ایتالیا نزدیک به تمام مدارس و دانشگاه ها به مدت دو هفته به عنوان coronavirus تلفات

یک سرمایه گذاری گارد (Guardia di Finanza) انجام و کنترل می دهد نشانه به رانندگان در یک بررسی نقطه در ورودی شهر کوچک Zorlesco جنوب شرقی میلان در تاریخ 24 فوریه سال 2020 است.

میگوئل مدینه

دولت ایتالیا اعلام خواهد کرد آن را به طور موقت نزدیک ملت مدارس و دانشگاه ها با توجه به شیوع کروناویروس, با توجه به رسانه های محلی و انتخاب منبع با کشور وزیر آموزش و پرورش گفت: تصمیم نهایی هنوز ساخته نشده است.

دولتی RAI radio و ANSA و LaPresse آژانس های خبری گزارش دادند که ایتالیایی برتر جوزپه کونته در موافقت کرده بسته شدن در جلسه هیئت دولت است. اما وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina به خبرنگاران گفت که هیچ چیز نهایی نشده است و تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده در چند ساعت آینده.

این بسته خواهد بود در اثر از پنج شنبه تا اواسط ماه مارس و می آید به عنوان مقامات مبارزه برای مهار گسترش coronavirus.

اوایل روز چهارشنبه ایتالیا تا به حال افتخار مشکوک بودن بدترین کشور آسیب دیده از coronavirus در خارج از آسیا با داشتن پیشی گیرد و ایران از نظر تعداد مرگ و میر و عفونت های ناشی از ویروس است.

مرگ و میر در ایتالیا شروع به پریدن کرد و به 79 روز سه شنبه از یک مقام رسمی در مجموع 52 روز دوشنبه. از صبح روز چهارشنبه وجود دارد 2,502 موارد این ویروس در ایتالیا با توجه به گزارش رسانه های ایتالیایی است که به روز جلوتر از روزانه رسمی تعداد منتشر شده توسط ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از هر شب.

ایتالیا coronavirus اعداد به حال پیشی گرفتن ایران رسمی عفونت تعداد تا جمهوری اسلامی را منتشر کرد آخرین آمار عفونت و تعداد مرگ. در روز چهارشنبه را اعلام کرد که 92 نفر مرده بود از coronavirus و 2,922 تا به حال آلوده شده است. حدس و گمان وجود دارد بیش از دقت و ایران چوب خط حساب کردن از این بیماری همه گیر.

شیوع کروناویروس اتحاد محور در ایتالیا ثروتمند مناطق شمال لومباردی (با 1,520 موارد) ونتو (307 نفر) و Emilia-Romagna (420 موارد). اما آن را به سراسر کشور گسترش یافته و در حال حاضر تنها یک نفر از ایتالیا را در 20 منطقه بایه d’سالینی است و در عین حال به ثبت یک مورد.

ایتالیا با مقامات بهداشت گفت: آنها ممکن است راه اندازی یک جدید قرنطینه منطقه یک به اصطلاح قرمز منطقه سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس رویترز گزارش داد.

“هیچ یک از ما می تواند مطمئن شوید که در مورد آینده تکامل از بیماری است. این مهم در هفته به درک آنچه اتفاق خواهد افتاد” آنجلو Borrelli رئیس حفاظت مدنی آژانس گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. جدید قرنطینه منطقه می تواند اعلام کرد در اطراف شهر برگامو در شمال شرقی میلان به سعی کنید به ساقه یک افزایش شدید در موارد وجود دارد.

دولت ایتالیا در حال حاضر راه اندازی مناطق قرمز در لومباردی و ونتو در آن وجود دارد یک ترکیب 11 شهر قرنطینه با هیچ ساکنان مجاز به ترک. زندگی عمومی شده است به شدت آسیب دیده در این مناطق و همچنین در “مناطق زرد” که در آن حرکت آزاد مجاز است اما مدارس و سالن های ورزشی و بسیاری از کافه ها و رستوران ها بسته شده است.

توصیه هایی نیز گزارش فرستاده شده به ایتالیا با وزارت بهداشت برای همه ایتالیایی ها نه فقط کسانی که در بیشترین مناطق آسیب دیده گفت که افراد مسن باید در خانه بماند و چیزی که باید از مکان های شلوغ با قیاس.

ایتالیا بیمارستان ها و به خصوص کسانی که در شمال کشیده می شوند. یک راننده آمبولانس برای بیمارستان ها در کدگنو و لدی هر دو در “منطقه قرمز” در لومباردی گفت: La Repubblica روزنامه که مقامات انتظار برای دیدن اگر این بیماری همه گیر را گذرانده بودند و یا اینکه “اورژانس هنوز در آغاز راه است.” “ساعت (خواهد بود) قاطع اگر عفونت گسترش آن سخت خواهد بود,” او گفت:.

چین در حال حاضر گزارش موارد که آمده اند از ایتالیا. معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس گفت که ایالات متحده غربالگری تمام مسافران آینده پروازهای مستقیم از ایتالیا (و همچنین کره جنوبی) و مجارستان حامل Wizz هوا بود و آخرین شرکت هواپیمایی به قطع برخی از پروازها عمدتا به ایتالیا از مارس 11.

کشیدن در اروپا

وجود گسترده انتظارات است که اقتصاد ایتالیا خواهد وارد یک رکود اقتصادی به دلیل شیوع. ایتالیا, این منطقه یورو سومین اقتصاد بود مشکل ساز عضو از ارز واحد در بلوک و حتی قبل از آن را تبدیل به یکی از کشورهای بدترین آمار coronvirus در خارج از چین است. ایتالیا قبلی تنها انتظار می رود به رشد ناچیز 0.5% در سال 2020 است.

Giovanni Di لیتو, مدرس بین المللی کسب و کار و اقتصاد در دانشگاه موناش استرالیا گفت: ایتالیا می تواند کشیدن کشورهای دیگر را با آن.

“ایتالیایی اقتصاد را به رکود احتمالا پایین کشیدن بقیه اروپا به ویژه آن دسته از کشورهایی که تولید و زنجیره تامین هستند بیشتر در ارتباط با ایتالیا مانند آلمان و فرانسه و اتریش و کشورهای بالکان” او گفت: در یک یادداشت سه شنبه.

“این تاثیر احساس خواهد شد در سراسر اروپا پس از coronavirus بحران خواهد بود نقض و به خصوص از نظر رشد اقتصادی و سرمایه گذاری است.”

اصلاح: ایتالیا یکی از کشورهای بدترین ضربه coronavirus در خارج از چین است. نسخه قبلی misstated وضعیت آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>