ایتالیا گزارش دوم coronavirus مرگ به عنوان عفونت در سراسر جهان تصویب 77,000

دو نفر فوت کرده اند از coronavirus در ایتالیا در فضا از 24 ساعت.

یک مرد به نام, ایتالیایی, خبرگزاری Ansa به عنوان سابق شرکت ساخت و ساز صاحب آدریانو Trevisan در اواخر 70s بود در میان 30 مشکوک یا تایید موارد در ایتالیا تا کنون.

پدر-از-سه کشته در یک بیمارستان در پادوا در منطقه ونتو در شمال ایتالیا که در آن او پذیرفته شده بود همراه با فرد دیگری که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19بیماری ناشی از ویروس است.

A sign reading "Emergency Department Closed" at the entrance to a hospital in Codogno
تصویر: خواندن نشانه “اورژانس بسته” در ورود به یک بیمارستان در کدگنو
Streets of Codogno deserted of people on Saturday morning
تصویر: خیابان کدگنو خالی از مردم در صبح روز شنبه

دوم بیمار – یک زن – سپس درگذشت ساعت پس از در لومباردی یک منطقه نیز در شمال.

مرگ باعث شد که مقامات محلی در لومباردی و ونتو به تعطیل مدارس کسب و کار و رستوران ها.

اولین مورد مقامات قادر به ردیابی شیوع در ایتالیا بود که در 38 سال از کدگنو که اعتقاد بر این است که گرفتار این ویروس از یکی از دوستان که تا به حال در بازگشت از چین در ماه ژانویه است.

Ansa گزارش داد که او رفته بود به بیمارستان با علائم آنفلوانزا شده اند به خانه فرستاد.

بیشتر از Covid-19

او بازگشت و یک روز بعد و تایید شد به عنوان ویروس.

پس از ملاقات با دوست خود او بوده است در کار اجرای دو مسابقه در یک تیم فوتبال بود حداقل سه رستوران شام و جلسات کسب و کار.

در روز شنبه در کدگنو – یک روستای کوچک در حدود 7 مایل (11km) در شمال پیاچنزا – تصاویر نشان داد که در خیابان های خالی از مردم است.

رقصنده باله آموزش ماسک در میان شیوع کروناویروس

در دیگر coronavirus تحولات:

  • سرزمین اصلی چین گزارش یک سقوط بیشتر در جدید روزانه ویروس موارد در روز جمعه به 889 آوردن تعداد کل مشکوک و تایید موارد به 77,654 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در آمریکا
  • برخی از 2,360 اند:
  • 17 نفر کشته شده اند در خارج از سرزمین اصلی: پنج نفر در ایران در هنگ کنگ, دو, در, ایتالیا, دو, در کره جنوبی دو از الماس شاهزاده خانم کروز بوش در فرانسه و ژاپن و فیلیپین و تایوان
  • حدود 35 انگلیسی, مسافران در الماس شاهزاده کشتی قرنطینه در یوکوهاما ژاپن بودند در یک دولت-اجاره هواپیما به انگلستان, در شب جمعه,
  • در مجموع 634 مسافران کشتی کروز قرارداد COVID-19 از جمله چهار انگلیسی
  • معترضان در اوکراین حمله به اتوبوس حامل evacuees از چین به بیمارستان پس از یک ایمیل جعلی به اشتباه ادعا کرد برخی از در حال حاضر قرارداد این ویروس.
  • تاثیر شیوع کروناویروس در اقتصاد جهانی خواهد بود در میان موضوعات برای بحث و گفتگو در میان G20 مالی رهبران در طول مذاکرات خود را در ریاض در این آخر هفته
  • سازمان بهداشت جهانی تجزیه و تحلیل پیدا کرده است که از کسانی که دریافت coronavirus حدود 80 درصد علائم خفیف حدود 20 درصد تبدیل به جدی یا انتقادی و 2 درصد مرگ
Disinfectant is sprayed in front of the Shincheonji Church of Jesus in Daegu
تصویر: این Shincheonji کلیسای عیسی در Daegu شده است ضد عفونی

در همین حال کره جنوبی گزارش کرده است یکی دیگر از 142 مورد آوردن این کشور در مجموع 346. جدید موارد 91 نشات گرفته از یک بیمارستان در Cheongdo شهرستان که تعیین شده بود به عنوان یکی از “مراقبت های ویژه مناطق” توسط دولت است.

روز جمعه تایید 100 موارد باعث شده بود اعلام بهداشت و درمان اضطراری در جنوب شرقی شهر دائگو کره جنوبی چهارمین.

Disinfectant is sprayed in front of the Shincheonji Church of Jesus in Daegu
تصویر: این Shincheonji کلیسای عیسی در Daegu شده است ضد عفونی

نخست وزیر کره جنوبی چانگ Se-kyun گفت: دولت در تغییر تمرکز خود را به حاوی داخلی گسترش coronavirusنه فقط ورود آن از خارج از کشور.

یک زن در 50s شد کره جنوبی‘s دوم مرگ از COVID-19 روز جمعه پس از او منتقل شده از تعجب به جنوب شرقی شهر بوسان.

رئیس جمهور مون جائه در دستور اقدام فوری برای پیگیری کردن پیروان که به تازگی بازدید Daegu کلیسا و یک بیمارستان در جنوب شرقی شهر Cheongdo که در آن بسیاری از موارد گزارش شده است در سه روز گذشته.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

سازمان جهانی بهداشت گفت: افزایش موارد در کره جنوبی نیست سیگنال افزایش خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر به این موارد عمدتا مربوط به شناخته شده موجود در خوشه از عفونت.

چین حاکم دفتر سیاسی هشدار داد در روز جمعه نقطه عطف از شیوع این بیماری در کشور هنوز به عنوان آن گفت: این وضعیت در هوبئی استان که در آن سرچشمه باقی مانده شدید و پیچیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>