ایتالیا اعلام قرنطینه مؤثر چهارم از جمعیت

گردشگران با پوشیدن ماسک تنفسی بازدید از سالن بزرگ در رم در تاریخ 6 مارس سال 2020 است.

واژن, Fabi | خبرگزاری گتی ایماژ

ایتالیا نخست وزیر اعلام کرد یک جارو coronavirus قرنطینه (یکشنبه اعمال محدودیت در حرکت حدود یک چهارم از جمعیت این کشور را در تلاش برای مهار گسترش شیوع.

نخست وزیر جوزپه کونته امضا فرمان پس از نیمه شب که تحمیل محدودیت به جنبش مردم در این منطقه لمباردی و در حداقل 15 استان به بیش از 16 میلیون نفر است. این اقدامات خواهد بود در محل تا آوریل 3.

“برای لومباردی و برای دیگر استانهای شمالی است که من ذکر شده وجود خواهد داشت یک ممنوعیت برای همه به حرکت در داخل و خارج از این سرزمین و نیز در همان قلمرو” کونته گفت. “استثنا اجازه خواهد داشت فقط برای اثبات حرفه ای نیازهای موارد استثنایی و مسائل مربوط به سلامت.”

در سراسر جهان بیشتر و بیشتر کشورها نیروبخش برای یک افزایش بزرگ در ویروس موارد است. کشورهای غربی شده اند به طور فزاینده تقلید چین — که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته است که دچار اکثریت قریب به اتفاق عفونت — با تحمیل سفر کنترل و خاموش کردن رویدادهای عمومی.

بعد از شهر ونیز لغو آن گرامی کارناوال و دولت هشدار داد شهروندان در برابر سفر به ایتالیا و مرکز اروپا شیوع این کشور مواجه شده است و ممکن است رکود است. نرخ اشغال هتل در تالاب شهرستان ها را به 1%-2%.

“سطح Grand Canal است مانند شیشه به دلیل این قایق که حمل و نقل کالا وجود ندارد. در vaporetti (آب و اتوبوس) وجود دارد تنها پنج یا شش نفر” استفانیا Stea, معاون رئیس جمهور از ونیز مدیران هتل ها انجمن گفت.

ایتالیا در روز شنبه شاهد بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد از شیوع شروع در شمال این کشور در فوریه. 21.

در آن به روز رسانی روزانه, ایتالیا مدنی حفاظت سازمان گفت: تعداد زیادی از مردم با کروناویروس افزایش 1,247 در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 5,883. یکی دیگر از 36 نفر نیز درگذشت و به عنوان یک نتیجه از این ویروس در نظر گرفتن مجموع 233.

وجود هرج و مرج و سردرگمی در شمال ایتالیا در شهر پادوا در منطقه ونتو به عنوان کلمه گسترش در اواخر شنبه شب که دولت برنامه ریزی شده بود اعلام شده است.

بسته بندی شده کافه ها و رستوران ها به سرعت خالی کردن به عنوان بسیاری از مردم با عجله به ایستگاه قطار در پادوا. مسافران با چمدان با پوشیدن ماسک و دستکش و حمل بطری های بهداشتی ژل راندند راه خود را به قطار.

قبل از کونته امضا قرنطینه فرمان استفانو Bonaccini رئیس جمهور از امیلیا رومانا منطقه گفت: بخش هایی از فرمان ما گیج کننده است و او برتر برای بیشتر از زمان به آمده تا با راه حل های است که بیشتر “منسجم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>