ایتالیا گسترش می یابد قرنطینه به کل کشور به عنوان coronavirus موارد و مرگ و میر افزایش

یک مرد با پوشیدن ماسک محافظ می گذرد سالن بزرگ در رم در 7 مارس سال 2020 در میان ترس از Covid-19 بیماری همه گیر.

آلبرتو Pizzoli | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایتالیا را گسترش مستند از منطقه لومباردی به کل کشور, نخست وزیر جوزپه کونته گفت: ایتالیا مورد تعداد رسید و ساخت آن کشور با COVID-19 موارد خارج از چین است.

مردم در سراسر کشور از 60 میلیون باید سفر دیگر برای کار یا شرایط اضطراری کونته گفت. او اضافه کرد که تمام مجامع عمومی ممنوع خواهد شد و رویدادهای ورزشی به حالت تعلیق درآمد. این تصمیم برای محافظت از آسیب پذیر ترین افراد در کشور سخن گفت و این اقدامات خواهد اثر را سه شنبه و تا آوریل 3.

“تصمیم درست امروز به ماندن در خانه” کونته گفت. “آینده ما و آینده ایتالیا در دست ما است. این دست باید بیشتر مسئول امروز از همیشه قبل از.”

این مستند در سراسر کشور گسترش اقدامات قرنطینه نورد بیش از آخر هفته که اعمال شده به یک منطقه از کشور که شامل حدود 16 میلیون نفر است.

مدارس و دانشگاه ها در سراسر کشور بسته باقی خواهد ماند تا آوریل 3, او گفت:, اما حمل و نقل عمومی را عملیاتی باقی می ماند. تمام مدارس کشور قبلا بسته تا 15 مارس. او همچنین گفت: تمام رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور خواهد شد و باید دید در 6 p. m.

اعلام نمرات گسترده ترین تلاش های گرفته شده توسط یک دولت در خارج از چین برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“ما لازم نیست که هر زمان. شماره در حال نمایش است که شده است وجود دارد رشد قابل توجهی در عفونت های مردم در بخش مراقبت های ویژه و مرگ و میر” او گفت:. “عادات ما باید به تغییر در حال حاضر. ما باید همه چیز را برای ایتالیا.”

ایتالیایی مقامات قبلا اعلام یک مستند از منطقه لومباردی است که بخشی از این کشور سخت ترین ضربه COVID-19. شدید گسترش اقدامات شامل کل کشور می آیند در سراسر کشور پس از COVID-19 مرگ و میر افزایش 97 روز دوشنبه به 463.

ایتالیا همچنین گزارش داد افزایش 1,807 موارد تایید شده در سراسر کشور آوردن مجموع به حداقل 9,172 موارد تایید شده است که بزرگترین افزایش روزانه در ایتالیا از نظر تعداد مطلق از سرایت به نور در فوریه. 21.

در حالی که گسترش این ویروس است که کاهش در چین جایی که منشأ آن در ماه دسامبر آن را برداشت تا سرعت در دیگر نقاط جهان از جمله ایتالیا ، سازمان بهداشت جهانی مقامات روز دوشنبه گفت: این اطمینان که این ویروس به نظر می رسد برای کنترل شده است در چین و دیگر کشورها مانند سنگاپور. این ویروس در حال حاضر در حال حاضر در بیش از 100 کشور در سراسر جهان و جهانی موارد پیشی گرفته اند 100,000.

“آن در دست ما است. … در بسیاری از کشورها آن را بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود,” دکتر گفت: ماریا ون Kerkhove فنی منجر شود که در شرایط اضطراری برنامه. حدود 93 درصد از جهانی موارد متمرکز در چهار کشور: چین و کره جنوبی و ایتالیا و ایران, که مقامات گفت. “کاملا ما دیدن یک نور در انتهای تونل, اما چگونه به سرعت ما وجود دارد بستگی دارد در چه کشورهایی انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>