ایتالیا و پاکستان برای اجرای ‘عظیم شوک درمانی” در برابر coronavirus

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته صحبت می کند در طول یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در رم Chigi کاخ زیر وزیران در جلسه هیئت دولت اختصاص داده شده به corinavirus بحران در 4 مارس سال 2020 است.

واژن, FABI

نخست وزیر ایتالیا قول داد جمعه به استقرار یک “عظیم شوک درمانی” در قالب محرک اقتصادی به عنوان coronavirus را نگه می دارد در سراسر کشور و هل را به سمت رکود است.

این کشور بیشترین نهفته تا کنون در اروپا توسط یک ویروس است که شروع در چین در اواخر سال گذشته. بیش از 16 میلیون نفر از شهروندان تحت قرنطینه در شمال این کشور بیش از 360 نفر کشته شده اند و بیش از 7000 تست مثبت برای ویروس.

“ما با استفاده از یک شوک درمانی” نخست وزیر جوزپه کونته از ایتالیا گفت: la Repubblica, روزنامه, پنج شنبه, به گزارش رویترز،.

“برای بیرون آمدن از این اورژانس ما همه با استفاده از انسانی و منابع اقتصادی,” او اضافه شده است.

دولت ایتالیا متعهد هفته گذشته به صرف 7.5 میلیارد یورو ($8.5 میلیارد دلار) به منظور کاهش تاثیر اقتصادی از شیوع بیماری است. آخرین نظرات از نخست وزیر نشان داد که بیشتر محرک اقتصادی می تواند در جریان است.

دولت ایتالیا کشور و بانک مرکزی در حال حاضر در حال تحصیل در یک کشور تضمین طرح است که می تواند حمایت بانک ها که استراحت قوانین برای خانواده ها و شرکت های ایتالیایی معاون وزیر اقتصاد روز دوشنبه گفت:.

در هر صورت و هر چه به جزئیات آن روشن ‘مرزی از سیاست ریاضت اقتصادی’ عبور است در اروپا

Erik Nielsen

اقتصاددان ارشد در UniCredit

در این راستا تحلیلگران انتظار دارند که اقتصاد ایتالیا به قرارداد این سال است. Berenberg بانک است و پیش بینی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) به سقوط 1.2% در این سال از قبل پیش بینی 0.3% انقباض.

“با شانس, ایتالیایی, پاسخ حداقل می تواند کمک به کاهش سرعت پیشرفت ویروس, دادن, ایتالیایی, نظام سلامت و دیگر کشورها زمان بیشتری برای آماده شدن برای افزایش بیشتر در موارد” Berenberg بانک گفت: در یک یادداشت دوشنبه.

“اما فراتر از تاثیر مستقیم بر فعالیت های ایتالیایی اقدامات و احتمال این که دیگر نقاط اروپا ممکن است حرکت در همان جهت در هفته های آینده به احتمال زیاد به وزن به طور قابل توجهی بیشتر در مورد اعتماد به نفس کوتاه مدت” این بانک نیز گفت.

میلان ایتالیا – مارس 08: مردم نشستن در یک اتوبوس در مارس 08, 2020 در میلان, ایتالیا. نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد یک شبه “اورژانس ملی” با توجه به شیوع کروناویروس و اعمال قرنطينه در لومباردی و ونتو مناطق که شامل تقریبا یک چهارم از جمعیت کشور.

استفانیا D’alessandro

بهانه ای برای صرف بیشتر ؟

منطقه یورو 19-عضو منطقه که سهام یورو به طور سنتی تقسیم بین کشورهایی که بدهی بالا شمع و می خواهید به صرف و حتی بیشتر از کشورهای دیگر است که بیشتر از لحاظ مالی محافظه کار.

“این COVID-19 شیوع بنابراین تشکل دیگری در قسمت سالانه جستجو برای دلایل به تحمل انحراف از قوانین مالی به خصوص در ایتالیا” تحلیلگران در شرکت تحقیقات Teneo گفت: در تبصره پنج شنبه.

کشورهای منطقه یورو هستند نه به معنای بدهی دولت شمع بالاتر از 60 درصد از آنها GDPs و کسری بالاتر از 3 درصد است. در ایتالیا, بدهی های عمومی است که در 134 درصد از تولید ناخالص داخلی.

صحبت های روز دوشنبه, ایتالیایی, معاون وزیر اقتصاد قول داد برای بازگشت به تثبیت مالی به عنوان به زودی به عنوان اپیدمی رسیده است.

در آلمان که دولت آن است که اغلب مورد انتقاد قرار نیست افزایش هزینه های یکشنبه اعلام کرد که این کمک خواهد کرد که شرکت های ضربه توسط ویروس. ایده این است که شرکت قادر خواهد بود به ادعای یارانه ها برای کمک به کارگران در کاهش ساعات کار تا پایان سال گزارش رویترز.

“در هر صورت و هر چه به جزئیات آن روشن ‘مرزی از سیاست ریاضت اقتصادی’ عبور است در اروپا” Erik Nielsen اقتصاددان ارشد در UniCredit گفت: در یک ایمیل یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>