ایتالیا برنامه ای برای قفل کردن میلان منطقه کشور مرکز مالی در تلاش برای مهار coronavirus

دو گردشگران از آرژانتین با پوشیدن ماسک تنفسی راه رفتن در حالی که نگه داشتن یک نقشه سیاحتی و گردشگری در پیازا Duomo در میلان در 5 مارس. 2020.

پیرو CRUCIATTI

ایتالیا به مجموعه تحمیل مجازی مستند در آن ثروتمندترین و پرجمعیت ترین منطقه که شامل سرمایه مالی میلان به عنوان بخشی از تدابیر جدید اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

قوانین جدید شامل مردم گفتن نه را وارد کنید و یا ترک لومباردی است که به برخی از 10 میلیون نفر و همچنین 11 استان در چهار از ایتالیا 19 مناطق دیگر با توجه به پیش نویس یک فرمان دیده می شود خبر داد.

همه موزه ها و ورزشگاه های فرهنگی مراکز اسکی و شنا در استخرهای بسته شد در مناطق هدف با توجه به این حکم بود که به دلیل به اجرا در آمده است از یکشنبه اما به تعویق افتاد و پس از سیاستمداران محلی خواست زمان بیشتری برای بررسی محدودیت.

رئیس حفاظت مدنی آژانس گفت: این حکم خواهد بود ارائه شده در روز بعد پس از داده ها نشان داد تعداد coronavirus عفونت شروع به پریدن کرد بیش از 1200 در 24 ساعت گذشته.

با این حال در نیمه نخست وزیر جوزپه کونته در حال امضا کردن بر روی آن پس از پیش نویس درز باعث مقاومت مواجه از فرمانداران لمباردی و Emilia-Romagna, یکی دیگر از منطقه آسیب دیده.

تا کنون تنها چند محدود به مناطق شمال ایتالیا شناخته شده به عنوان “مناطق قرمز” شده اند قرنطینه.

اگر پیش نویس تایید شده است, ترک لغو خواهد شد برای همه بهداشت و درمان کارگران و مراسم عروسی و مجالس ترحیم و رویدادهای ورزشی معلق و کاری اتخاذ شود تا آنجا که ممکن است.

11 استان مبتلا هستند کسانی که در اطراف Modena Parma, Piacenza, Reggio Emilia و ریمینی در منطقه امیلیا-رومانا – ونیز پادوا و ترویزو در منطقه ونتو – آسته و آلساندریا در ناحیهای در شمال غربی ایتالیا و مرکز استان Pesaro and Urbino در منطقه مرکزی Marche.

همه مدارس و دانشگاه ها بسته خواهد شد در لومباردی و ذکر شده در استان حداقل تا آوریل 3. این هفته دولت اعلام کرد مدارس سراسر کشور خواهد بود بسته تا 15 مارس.

این بیماری همه گیر در حال حاضر وزن در ایتالیا به مبارزه اقتصادی و رم متعهد به صرف 7.5 میلیارد یورو ($8.5 میلیارد دلار) برای مقابله با شیوع و عواقب آن است.

“ما برنده خواهد شد’

فرمان دستور شهروندان به “مطلقا اجتناب از” یا ورود و یا خروج از مناطق ذکر شده و حتی برای جلوگیری از حرکت در اطراف دیگر برای موارد اضطراری و یا “کار ضروری دلایل” در مناطق تعیین شده.

کافه ها و رستوران ها خواهد شد مجاز به باز بماند تا زمانی که فاصله یک متر بین مشتریان را می توان تضمین شده است.

تعداد coronavirus موارد در ایتالیا و اروپا را بدترین آمار کشور رسیده 5883 در شنبه مدنی سازمان حفاظت گفت: بزرگترین روزانه افزایش از همه گیری آغاز شد بیش از دو هفته پیش.

مرگ و میر به دلیل شدت عفونی ویروس بودند تا 36 به 233 رئیس آژانس آنجلو Borrelli یک کنفرانس خبری گفت.

این بیماری برای اولین بار تایید کرد در ایتالیا 15 روز پیش باقی می ماند و عمدتا محور در مناطق شمالی به خصوص لمباردی اما موارد را در حال حاضر تایید شده است در هر یک از این کشور در 20 منطقه با مرگ و میر ثبت شده در هشت نفر از آنها را.

روز جمعه دولت تصویب طرح استخدام تا 20,000 جدید پزشکان و پرستاران برای پاسخ به اورژانس.

لومباردی, Emilia-Romagna و ونتو 85 درصد از ملی موارد کلی و 92% از ثبت مرگ و میر.

“ما برنده این نبرد خواهد شد اگر ما شهروندان اتخاذ یک مسئول نگرش و تغییر راه خود را از زندگی” Borrelli گفت:

در بدترین مناطق آسیب دیده, ایتالیا, بیمارستان در حال رشد فشار است. تعداد بیماران در بخش مراقبت های رز به 567 تا 23 درصد از روز قبل.

از کسانی که در اصل آلوده 589 باید به طور کامل بهبود یافتند.

ملی سلامت موسسه رئیس سیلویو Brusaferro گفت: میانگین سن بیماران که مرده بود بیش از 81. آنها prevalently نر و بیش از 80% تا به حال بیش از دو شرایط بهداشتی اساسی.

شیوع دهکدهای از کشته شدن بیش از 3400 نفر در سراسر جهان و در سراسر بیش از 90 سازمان ملل در خارج از چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>