ایتالیا می تواند استراحت مستند اقدامات در هفته اما بسیاری از اروپا قرقره به عنوان ویروس نزدیک قله

فدریکو Mantova صاحب “دانا Gnora” مزرعه ارائه می شود که میوه و سبزیجات با پارو زدن قایق و دیوید Angeli بادبان گراند کانال برای تحویل در مارس 08, 2020 در ونیز ایتالیا.

سیمون Padovani/بیداری

ایتالیا می تواند به کاهش برخی از آن دقیق مستند محدودیت در پایان ماه آوریل این کشور به نخست وزیر گفته است یک بار دیگر با دعوت از اروپا برای کمک به این کشور در مرکز قاره شیوع.

این می آید به عنوان ایتالیا به نظر می رسد برای غلبه بر در بدترین شرایط روزانه عفونت و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما اخیر به امید اوج جاهای دیگر در اروپا شده اند نقش برآب در روزهای اخیر.

نخست وزیر جوزپه کونته گفت: ملی مستند در ایتالیا در محل پس از 9 مارس تنها می تواند به تدریج کاسته.

“ما نیاز به انتخاب بخش هایی که می توانید راه اندازی مجدد فعالیت های خود را. اگر دانشمندان آن را تایید ما ممکن است شروع به استراحت و برخی از اقدامات در حال حاضر تا پایان این ماه” او به بی بی سی گفت.

ایتالیا دیده است آن روزانه مرگ و میر پایین آمده به طور چشمگیری از اوج 919 مرگ و میر در مارس 27; روز چهارشنبه آن را ثبت و 542 مرگ و میر ایتالیا مدنی حفاظت سازمان اشاره کرد.

اما اگر روزانه آمار و ارقام ممکن است سقوط در ایتالیا coronavirus در ادامه به عوارض آن. به تاریخ 17,699 که مردم از این ویروس در کشور, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و نخست وزیر کونته اشاره کرد که “پشت اعداد نام و نام خانوادگی, زندگی, داستان و خانواده شکسته. ایتالیایی ملت رنج می برد.”

تعداد موارد تایید شده در ایتالیا در حال حاضر در 139,422 (این شامل کسانی که فوت کرده اند و بازیافت) اگر چه تعداد واقعی می تواند به مراتب بالاتر است. با این حال ایتالیا را تست رژیم مانند آلمان است و به عنوان دیده می شود بسیار قوی تر از کشورهای دیگر به عنوان مثال انگلستان است که هنوز در تلاش برای پیاده سازی توده تست.

کونته است که هل دادن (همراه با دیگر کشورهای اروپایی به طور عمده در جنوب) برای اروپا به صدور اوراق قرضه مشترک به عنوان یک راه برای کمک به راه اندازی مجدد اقتصاد منطقه گفت: یک بار دیگر که پروژه اروپایی در معرض خطر شکست اگر رهبران نمی کنند.

“اگر ما این فرصت را برای قرار دادن زندگی جدید به پروژه اروپایی خطر شکست واقعی است,” او گفت:. وجود مقاومت از آلمان و هلند بیش صدور مشترک بدهی یا “کرونا اوراق قرضه” ،

تصویر مخلوط

در حالی که ایتالیا می گذشت اوج شیوع این بیماری همه گیر وضعیت در بقیه اروپا سخت تر است به تعریف زیر یک چشم انداز مثبت در مرگ و میر و یا موارد جدید در برخی از کشورها.

تصویر در اسپانیا است که پیشی گیرد و ایتالیا از نظر تعداد موارد (در حال حاضر در 148,220 اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد) است که یکی از این مورد با میزان موارد جدید و افزایش مرگ و میر پس از چند روز از کاهش های اخیر ،

تعداد روزانه coronavirus افزایش مرگ و میر در اسپانیا برای دومین روز چهارشنبه با 757 مرگ و میر ثبت شده وزارت بهداشت گفت: از 743 روز سه شنبه. کشور به ثبت رسیده و در مجموع 14,792 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

فرانسه گسترش مستند

در ضمن در فرانسه کاخ ریاست جمهوری گفت: ملی مستند اجرا خواهد شد فراتر از مارس 15 با رئیس جمهور امانوئل پاکسازی مجموعه به آدرس ملت بعدی دوشنبه شب. جلوتر از آدرس پاکسازی خواهد شد “صحبت می کنند به تعداد زیادی از عمومی و خصوصی بازیگران – فرانسوی و بین المللی – در آنچه در خطر مربوط COVID-19”, ریاست جمهوری گفت, فرانس 24 گزارش داد.

در غربی ترین دولت های اروپایی باید گفت که خیلی زود است که برای قرار دادن یک تاریخ در برنامه های بلند مستند اقدامات اما دیگران هستند باید با احتیاط اعلام کرد قصد دارد برای بلند کردن coronavirus مستند اقدامات طی روزهای آینده. اتریش جمهوری چک, دانمارک و نروژ در حال حاضر تمام اعلام کرد قصد دارد به آرامی استراحت ملی مستندات در اواخر این ماه.

فرانسه شمار کشته شدگان افزایش یافت به 10,869 روز چهارشنبه پس از بيمارستانهای ثبت 541 جدید مرگ و میر فرانسه وزارت بهداشت گفت. تعداد کل موارد در فرانسه می ایستد در 83,080 دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده.

در آلمان شمار کشته شدگان افزایش 246 به 2,107 بیش از 24 ساعت گذشته موسسه کخ رابرت برای بیماری های عفونی اشاره کرد صبح روز پنجشنبه. تعداد موارد تایید شده توسط 4,974 به تعداد 108,202 موارد بالا رفتن برای سومین مستقیم بعد از چهار روز گذشته ریزش.

شماره از انگلستان و میر سنبله

در ضمن انگلیس روز چهارشنبه گزارش خود بزرگترین روزانه افزایش مرگ و میر تا کنون — 938 مرگ و میر — افزایش کلی مرگ و میر به 7,097 مردم است. این کشور در مجموع از 61,474 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

این می آید به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) در بیمارستان لندن پس از بستری در بیمارستان به علت مداوم علائم کروناویروس. اعلام شد او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در 27 مارس ،

“آخرین از بیمارستان است که نخست وزیر همچنان در بخش مراقبت های ویژه که در آن وضعیت او رو به بهبود است” وزیر دارایی Rishi Sunak گفت: در دولت در نشست خبری روزانه چهارشنبه.

“من همچنین می توانید به شما بگویم که او شده است و تعامل مثبت با تیم بالینی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>