت

وجود دارد یک “ترکیب دو از عوامل خطر” در ایتالیا با توجه به ادواردز. او توضیح داد که اولین گروه از مردم را به گرفتن آمار توسط این ویروس در این کشور شد و افراد مسن.

OECD داده ها نشان می دهد که ایتالیا دومین جمعیت در جهان و پس از ژاپن است. کسانی که سن بالای 60 هستند که در معرض خطر داشتن علائم شدید از ویروس.

“هر یکشنبه (جوان ایتالیایی) به دیدن پدربزرگ و مادربزرگ خود آنها بوسه آنها رفتن به کلیسا و یا وعده های غذایی با هم” ادواردز CNBC گفت و اضافه کرد که این تماس با افراد مسن کمک به گسترش این ویروس در سراسر ایتالیا.

حتی اگر اسپانیا ندارد یکی از قدیمی ترین جمعیت های جهان را coronavirus نیز هدف قرار دادن این رده سنی سخت است. داده ها را از دولت اسپانیا نشان داده است که این گروه سنی با بالاترین تعداد موارد هستند: 50-59; 70-79; و بالای 80.

اسپانیا مشابه فرهنگ خانواده به ایتالیا که به گفته کارشناسان نشان می دهد که تماس بین جوانان و افراد مسن است کمک به تعداد بالاتر از مرگ و میر.

“بخشی از آن نیز فرهنگی” Tildesley از دانشگاه وارویک گفت:, و اضافه کرد که چین شاهد سطح بالاتری از انطباق با مستند اقدامات در مقایسه با اروپا است.

سرانجام, شده اند وجود دارد برخی از پیشنهادات است که تفاوت در انواع داروهای مورد استفاده در اروپا در مقایسه با چین ممکن است تا به حال تاثیر بر coronavirus مرگ و میر. اما ادواردز از خواندن دانشگاه گفت: آن را سخت می گویند که آیا “شرق در مقابل غرب” پزشکی ساخته شده تفاوت در این مورد.

در این جزوه از Comunidad de Madrid, سلامت کارگران آماده به دریافت اولین بيماران مبتلا به کروناویروس در Ifema مجموعه نمایشگاهی در تاریخ 22 مارس سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

Comunidad de Madrid | گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>