ایتالیایی ها در یمن به عنوان coronavirus گسترش فراتر از شمال کشور

یک کارگر سلامت صفحه نمایش دما از یک مسافر هواپیمایی ورود از ایتالیا در دبرسن فرودگاه بین المللی در دبرسن مجارستان در روز دوشنبه, فوریه. 24, 2020.

بلومبرگ

ایتالیا در تلاش برای مهار سریع شیوع کروناویروس در ثروتمند شمال کشور با موارد جدید در حال حاضر تایید شده در پایتخت ایتالیا و سیسیل — مورد اول در جنوب رم است.

همانطور که از صبح روز سه شنبه 283 موارد coronavirus تایید شده اند, ایتالیایی, رسانه ها گزارش دادند با موارد جدید در فلورانس پایتخت اهل توسکانی و پالرمو در سیسیل. تا کنون هفت نفر فوت کرده اند از این ویروس در کشور است. به عنوان با بسیاری از قربانیان این ویروس در جای دیگر کسانی که فوت کرده اند, در ایتالیا شد و افراد مسن و یا تا به حال از قبل موجود شرایط بهداشتی.

تعدادی از موارد است که به سرعت در حال افزایش; در صبح روز جمعه ایتالیا تنها 3 مورد تأیید ویروس قبل از افزایش شدید بیش از آخر هفته. شیوع قبلا موجود به شمالی ترین مناطق این کشور است اما در حال حاضر با موارد ثبت شده در امیلیا-رومانا ناحیهای در شمال غربی ایتالیا و لاتزیو.

شیوع این بیماری باعث شده است تا یک مقصر-بازی بین شمال منطقه لمباردی و دولت در رم.

نخست وزیر جوزپه کونته گفت: شیوع بیماری در ایتالیا — بزرگترین خارج از آسیا شده است ناشی از یک بیمارستان (او را نام نیست که یکی بود اما به فرض به یک واقع در شمال) که حال به دنبال پروتکل مناسب.

“وجود دارد یک کانون و گسترش آن وجود دارد در بخش با توجه به مدیریت یک بیمارستان که انجام شد به طور کامل با توجه به محتاطانه پروتکل هایی است که توصیه می شود در این موارد” کونته گفت: پنج شنبه, ایتالیایی, خبرگزاری ANSA گزارش شده است.

اما یک مقام رسمی در این منطقه لمباردی, که در آن بسیاری از موارد (در حال حاضر بیش از 200) متمرکز ضربه پشت با تماس با دولت “ناتوان” و گفت که کونته سخنان بودند “بی اساس و غیر قابل قبول” ANSA گفت.

در همین حال پارلمان Matteo Salvini رهبر ضد مهاجرت Lega حزب گفت: در Facebook جمعه که “کسی را مجبور به پاسخ به مردم در مورد آنچه در آن قرار است انجام دهد و انجام نمی شود.” او گفت که در ژانویه 30 حزب او آغاز شده بود به درخواست واجب کنترل بر روی هر کسی که از ویروس-آمار کشور اما تا به حال نشده است به گوش.

‘ضربه زدن در درب’

سازمان بهداشت جهانی ارسال یک ماموریت به ایتالیا گفت: روز شنبه بود که عمیقا نگران افزایش ناگهانی موارد در ایتالیا و همچنین در ایران و کره جنوبی. در روز سه شنبه جهان هیت Organization (WHO) هشدار داد کشورهایی که آنها باید آماده برای سریع-پخش coronavirus به “به معنای واقعی کلمه در درب ضربه توسط است.”

که سخنگوی مسیحی Lindmeier در سخنرانی خود در یک خبر مطبوعاتی در ژنو گفت: مقامات این سازمان بودند جلسه ای در رم به بحث در مورد اقدامات انجام شده در ایتالیا که به او گفته بودند “بسیار قوی” رویترز گزارش داد.

ایتالیا در تلاش است برای جلوگیری از گسترش ویروس در آن موفق مناطق شمال لومباردی و ونتو, که حساب برای حدود 30 درصد از ملت محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی). اقتصاد ایتالیا در حال حاضر انتظار می رود به رشد تنها 0.5 درصد در سال 2020 با توجه به قبلی بانک مرکزی ایتالیا پیش بینی و نرخ رشد در حال حاضر انتظار می رود به یک ضربه.

در اوایل روز شنبه, ایتالیایی, دولت, معاون وزیر اقتصاد گفت: اتحادیه اروپا می تواند به ایتالیا برخی از راه گریز در آن تعهدات بودجه (و قرض گرفتن) با توجه به بحران و انتظار می رود آن تاثیر اقتصادی.

تقریبا یک دوجین شهرها در لومباردی و ونتو تحت مستند رویدادهای عمومی لغو شده اند و مدارس و دانشگاه ها و میله بسته; ونیز, کارناوال سالانه نیز تعطیل شد.

در ناپل سه شنبه مقامات مذهبی پیشنهاد کرد که کلیسا را برانگیخت خودداری از تبادل نشانه ای از صلح دست دادن و یا در آغوش طول جرم است.

در ضمن ایتالیایی دادستانی اعلام کرد که باز کردن یک کاوشگر به هزینه های صورت ماسک و ژل دست که تا به حال سر به فلک کشید در پی شیوع, رویترز گزارش داد.

با ونیز و میلان محبوب ترین مقصد برای گردشگران و سفرهای کسب و کار کشور در سراسر جهان — از هلند به عربستان سعودی هشدار داده اند در برابر سفر به شمال و یا کل ایتالیا. انگلستان توصیه می شود هر کسی از بازگشت از مناطق آسیب دیده به قرنطینه خود را برای 14 روز. کمیسیون اروپا توصیه کرده است کارکنان خود به سفر به لومباردی دفاع از استفاده از teleconferences به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>